Skocz do zawartości

Update Regulaminu FBX - wywalamy techniki i ejections?


wiLQ

Czy usuwamy techniki i wykluczenia z wyliczania fantasy points?  

24 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy usuwamy techniki i wykluczenia z wyliczania fantasy points?

    • Nie, niech zostanie jak bylo dotychczas
    • Tak, usuwamy


Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem komiszem i nawet nie wiem kto sie tym powinien zajmowac, ale bylo omawianych kilka propozycji zmian w przepisach i poki co nic z tego nie wyniknelo pomimo iz poprzednia ankieta skonczyla sie 3 miesiace temu, a draft jest tuz za rogiem.

 

Poniewaz pisalem ostatnia wersje regulaminu czesciowo czuje sie za niego odpowiedzialny, wiec nie wytrzymalem i zamierzam pociagnac znane mi kwestie wiszace w prozni do jakiegos rozstrzygniecia.

 

W tym watku na tapecie laduje propozycja wywalenia z wyliczania fp fauli technicznych i wykluczen.

 

W skrocie o co chodzi, w aktualnej formule wyliczania fantasy points w FBX sa techniki i wykluczenia. Pytanie brzmi czy byc powinny skoro to malo istotne kategorie zmieniajace co najwyzej wartosc garstki graczy w lidze. A liczyc trzeba wszystkim.

 

Takze krotka pilka, albo zostawiamy jak bylo, albo wprowadzamy drobna koretke.

 

Poniewaz pensje na przyszly sezon juz zostaly policzone i chyba nikt w trakcie sezonu nie nastawial sie na taka zmiane to ewentualna zmiana w przepisach wg mnie nie powinna ich modyfikowac. Po prostu w razie gdyby zmiana przeszla to od sezonu 2013/14 przestaniemy je wliczac i pensje za rok juz beda wg nowej formuly.

 

Nie ustawilem zadnej daty koncowej, ale gdzies w 2 polowie wrzesnia dobrze by bylo zamknac temat.

Oczywiscie zadecyduje wiekszosc glosow [ale przy minimum 20 takze w razie czego bedziemy czekac].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony bedziesz mial przez to wyzsze pensje...

To będą drobniaki.

Taki pierwszy z brzegu rozrabiaka - DMC który w zeszłym sezonie miał 17 TECH-y i 4 EJECT-y

miałby łącznie (17*1)+(4*3)=29fp więcej czyli zamiast 3649fp miałby 3678fp co przy jego 75 meczach

zamiast obecnego 48,65fppg dałoby mu 49,05ffpg.

Do przełknięcia bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.