Skocz do zawartości

San Antonio Spurs 2013/14


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro juz poruszyliscie ten temat.

Przypuscmy ze Spurs w tym roku zdobywaja misia. Duncan odchodzi razem z nim Pop, mozliwe ze zrobi to tez Manu.

W jakim kierunku powinni isc Spurs? Odbudowa przez FA czy chowamy caly roster i sztab trenerski w czolg i atakujemy drafty przez najblizsze 2 lata.

No i najwieksze zmartwienie kto mialby zastapic Popa? Kazdy kto by dostal taka propozycje od razu by odmowil bo to cholernie ciezkie wyzwanie no i presja jak cholera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce byś czarnowidzem ale po odejściu Duncana a zwłaszcza Popa czas prosperity dla SAS może się szybko skończyć, i będą drużyną na poziomie Mavs z jednym superstarem

 

jak Duncanc z Popem odejdą w przeciągu dwóch lat to na 4 niech wyciągną Bosha z Miami, FREE BOSH!! chociaż pewnie szkoda będzie im kasy i będą na kogos młodszego polować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spurs nawet bez odejścia Tima mają latem pieniądze na maxa. A gdyby Tim odszedł na emeryturę to będą mieć ok 25-26 do wydania i do tego Parker-Green-Leonard-Tiago więc dorzućmy do tego takiego Monroe albo ...... Melo .

 

Prawda jest taka że Spurs nie skończą się tak beznadziejnie jak Detroit tak myślę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

superstar i nawet all-time draft nie poszedł? olaboga.

Przypadek, dla mnie spokojnie zawodnik na 6-7 rundę i nikt by się nie dziwił. Trochę tam zawodników nie poszło jak np. Nique czy Sprewell. 

 

Jesli juz mam fantazjowac to chcialbym zobaczyc Lebrona w Spurs

Moje marzenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest w tym ze super stars nie chca tam grac bo organizacja jest over ich ego.

Jesli juz mam fantazjowac to chcialbym zobaczyc Lebrona w Spurs

A co do kasy do wydania to skonczy sie na tym ze zakotraktuja jakiegos ogorka, nie spodziewam sie po nich cudow

 

Swego czasu miał do nich przyjść Kidd i już praktycznie było wszystko dogadane i to bodajże po finałach 2003 roku. San Antonio ma swoje BIG 3 i zawsze ich priorytetem było ich przedłużanie ale moim zdaniem jest wielu graczy którzy marzą o tytule a Spurs daje ci gwarancje że oni wiedzą jak walczyć o tytuł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu miał do nich przyjść Kidd i już praktycznie było wszystko dogadane i to bodajże po finałach 2003 roku. San Antonio ma swoje BIG 3 i zawsze ich priorytetem było ich przedłużanie ale moim zdaniem jest wielu graczy którzy marzą o tytule a Spurs daje ci gwarancje że oni wiedzą jak walczyć o tytuł.

 

Wiedzą, ale myślę że większość tej wiedzy to POP i TD, więc jeśli ich zabraknie to może być słabo....

 

Chicago też wiedziało, podobnie jak LAL, a jak jest teraz to wszyscy widzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedzą, ale myślę że większość tej wiedzy to POP i TD, więc jeśli ich zabraknie to może być słabo....

 

Chicago też wiedziało, podobnie jak LAL, a jak jest teraz to wszyscy widzą

Byki cierpią przez skąpstwo właściciela a Lakers akurat dość łatwo się odbudowują bo jednak ekipy z 04 i 09 to kompletnie inne ekipy. A Spurs to Reinsdorf to dobre wybory w draftach to oczywiście Duncan ale przecież tam za 2 lata odejdą tylko Tim i Manu - reszta ekipy zostanie + za 2 lata mają mnóstwo wolnej gotówki. A na rynku będą tacy gracze jak LMA czy Marc Gasol - nie zdziwię się jak któryś z nich się skusi na grę w Teksasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duncan na razie nic nie mówił o planowaniu końca kariery. Proponuję zerknąć na Jego ostatni mecz by się przekonać, że gość mimo że stary to jeszcze grać potrafi. Kiddowi też wszyscy wróżyli zakończenie kariery po zdobytym tytule. Ja obstawiam, że Timmy w przyszłym roku edzie grął, niezależnie czy zdobędzie tytuł czy nie (jak tak, to będziemotywacja chociażby do repeatu ).

 

Co do Leo jak twarzy organizacji:

 

1979636_500676910037729_1975489744_n.jpg

 

całkiem zacne grono. Wydaje mi się, że łatwiej znaleźć chuckera,  który nie będzie się bał rzucać przez ręcę, turnaround fadeaway jumper itp (zwanego powszechnie 1 opcją) niż taką przejebaną 2 opcje jak Leonard. Ogólnie to 2 opcje są niedoceniane (Pippen, Robinson) i niepotrzebnie z nich robić tzw "1 opcje" (jak PGeorge w Indy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz mowimy o koncu spurs, to z mila checia sie wlacze:)

choc skoro nie rozpadli sie rok temu, to nie widze powodu, dla ktorego mieliby rozpasc sie po tym sezonie, nawet po mistrzostwie.

 

popovich nie odejdzie, bo organizacja padnie jak lakers czy manchester united po odejsciu ich coachow

 

popovich zostanie glownie dlatego, ze

1. bedzie chcial zdobyc kolejne mistrzostwo z duncanem, offisial last dance

2. bedzie chcial udowodnic, ze bez duncana, rowniez zbuduje mistrzowski zespol. i ma w tym sporo racji bo spurs wygrywali czesto bez swoich liderow samym systemem.

 

duncan nie odejdzie. jesli nie zdobeda tutulu, to wlasnie dlatego, ze bedzie chcial odejsc jako zwyciezca.

jesli zdobeda to stwierdza, ze warto zdobyc kolejny - szosty i zrownac sie z mj'em

 

przed popem jeszcze kilka lat dobrego trenowania, fizycznie chyba nie czuje sie zle? ma szacunek, dobrze reaguje, nie przysypia

 

i najwazniejsze, prawdziwe wyczyszczenie salary zaczyna sie w lato 2015 roku. nawet podpisujac maxa (melo? monroe?) beda mieli wlato 2015 duuzo do wydania.

 

w 2015 z wolnych agentow mamy:

rondo, asik, lin, hibbert, love, afflalo, dragic i paru innych

 

szkoda, ze durex nie bedzie dostepny ale kto wie, moze sam bedzie chcial wymusic transfer...

 

tak czy siak, spurs nie beda potrzebowali tankowania by sie odbudowac. chyba.

 

jezeli serio po tym sezonie odejdzie popovich i duncan (niewazne czy wygraja misia, czy nie) bede w duzym szoku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żeby coś, ale 12/6/1 na dobrym ts to wciąż daleko pd superstara. A że bawiąc się 5 statystykami da się zrobić kogoś wyjątkowym to inna sprawa.

Każdy ma plusy i minusy, to co go różni na plus od tej dwójki Jego pierwsze finały. Pozwolę sobie zacytować Popa, który to moim zdanie bardzo ładnie określił:

"He went through the Finals of the playoffs as if he was going to H-E-B to pick up dinner or something.”"

 

Używając tej terminologii, to Lebron i Durant na swoje pierwsze finały wybrali się jak na obiad do teściowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.