Skocz do zawartości

Typujemy najlepszego PF-a w nowym sezonie ;)


jaggy007

No. 1 PF 2013/14  

23 użytkowników zagłosowało

  1. 1. No. 1 PF 2013/14

    • Randolph
      2
    • Nowitzki
      9
    • Griffin
      8
    • Lee
      2
    • Bosh
      2
    • Duncan
      21
    • Aldrigde
      18
    • Love
      13
    • West
      2
    • inny (napisz jaki i uzasadnij czemui)
      4


Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiło się zamieszanie bo miałem faila z poprzednią ankietą (nie mogłem już zrobić edycji a nieumyślnie przeoczyłem Howarda, więc jedyne co mogłem to przenieść wątek gdzie indziej - oby wkrótce został zamknięty) którą mam nadzieję będę miał okazję jeszcze poprawić. Tak czy siak chciałem się dowiedzieć o waszą opinię w niemniej ciekawej kwestii. Mam nadzieję, że tym razem wielbłądów nie porobiłem i wierzę, że wyselekcjonowałem absolutny top graczy (wyrównana stawka obecnych i byłych allstarów). W tym zestawieniu mamy Duncana i Bosha natomiast Horforda jednak po namyślę umieszczę wśród centrów jako, że gra tak od dłuższego czasu i nie ma obok siebie Splittera czy Andersona przez połowę meczu i czy mu się podoba czy nie zawsze będzie centrem w takiej atlancie,(i tak jest umieszczany w wiekszości rankingów) zwłaszcza teraz gdy sprowadzili Millsapa. Garnett moim zdaniem jednak już tylko na pograniczu top 10 i się nie załapał (podobnie Pau Gasol,który zresztą ma grać w tym sezonie na centrze), z kolei Smitha na ten sezon zakwalifikowałem na pozycję "3".

Ciekaw jestem kto wygra, rywalizacja powinna być zacięta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod jakim względem wybieramy najlepszego PF-a, tzn. jakie są kryteria? Bo chyba będziemy chcieli po sezonie zweryfikować własne typy..... chyba, że temat założony od tak sobie żeby pogadać :P

kryteria są proste: kto w nadchodzącym sezonie będzie najlepszy :P

 

a to jak będziesz ich oceniał, tzn. czy przez pryzmat dotychczasowych osiągnięć indywidualnych (staty) czy przez osiągnięcia drużynowe czy przez to jakie zmiany zaszły w zespołach w offseason to już Twój wybór ;)

 

Na koniec roku możesz to weryfikować jak chcesz, ja tu prognozuję :P

 

czyli jednak zgodnie z tym co pisano na NBA com to matt bonner był pierwszym centrem spurs przez parę lat, ok jak chcesz

zawsze są i będą tego rodzaju dyskusje, dla jednych jest PF a dla drugich C... można się o to spierać godzinami, tylko po co? nigdy wszystkim się nie dogodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwieczny problem z Duncanem - zawsze śmieszny, bo jak dla mnie żadna różnica czy jest nominalnym PF czy C, bo przede wszystkim jest dużym ludkiem grającym pod koszem. Grał u boku kloców, których nie sposób oskarżyć o bycie PFem (Rasho, Nazr), ale też u boku tych co stylem gry bardziej przypominali PFów (DRob, Dice, Diaw).

 

who cares Duncan PF i Duncan C to i tak top10 all-time.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwieczny problem z Duncanem - zawsze śmieszny, bo jak dla mnie żadna różnica czy jest nominalnym PF czy C, bo przede wszystkim jest dużym ludkiem grającym pod koszem. Grał u boku kloców, których nie sposób oskarżyć o bycie PFem (Rasho, Nazr), ale też u boku tych co stylem gry bardziej przypominali PFów (DRob, Dice, Diaw).

 

who cares Duncan PF i Duncan C to i tak top10 all-time.

Ma znaczenie dla Mailmana :P Ja daje kandydaturę Fava :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.