Skocz do zawartości

FAQ dla debiutantów w FB


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie.

Jeżeli robiłbym jakiś trade to rozumiem, że są dwa dni na ewentualne veto. Czy w tym czasie Ci gracze mogą grać czy wystawienie ich zepsuje trade? Wydaje mi się, że mogą grać, bo gdyby było veto to straciliby 1 lub dwa mecze bez sensu.

Proste pytanie czy jeżeli jest dogadany trade to mogę wystawiać gracza/graczy jakby tradu nie było i po prostu po dwóch dniach zmieni mi się roster lub nie?

Dopoki jest w Twoim skladzie mozesz go normalnie wystawiac i sadzac na lawce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie.

Jeżeli robiłbym jakiś trade to rozumiem, że są dwa dni na ewentualne veto. Czy w tym czasie Ci gracze mogą grać czy wystawienie ich zepsuje trade? Wydaje mi się, że mogą grać, bo gdyby było veto to straciliby 1 lub dwa mecze bez sensu.

Proste pytanie czy jeżeli jest dogadany trade to mogę wystawiać gracza/graczy jakby tradu nie było i po prostu po dwóch dniach zmieni mi się roster lub nie?

Muszę przyznać, że od lat nikt nie robił na mnie takiego wrażenia, jak Ty zadając pytania o kwestie, które by mi w życiu nie przyszły do głowy. Szacunek za rozkminianie tematu :smile: Oczywiście możesz ich wystawiać do woli, tylko nie możesz wyrzucić na waivery ani uwzględnić w innym trejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego wysylanie na Yahoo jest ryzykowne i lepiej wczesniej uzgodnic wymiane.

Dlaczego ryzykowne? Bo, nie daj Boże, druga strona zaakceptuje wymianę? ;-)

 

BTW gdyby każdy korzystał z opcji 'make counter offer' można by dogadać każdy trejd. Zwłaszcza, że jest tam jeszcze miejsce na komentarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co są jeszcze cierpliwi (są tacy?) mam kolejne pytanie debiutanta :smile:

Na jakiej podstawie są tworzone rankingi na yahoo?

Przykładowo, na razie z moich graczy wysoko jest Ariza (23), który mnie trochę zawodzi a nisko Embiid (107) i Howard (94), który dla mnie jest stealem za 10$. W przypadku Howarda mogę jeszcze przypuszczać, że chodzi o FT, ale Embiid?

O co w tym wszystkim chodzi? 

Gdzie można zobaczyć ranking wszystkich graczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można zobaczyć ranking wszystkich graczy?

 

Polecam zajrzeć na fb-ninja. Zobaczysz tam pełen ranking graczy, jak też ich wartość w poszczególnych kategoriach.

 

W chłopskich słowach rankingi są właśnie tworzone przez ocenę wpływu gracza na każdą z kategorii. Suma tych pozytywnych i negatywnych wpływów określa wartość gracza i na podstawie tej wartości są szeregowani w ranking. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam zajrzeć na fb-ninja. Zobaczysz tam pełen ranking graczy, jak też ich wartość w poszczególnych kategoriach.

 

W chłopskich słowach rankingi są właśnie tworzone przez ocenę wpływu gracza na każdą z kategorii. Suma tych pozytywnych i negatywnych wpływów określa wartość gracza i na podstawie tej wartości są szeregowani w ranking. 

Czyli sugerujesz, że Ariza gra świetny sezon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23cie miejsce? Serio? A już chciałem go posadzić na ławce :smile:

16te miejsce C.J. Miles, 25teTyler Johnson, 30te G. Monroe (15 minut :smile: )

Serio?

Nie do końca mam te same miejsca w rankigu, ale tak - cała ta grupa w tej chwili jest wysoko w rankingach.

Co w tym dziwnego? Jest standardowa metoda pomiaru wartości każdej ze statystyk, więc ranking jest jaki jest.

Jutro będzie inny, a w kwietniu jeszcze inny. Początek sezonu obfituje w takie ciekawostki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Panowie mam problem z wrzuceniem tabeli ze średnimi na forum w wątku mojej ligi. Plik ma poniżej 1,95 MB. Próbowałem wysłać plik z rozszerzeniem  TIFF i JPEG poprzez funkcję dodaj plik i wyskakuje mi błąd "Nie masz uprawnień do wysyłania tego typu plików" lub  "Serwer zwrócił błąd podczas wysyłania"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny problem debiutanta :)

Przesunąłem gracza na IL i miałem wolne miejsce. Zalicytowałem z vaiwerów gracza i nie musiałem ustawiać kogo wyrzucam w przypadku wygrania. W międzyczasie pobrałem w wolne miejsce gracza z FA. Co się stanie jak wygram licytację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny problem debiutanta :smile:

Przesunąłem gracza na IL i miałem wolne miejsce. Zalicytowałem z vaiwerów gracza i nie musiałem ustawiać kogo wyrzucam w przypadku wygrania. W międzyczasie pobrałem w wolne miejsce gracza z FA. Co się stanie jak wygram licytację?

Wg mnie wyskoczy blad, ze sklad pelny lub brak slota czy cos w tym rodzaju i zwyczajnie nie dostaniesz tego zawodnika.

 

Natomiast nie wiem czy trafi on od razu do kogos innego czy znowu wyladuje na waiverze na 2 dni ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny problem debiutanta :smile:

Przesunąłem gracza na IL i miałem wolne miejsce. Zalicytowałem z vaiwerów gracza i nie musiałem ustawiać kogo wyrzucam w przypadku wygrania. W międzyczasie pobrałem w wolne miejsce gracza z FA. Co się stanie jak wygram licytację?

Wydaje mi się, że dostaniesz tego gracza, ale nie będziesz mógł zrobić najmniejszej zmiany w składzie dopóki jednego nie wyrzucisz. Daj znać jak to się skończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.