Skocz do zawartości

San Antonio Spurs 2013/14


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Z Mavs jest taki kłopot, że ludzie, albo oceniają ich ciągle na podstawie 2011, albo na podstawie 2012-13 - kiedy to w przypadku Mavs żadne z kryteriów nie jest dobre, bo po pierwsze skład oczywiście nie jest tak mocny defensywnie jak w 2011, ale też nie jest tak wypalony i rozbity jak w 2012 (o czym wspominał nawet sam Dirk - że zachłysnął się mistrzostwem).

 

 

Dla mnie większość (przeceniających) widzi ich przez 2011 i once in a generation PO Dirka, z tym że once in a generation ma to do siebie, że jest tylko once. Ja ich widzę jako najsłabszy team na zachodzie w PO - co w sumie niewiele znaczy na tymże zachodzie, bo teamy są tak mocne, że druga runda czy nawet WCF przy szczęśliwym ułożeniu drabinki to nie będzie jakaś sensacja, w przeciwieństwie do najsłabszych seedów na wschodzie, które zazwyczaj przy dużym szczęściu mogą w jednym meczu być kinda sorta close w połowie 3Q. Jakbym jednak miał przyznawać szanse, to Mavs widzę na końcu - Wright i Sammy pod koszem, Calderon i Monta na obwodzie, ciężka sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'Leonard said Spurs assistant coaches Chip Engelland and Chad Forcier work with him as he continues to develop that fadeaway jumper. He works on his spacing, trying to create room from his defender.'

 

'According to NBA.com/Stats, Leonard is shooting 60% on turnaround fadeaways this season, 57.1% fadeaway jumpers (57.1) and 83.3% on turnaround jump shots.'

 

Jak to okreśłił DWade: 'he's a bad boy'.

 

Wiadomo kto jest pierwszym i drugim SPursem all time. Natomiast na 3 miejsce jest sporo kandydatów (manu,parker,pop,gervin). Mam nadzieję, że po zakończeniu kariery przez Leo 3 pozycja będzie tak samo oczywista jak pierwsze dwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OKC,SAS to faworyci Zachodu , gdzieś tam przewija się GSW , Dallas jako mocni rywale w PO a gdzie o Clippers ? Clippers mają TOP3 PG (CP3) do tego grającego ostatnio bardzo dobrze (nawet bez CP3) Griffina.JJ Redick jako strzelec zza łuku i wspierany przez Crawforda który spokojnie z ławki da dużo ilość punktów.Matt pokazał ,że grać w koszykówkę potrafi i rzucić parę trójeczek.Solidni rollersi w postaci Dudleya i Colisona.DeAndre i Glen Davids na pozycje centra wystarczają , do przpychania się z masowniejszymi również mają predyspozycje a do tego dochodzi Granger.Clippers to faworyt nie tylko Zachodu ale i NBA.I mają coacha z doświadzczeniem który cały team ogarnia.

 

dla mnie w tym momencie Clippers to fawory do dojścia do 2 rundy, zobaczymy jak będzie w PO, tam zawsze czegoś brakowało Clipps i CP3 - może właśnie Doca? zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie wkurzylo te 41 punktow ktore wrzucilo sie Paynowi w NCAA Tournament

 

gosc spokojnie z 30 poszedlby do spurs , dostal role Borisa Diawa i troche Leonarda moze a tak teraz zacznie sie glupie podniecanie gosciem z Michigan State i zabierze go tak z #22 zapewne jakies GSW najpozniej.

szkoda...

 

co noc mamy jakis prezent od przeciwnikow

 

nie wiem do konca czy dobrze tak po ASG miec taki masakryczny wynik choc z drugiej strony goscie dalej sie nie mecza zbytnio a graja w koncu pelnym skladem ;-)

 

grajmy swoje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie wkurzylo te 41 punktow ktore wrzucilo sie Paynowi w NCAA Tournament

 

gosc spokojnie z 30 poszedlby do spurs , dostal role Borisa Diawa i troche Leonarda moze a tak teraz zacznie sie glupie podniecanie gosciem z Michigan State i zabierze go tak z #22 zapewne jakies GSW najpozniej.

szkoda...

 

co noc mamy jakis prezent od przeciwnikow

 

nie wiem do konca czy dobrze tak po ASG miec taki masakryczny wynik choc z drugiej strony goscie dalej sie nie mecza zbytnio a graja w koncu pelnym skladem ;-)

 

grajmy swoje

 

bardzo wątpię, żeby Payne dotrwał do końca pierwszej rundy. nawet przed tym meczem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie wysocy zawsze w mockach im blizej draftu awansuja w gore ale tyczy sie to takze ( z pozycji 2-3 dziesiatki Europrospektow)

 

na wiekszosci mockow do niedawna ( wlasnie przed meczem ) nie bylo go w top #30 a teraz jest na #29 pozycji w kilku z nich

 

IMO jest od jednego meczu od top# 16- 20 nawet i to tylko przez te bezczelnosc jaka ma w sobie

(Harden like?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że z Philly POP znów da odpocząć Timowi i Manu, a dołączy do nich Parker. Na 76ers Leonard,Tiago,Patty,Green,Diaw stykną spokojnie. Dziwne trochę, że z SActo tak długo trzymał Tima na boisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chichutko bez Tiago, Parkera, Greena spurs pykneli niebroniącą 76ers..

 

Pop sobie choduje kolejne mieso na 5 minut

 

Daye wyszedł na parkiet i dawal radę

 

22 punkty, 6/10 za trzy, 6R, 2S, 2  B

dobry fit na odpowiedni moment

w PO no name ale na takie mecze ideakny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Daye będzie w stanie rzucać na takiej skuteczności za 3, to w PO może się jeszcze przydać aby namieszać rywalom w rotacji, bo przy tym wzroście niewiele zespołów będzie mieć go kim kryć.

 

W ogóle na jakiej pozycji on nominalnie gra? Rzut i podanie jak 2 (zachowanie na parkiecie w sumie też bardziej "obwodowe") wzrost jak 4... Ja przyznam się bez bicia, że go praktycznie nie znam. 

Edytowane przez Alternative
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.