Skocz do zawartości

San Antonio Spurs 2013/14


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

 

jakby był blow out to nabrali by chłopaki dobrej pewności przed Po

tak w sumie zawsze ta pewność w spurs dominowała w sezonach Mistrzowskich

Wolałbym raczej meczu tego typu, który miał miejsce podczas starcia z Miami Heat. Tam oba zespoły zagrały na dobrym poziomie, oba bardzo chciały wygrać! W wypadku blowoutu zwykle strona przeciwna znajdzie nawet w miarę sensowne wytłumaczenie, że jeden zespół zagrał poniżej swojego normalnego poziomu. Więc wolałbym bokserskie wypunktowanie przeciwnika niż jakieś okazałe zwycięstwo.

 

edit:

Gwoli ścisłości  z Miami Heat blowout był jasny jak słońce. Ale przez trzy kwarty mecz był zacięty. I tym podobnego meczyku życzę sobie z Thunder. 

Edytowane przez duncan_24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy zauważyliście ale spurs jeszcze zaczęli poważnie biegać ;-)

rozumiem ballmovement, trójeczki i końcowe podawanie 25 razy w meczu, rozumiem obrone z Tiago na parkiecie

ale bieganie?

popatrzcie jak biega dzis Manu Parker Leo i Duncan

wow

Ogolnie Spurs w tym sezonie staraja sie duzo napedzac, Pop chyba jak Phil zaluje ze nigdy nie wyciskal wiecej z "nowej koszykowki" czyli kick outow na trojki, trojek w transition, moze to bedzie ten next level dla spurs?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spurs grają tak, że nie widać dla nich przeciwników dzisiaj

 

super mecz Kawhiego i Borisa, poza tym Parker zagrał tak jak umie, a reszta zagrała so so zawody i blow-out w Indianie, talent i głębia tej drużyny może budzić grozę

 

jaram się na ewentualną serię SAS - PHX bądź Dirk, niech już się zaczną PO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spurs grają tak, że nie widać dla nich przeciwników dzisiaj

 

super mecz Kawhiego i Borisa, poza tym Parker zagrał tak jak umie, a reszta zagrała so so zawody i blow-out w Indianie, talent i głębia tej drużyny może budzić grozę

 

jaram się na ewentualną serię SAS - PHX bądź Dirk, niech już się zaczną PO!

frodo1.gif?1332791135

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy pojawia się moment, że wszyscy zaczynają bezgranicznie wierzyć w Spurs - to wtedy zawsze coś dzieje się nie tak.

 

04 i Fisher

06 i Dirk and1

11 i collapse z Grizz

12 i 2-0 --> 2-4

 

Spurs świetnie radzili sobie z pozycji underdoga, aż dziwne że robią takie cuda pod koniec sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy pojawia się moment, że wszyscy zaczynają bezgranicznie wierzyć w Spurs - to wtedy zawsze coś dzieje się nie tak.

 

04 i Fisher

06 i Dirk and1

11 i collapse z Grizz

12 i 2-0 --> 2-4

 

Spurs świetnie radzili sobie z pozycji underdoga, aż dziwne że robią takie cuda pod koniec sezonu.

 

1 - a w 07 mieli najlepszy bilans po ASG i tytuł

2 - a w 03 najlepszy bilans i tytuł

 

Więc bo ja wiem czy jest jakaś reguła

 

Poza tym w 2012 Spurs miaźdżyło po ASG ale ofensywą a w defensywie miało 12 obronę . A w tym roku jak na razie po ASG są nr 1 w ofensywie i tu mam różne dane ale albo nr 1 w obronie albo nr 3 . I praktycznie jest im wszystko jedno kogo wystawiają w pierwszej piątce - a prawda jest taka że to co zrobili w pierwszych kwartach w Chicago czy teraz w Indianie to była miazga po obu stronach. W Golden które ma obronę TOP 5 wygrali jak chcieli .

 

Zresztą spoko - rok temu mniej więcej 80% twierdziło że przegrają z Lakers , potem że z Grizllies - nie chcę przekonywać nikogo ale jednak jest widoczna różnica między Spurs AD 2012 a AD 2014

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy pojawia się moment, że wszyscy zaczynają bezgranicznie wierzyć w Spurs - to wtedy zawsze coś dzieje się nie tak.

 

04 i Fisher

06 i Dirk and1

11 i collapse z Grizz

12 i 2-0 --> 2-4

 

Spurs świetnie radzili sobie z pozycji underdoga, aż dziwne że robią takie cuda pod koniec sezonu.

 

Dziwne, ale Biała Czekolada zazwyczaj widzi szklankę SAS do połowy pustą. Nie wiem czym to jest spowodowane... 

 

Kiedy ostatni raz Duncan dwukrotnie zapakował piłkę?

 

29 marca 2014 r. w spotkaniu z "Pelikanami". 

 

 

1 - a w 07 mieli najlepszy bilans po ASG i tytuł

2 - a w 03 najlepszy bilans i tytuł

 

Więc bo ja wiem czy jest jakaś reguła

 

Poza tym w 2012 Spurs miaźdżyło po ASG ale ofensywą a w defensywie miało 12 obronę . A w tym roku jak na razie po ASG są nr 1 w ofensywie i tu mam różne dane ale albo nr 1 w obronie albo nr 3 . I praktycznie jest im wszystko jedno kogo wystawiają w pierwszej piątce - a prawda jest taka że to co zrobili w pierwszych kwartach w Chicago czy teraz w Indianie to była miazga po obu stronach. W Golden które ma obronę TOP 5 wygrali jak chcieli .

 

Zresztą spoko - rok temu mniej więcej 80% twierdziło że przegrają z Lakers , potem że z Grizllies - nie chcę przekonywać nikogo ale jednak jest widoczna różnica między Spurs AD 2012 a AD 2014

 

Wreszcie "coś" co można nazwać sensowną, obiektywną, wyważoną opinią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ostatni raz Duncan dwukrotnie zapakował piłkę?

 

Ostatnio próbował nawet windmilla:

 

PossibleHiddenHagfish.gif

 

jest widoczna różnica między Spurs AD 2012 a AD 2014

Spurs AD 2012 to nadal bardzo dobra drużyna. Seria z Thunder była wyrównana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thunder przystąpią do meczu z SAS po blisko 4-dniowym odpoczynku.

SAS 2 kwietnia grają ciężki mecz z Wariors, po meczu do pokonania pozostaje długa podróż do Oklahomy (1616 mil wg google maps) i 3 kwietnia grają z tamtejszymi Thunder. O równości szans na zwycięstwo nie ma więc żadnej mowy. Jedna drużyna jest wyraźnie w uprzywilejowanej sytuacji. Nie podoba mi się taka sytuacja. Passa zwycięstw swoją drogą, ale nie da się upiec dwóch pieczeni na jednym ogniu. Któryś mecz trzeba będzie po prostu sobie odpuścić. Nie muszę mówić, któremu przeciwnikowi należy zademonstrować pokaz siły Spurs. Oby POP był podobnego zdania.:)

Edytowane przez duncan_24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.