Skocz do zawartości

NBA 2K14


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

1.Mógłby mi ktoś napisać poziomy trudności od najłatwiejszego do najtrudniejszego ?

2.Czy poziom All-Star w trybie kariery zawodnikiem jest ciężki,tzn.czyli jak się dostanę do dobrej drużyny np.Thunder,to czy będą często na tym poziomie przegrywać?

 

1. Rookie to jest najlatwiejszy, a Hall of Fame najtrudniejszy poziom trudności.

2. nie gralem w 2014 w kariere, takze nie odpowiem, ale chyba bedzie znosny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne to jest, na HoF w 76ers kręcę niesamowite numerki, ale drużyna jest tragiczna i większość meczów i tak przegrywamy. Trochę odechciało mi się grać przez to wręcz, bo podkoszowi nie trafiają spod kosza, nie będąc atakowanym, strzelcy nie trafiają trójek będąc wide open... irytujące to jest. Jeśli dogram do końca ten sezon, to zobaczę kogo wydraftujemy i najwyżej gdzieś się wytrejduję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

2.Czy poziom All-Star w trybie kariery zawodnikiem jest ciężki,tzn.czyli jak się dostanę do dobrej drużyny np.Thunder,to czy będą często na tym poziomie przegrywać?

 

Na początku kiedy masz niski overall jest ciężko. Jeżeli jesteś graczem z ławki i grasz około 20-25 minut to starterzy będą robić wynik za ciebie (KD i RW). A później kiedy nabierzesz ogrania (2K14 w gameplayu sporo różni się od 2k13) i będziesz miał lepsze atrybuty powinno być łatwo.

 

Ja osobiście najpierw "narobiłem" sobie VC i ulepszyłem mojego gracza. Gra gościem z niskim overall jest w tej grze naprawdę męcząca dla mnie.

 

BTW. Z jakimi numerami poszliście w drafcie? Bo ja dopiero z #8 do Pistons.

Edytowane przez airmax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku kiedy masz niski overall jest ciężko. Jeżeli jesteś graczem z ławki i grasz około 20-25 minut to starterzy będą robić wynik za ciebie (KD i RW). A później kiedy nabierzesz ogrania (2K14 w gameplayu sporo różni się od 2k13) i będziesz miał lepsze atrybuty powinno być łatwo.

 

Ja osobiście najpierw "narobiłem" sobie VC i ulepszyłem mojego gracza. Gra gościem z niskim overall jest w tej grze naprawdę męcząca dla mnie.

 

BTW. Z jakimi numerami poszliście w drafcie? Bo ja dopiero z #8 do Pistons.

 Ja do Sixers chyba z 14, nie pamietam dokladnie. Dawno nie grałem.

 

Grając na PG łatwo nabija się asysty, już w któryms z pierwszych 10 meczów ustanowiłem rekord NBA, 31 asyst. :smile:

 

Jakim sposobem nabijasz sobie VC?

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano. Gram w Nba 2k14 My Career na PC jako PG/SG z ovr 80 w Houston Rockets ;) Wygralem play offy i przy tym zdobylem MVP play offow ;) Ostatnio postanowilem zmienic otoczenie i chcialem przejsc do Oklahomy w ktorym na PG gra tradycyjnie Westbrook a na SG Trevor Ariza ktory zostal wymieniony za Lamba. Grajac troche zobaczylem ze Ariza ma kontuzje na 6-8 tygodni to pomyslalem ze zloze prosbe o transfer i tam gdy wybieralem 3 kluby bylo ze Oklahoma sie mna interesuje . Dalem na 1 miejscu Oklahome i na 2-3 nic ;) Pogralem troche ( przyznam ze po zlozeniu prosby gralem tylko mecze kluczowe ) i przyszedl dzien kiedy menager mi powiedzial ze mam transfer NIE do OKLAHOMY , ale do SPURS ... i o co tu chodzi ? -.- Co musialoby sie stac zeby dostac transfer do Oklahomy czy tez nawet do Portland ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2k14 przy prośbie o transfer nie ma pewności gdzie trafisz. Ja chciałem trafić do Lakers (żeby pomóc Kobemu z 6 pierścieniem ;) ) a trafiłem do Raptors.

 

Dlatego też nie warto prosić o transfer. Lepiej dograć rookie contract do końca i trafić na FA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rookie contrakt w grze z tego co pamiętam trwa 3 sezony. Tzn 2 pierwsze lata obowiązkowe i 3 rok to opcja zespołu i zawsze ją wykorzystują.

 

Kiedy będziesz FA po zakończeniu sezonu będziesz miał kilkanaście ofert do wybrania. Będziesz mógł zobaczyć jakie rostery są w poszczególnych zespołach i zdecydować gdzie chcesz iść.

 

 

kulfon

 

W 2k13 byłem FA więc wiem ;) i z tego wnioskuję, że w 2k14 chyba też się da. Choć pewny nie jestem bo gram pierwszy sezon. Jeśli się mylę to sorry.

Edytowane przez airmax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie pisałem tego jako pewnik. FA byłem w 2k13 więc sądziłem, że jest taka możliwość też w 14. Jeśli nie ma takiej opcji to mega liga.

 

Faktycznie, poszukałem na googlach i nie da się być FA. Lipa...

Edytowane przez airmax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.