Skocz do zawartości

Która drużyna miała najlepszy offseason?


jaggy007

najlepszy offseason  

36 użytkowników zagłosowało

  1. 1. najlepszy offseason

    • Clippers
      8
    • Portland
      7
    • Golden State
      8
    • N.O.P
      3
    • Houston
      16
    • Indiana
      16
    • Brooklyn
      26
    • Detroit
      11
    • Cleveland
      6
    • inny (napisz jaki)
      2


Rekomendowane odpowiedzi

To coś jak samochodowa wersja spodni Big Stara. Absurd jakiś.

warrick - atletyczny skoczny murzyn, który tylko i wyłącznie temu coś gra w ataku

jeśli noel nie rozwinie swoich warunków żeby dać bardzo dużo w obronie dla swojego zespołu, to zostanie wciąż wyskakanym gibkim murzynem, który będzie mógł być stosowany jako plaster na chrisa bosha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Davis pakuje i chce osiągnąć 235 lbs. przed rozpoczęciem sezonu. Wśród centrów to i tak będzie waga piórkowa, ale będzie silniejszy i może mniej go poobijają, jesli ma cały czas biegać na "piątce".

 

Noel faktycznie chudziutki i mniej obszerny w barach niż inni młodzi wysocy. Twierdzi, że jego naturalna waga sprzed kontuzji to ok. 225 lbs.

 

Generalnie nie przesadzajmy z tą masą/wagą, to nie sumo. W tej lidze jest miejsce i dla Howardów, i dla Sandersów. Dużo zależy od od głowy i umiejętności. Ze zbyt intensywnego gonienia za kilogramami mogą być kłopoty.

On nawet nie twierdzi tylko tyle przed kontuzją chyba ważył, z tym Davisem niezbyt rozumiem jak przychodził do NBA nikt za bardzo nie robił z niego centra, typ ma warunki do bycia pf jednak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warrick - atletyczny skoczny murzyn, który tylko i wyłącznie temu coś gra w ataku

jeśli noel nie rozwinie swoich warunków żeby dać bardzo dużo w obronie dla swojego zespołu, to zostanie wciąż wyskakanym gibkim murzynem, który będzie mógł być stosowany jako plaster na chrisa bosha

Można więc powiedzieć, że z Noela będzie tylko drugi Theo Ratliff, Chandler, Chris Andersen czy coś takiego. "Defensywna wersja Warricka" kojarzy mi się z kolorem czasu albo zapachem światła - nie da się tego wyobrazić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można więc powiedzieć, że z Noela będzie tylko drugi Theo Ratliff, Chandler, Chris Andersen czy coś takiego. "Defensywna wersja Warricka" kojarzy mi się z kolorem czasu albo zapachem światła - nie da się tego wyobrazić.

murzyn opierający się na wyskakaniu tyle że jeden w O (Warrick) drugi w D (możliwy rozwój Noela) naprawdę nie ma to miejsca na zbyt wiele wyobraźni, ale rozumiem że przez moje sformułowanie starałeś się wyobrazić dobrze broniącego Hakima Warricka chodziło mi tylko o porównanie atletyczności takie o którym piszę na początku

 

Chandler i Andersen to jednak kawał chłopa, a wypowiedź się dotyczy scenariusza, w którym Noel nie nabiera masy.

 

Theo Ratliff może być, w sumie najlepiej oddaje sens porównania, dzięki Chyrtuz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On nawet nie twierdzi tylko tyle przed kontuzją chyba ważył, z tym Davisem niezbyt rozumiem jak przychodził do NBA nikt za bardzo nie robił z niego centra, typ ma warunki do bycia pf jednak

W Nowym Orleanie, po oddaniu Lopeza, do grania jako center teoretycznie pretendują Smith, Stietsma i jakieś anonimy. Słabo. Wybierając spośród takiego zestawu, w S5 na piątce będzie biegał Davis. Ciekaw jestem, jak się sprawdzi. Moim zdaniem poradzi sobie na C, niemniej powinien być rozpatrywany przede wszystkim jako PF.

 

Holiday/Gordon/Evans/Anderson/Davis? Kontrowersyjne zestawienie.

 

Pisałem to wiele razy i napiszę jeszcze raz - tu aż się prosi o wymianę Anderson-Asik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Nowym Orleanie, po oddaniu Lopeza, do grania jako center teoretycznie pretendują Smith, Stietsma i jakieś anonimy. Słabo. Wybierając spośród takiego zestawu, w S5 na piątce będzie biegał Davis. Ciekaw jestem, jak się sprawdzi. Moim zdaniem poradzi sobie na C, niemniej powinien być rozpatrywany przede wszystkim jako PF.

 

Holiday/Gordon/Evans/Anderson/Davis? Kontrowersyjne zestawienie.

 

Pisałem to wiele razy i napiszę jeszcze raz - tu aż się prosi o wymianę Anderson-Asik.

Dla Rockets wymiana byłaby super, ale nie wiem dlaczego NOP ma się na to zgodzić. Nie wiem jak Davis sobie poradzi na C (chociaż raczej sceptycznie do tego podchodzę), ale przydałoby się jednak rozciągnięcie gry dla tej pierwszej trójki - duo Asik-Davis tego nie zapewnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez Bucks mój wymarzony deal (Gordon za Gortata i Butlera) już nie wypali :/ Pelikany mogą się jeszcze uratować (deal na miarę playoffs) wymieniając Gordona za Grangera (może też Mahinmiego jakimś cudem udałoby się wyjąć choć wątpie) lub Denga. Drugi deal to Anderson za Gortata i jakoś by to wyglądało.

Na chwilę obecną max. 10 miejsce, choć nie wykluczam, że w pojedynczych meczach mogą nawet wygrywać z faworytami (zwłaszcza u siebie), wszystko zależy od współpracy obrońców co póki co jest pod wielkim znakiem zapytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To byłoby fantastyczne przeżycie zobaczyć duet davis-asik w ataku

Oczywiście, w końcu Davis jest w lidze AŻ jeden sezon i z pewnością nie poprawi już rzutu z półdystnasu. Lepiej niech przez cały mecz przepycha się z kolesiami cięższymi o 20 kg i więcej. I robi masę. Dużo masy.

 

Ta para to rzeczywiście nie jest jakoś super dopasowana w ataku, ale dałaby Pelikanom spokój pod bronioną tablicą.

 

To utalentowany gracz i pewnie poradzi sobie na centrze (szczegónie w ofensywie będzie mógł wykorzystać przewagę szybkości). Pytanie, czy to dla niego najlepsza ścieżka rozwoju? Zobaczymy.

 

EDIT

OK, lekko zmieniam front. W poprzednim sezonie Davis był bardziej produktywny na ustawiony centrze obok Andersona i chyba lepiej się czuje w takiej konfiguracji. Ciekaw jestem, jak to bedzie wyglądało nie w epizodach, tylko na dłużej.

Edytowane przez Jinks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, w końcu Davis jest w lidze AŻ jeden sezon i z pewnością nie poprawi już rzutu z półdystnasu. Lepiej niech przez cały mecz przepycha się z kolesiami cięższymi o 20 kg i więcej. I robi masę. Dużo masy.

 

Nie - lepiej dać mu piłkę na 4 m i patrzeć co wymyśli. Koleś jest tak surowy w ataku, że musi grać pod dziurą. Masy z czasem nabierze. Pelikanom i tak nigdzie się w tym roku nie spieszy. A jak do tego magicznego duo doliczysz jeszcze evansa który mistrzem rzutu nie jest to robi się zespół na 80 pkt w meczu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.