Skocz do zawartości

Nowe forum - zmiany i propozycje...


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

A co z rangami, wrócą? 

 

Nie wiem już o co chodzi z tymi konferencjami (może ktoś wyprostuje, bo chyba ktoś wprowadził w błąd i niektórzy to powielają), ale jestem przeciwny rozbijaniu działu NBA na drobne. Będzie burdel, powstają wątki poboczne i niemożliwe będzie utrzymanie takiego podziału w dyskusjach plus część będzie się powielała. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z rangami, wrócą? 

 

Nie wiem już o co chodzi z tymi konferencjami (może ktoś wyprostuje, bo chyba ktoś wprowadził w błąd i niektórzy to powielają), ale jestem przeciwny rozbijaniu działu NBA na drobne. Będzie burdel, powstają wątki poboczne i niemożliwe będzie utrzymanie takiego podziału w dyskusjach plus część będzie się powielała.

 

Rangi trzeba od nowa ustawic, ktos pamieta jak to szlo? Chyba ze ustawimy/wymyslimy od nowa, ale to proponowalbym nowy temat na to.

 

Co do Eas/West to padl pomysl zeby dzial NBA rozbic na 3 dzialy: East, West i Ogolne. Tak im dluzej mysle to tez mi sie wydaje, ze nie ma co rozdrabniac, ze poodpinanie watkaw moz bedzie wystarczajace. Proponuje narazie wyczyscic i poczekac na sezon, jak bedzie wiecej dyskusji i zobaczymy czy wtedy bedzie taka potrzeba.

 

Natomiast zrobilbym wlasnie drugi watek z koszykowka europejska i PLK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast zrobilbym wlasnie drugi watek z koszykowka europejska i PLK.

I to jest dobre oraz wystarczające rozwiązanie. Chociaż z tego co pamiętam, na e-basket ruch w dziale koszykówki spoza NBA był taki sobie.

 

Rozbijanie NBA nie ma najmniejszego sensu oraz będzie powodowało zamieszanie w organizacji. Nie ma możliwości, żeby w tych działach wpisy były tylko na temat danej konferencji. Zbędne. 

 

A rangi można na nowo ustalić, zarówno nazwy (jeśli pojawi się coś lepszego od poprzednich) jak i progi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bywały okresy. 

 

Tutaj oczywiście nie wykluczam, że okresowo też będzie ruch i choćby dlatego warto utworzyć taki dział, żeby nie zaśmiecać NBA. 

 

E:

O i brakuje notki na widoku, kiedy kto dołączył do forum ;)

 

E2:

Nie posiadasz uprawnień do edycji wszystkich lub części ustawień w profilu.

 

To mam przy próbach wejścia w ustawienia. 

Edytowane przez matek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki głupi pomysł, który nawet mnie nie przekonuje, ale co tam.

Możeby zorganizować działy w taki nieco sztuczny sposób jak w konferencje w nba.

Tzn załóżmy że wschód byłby bardziej serio i do wschodu wrzucić poważne działy czyli nba ncaa koszykówkę poza usa itp.

Np. Dywizja Central to dzial nba

Southeast to kosz europejski

Atlantic to ncaa olimpiady i mistrzostwa

A na zachodzie bardziej luźne rzeczy

Southeast to fb i fbx

Nortwest to simbasket roto i nba y2k14

Pacyfic to inne

 

Czy jakos tak. Zamotane i nieprzejzyste zwłaszcza dla młodych userow ale może miałoby to jakiś dodatkowy hmmm czar czy powiazanie z nba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powtórzę GENEZA podziału na wschód i zachód było wprowadzenie tego podziału jak Borys zaproponował połączenie na stronie startowej działów Forum a na górze były 3 pola graficzne jako pole dla artów i wspomnianej aktywności typu wiadomości.

 

Ja pisząc o podzieleniu W vs E miałem na myśli tylko to pole ( 3 prostokąty w górze ekranu) dla tej reklamowej części forum a nie chcę oczywiście rozłamu samych tematów czyli pełnokrwistego Forum bo tam NBA to NBA a Kosz Światowy, Szatnia, Inne to Inne.

 

A widzę że poszło w rozłam merytoryki forum i tematów sztucznie doklejanych do 1 lub 2 Konferencji.

 

Nie o to chodziło.

 

 

edit; ostatni Post Borysa na 4 stronie tego tematu z 4 polami grafiki Wiadomości

Edytowane przez matek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powtórzę GENEZA podziału na wschód i zachód było wprowadzenie tego podziału jak Borys zaproponował połączenie na stronie startowej działów Forum a na górze były 3 pola graficzne jako pole dla artów i wspomnianej aktywności typu wiadomości.

 

Ja pisząc o podzieleniu W vs E miałem na myśli tylko to pole ( 3 prostokąty w górze ekranu) dla tej reklamowej części forum a nie chcę oczywiście rozłamu samych tematów czyli pełnokrwistego Forum bo tam NBA to NBA a Kosz Światowy, Szatnia, Inne to Inne.

 

A widzę że poszło w rozłam merytoryki forum i tematów sztucznie doklejanych do 1 lub 2 Konferencji.

 

Nie o to chodziło.

właśnie że o to, tylko zaczęło się w innym temacie (właściwie takim samym jak ten i istnienie dwóch identycznych również poniekąd świadczy o tym, jaki tu burdel obecnie panuje): http://www.e-nba.pl/topic/3083-nowe-forum-uwagi-i-inne/

 

wzięło się z pokazania jak to jest na forum o NHL. tylko że tam jest podział aż na 4 dywizje (i generalnie multum innych niepotrzebnych działów), co sensu nie ma w naszych warunkach, ale podział "NBA" na dwie konferencje i jeden dział ogólny usystematyzowałoby forum. spójrzcie na to tak: każda konferencja to byłyby wszystkie 15 for klubowych w jednym miejscu. dałoby to większy porządek i lepszą dostępność do poszczególnych wątków, co być może sprzyjałoby aktywności.

 

ale nie mam zamiaru jakoś szczególnie bronić tego pomysłu. najważniejsze to wyrzucić podwieszone tematy, regulamin dać na górę strony i albo utworzyć dodatkowy dział NCAA/EURO, żeby istnienie kategorii "koszykówka" miało sens, albo to usunąć i zostawić samo "NBA". poza tym oczywiście należy zrobić porządek z ligami wirtualnymi (zmiana nazwy + reorganizacja) oraz pozostałymi działami (usunąć lub przesunąć te nieaktywne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ignazz ja tez zrozumialem, chyba jak wiekszosc, ze chodzi o rozlam NBA na 3 fora: EAST / WEST / OGOLNY.

Jabym sklanial sie do pozostawienia NBA jako calosci, bo moim okiem jak narazie minusy przewyzszaja plusy plynace z takiego podzialu. A ewentualnie wrocilbym do tego pomyslu w trakcie sezonu.

 

Co do przedstawionej grafiki z artykulami to na gorze zamysl est taki, zeby byla wstawka z ostatnimi artykulami + po prawej stronie jest jeszcze miejsce na rozne elementy, czy to zwiazane z wlasnie newsami, czy to innymi elementaki, ktore w przyszlosci moglyby sie zrodzic na stronie informacyjnej.

 

Chodzi o to, zeby cos takiego jak kiedys bylo pod glowna domena www.e-nba.pl (czyli serwis informacyjny, ale w nowej postaci) dac pod link typu www.e-nba.pl/wiadomosci, natomiast dzieki temu pod glowna domena moze funkcjonowac forum, ale z maly elementem wiodacym do serwisu z wiadomosciami. 

 

Dla przypomnienia wklejam jeszcze raz grafike z takim ogolnym zamyslem.

 

xgef.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie!

Forum jako całość - tego nigdy nie kwestionowałem tylko zle opisałem.

 

Chodziło mi o rozłam  piszących wiadomości i arty - tu podzieliłbym na wschód zachód i inne ( podlinkowane rysunkiem i linkiem /wiadomości)  gdzie w każdej podgrupie pisali by inni autorzy ( fani East w 1 fani West w 2 a Euro NCAA i inne w 3) - można by na koniec sezonu zrobić ankietę która grupa była najpłodniejsza  i nagrodzić najlepszych

 

 

zapraszam do dyskusji o rankingach

 

 

http://www.e-nba.pl/topic/3091-rangi-na-forum-vs-liczba-post%C3%B3w/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.