Skocz do zawartości

Oklahoma City Thunder 2013/14


teo

Rekomendowane odpowiedzi

No wiesz Durex gra od kilku lat na rówym poziomie, a George stał się kimś z niczego, więc podjarka i tak musi być.

 

Zdecydowanie prawda, to co Durex wyprawia to ja nie mam pytań. Końcówka 4 kwarty to już wogle nie mam pytań.Wracają czasy AI który w Philly rzucał po te 30 PTS. 

 

A pamiętam jak niedawno czytałem że KD mówił że za dużo rzuca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny co widzi problem tam gdzie go nie ma...a porównywania do DeAndre nie ma co komentować nawet.

Trudno, żeby się Ibaka nie obsrał w poprzednich PO skoro nagle miał być drugą opcją w contenderze, w dodatku bez Westbrooka miał o wiele mniej open looków, z których praktycznie żyje. Jemu się te 12 mln dało za defense+wiek+potencjał+dobre uzupełnianie z RW i KD, a nie za nakurwianie w ataku pod niespodziewaną nieobecność Russa. Nie wymagajmy nierealnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ibaka ma trzeci kontrakt w zespole i jest trzecią opcją w ataku + dokłada kilka innych, bardzo ważnych rzeczy. Nie wiem, w czym problem. 

 

Nie oglądałem meczu z Blazers, natomiast widziałem wcześniejszy z Sacto i chyba przez ciekawość (pod kątem Perkinsa) zerknę też na konfrontację z Portland, jeśli tak się przyczynił do wygranej. Nie chcę wskakiwać do wagonu wyśmiewających go, ale dawno nie widziałem startera sadzącego TAKIE kartofle w ataku, jakie prezentował Perk w spotkaniu z Kings. W pierwszej kwarcie miał 3 sytuacje sam na sam z koszem i zdołał aż jedną z nich zamienić na punkty. Momentów, gdy był plecami dwa kroki od kosza i rzucał hakiem obok niego nie liczę, bo się nie doliczę.

 

Wiem, że Brooks go kocha. Kumam, że drużyna potrzebuje enforcera. Jestem w stanie zrozumieć, że może być przydatny w specyficznych sytuacjach na boisku. Ale na Boga, zespół w którym gra w ataku powinien dostawać jakiś handicap czy coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Nie chcę wskakiwać do wagonu wyśmiewających go, ale dawno nie widziałem startera sadzącego TAKIE kartofle w ataku, jakie prezentował Perk w spotkaniu z Kings. W

 

Najlepsze było wejście na dryblingu z 7 metrów, dream shake i spektakularne wykończenie airballem z dystansu 30-40 cm.

 

Jak nie z Perka się śmiać, to z kogo? Z Shawna Bradleya, Darko czy McGee była ogólnoligowa polewka, a przy Perku wszyscy są wirtuozami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby nie przedłużali z nim kontraktu tylko po 2015. Przesunąć Ibake, dołożyć strech four i ten zespół będzie jeszcze mocniejszy.

 

Hm...no tutaj mam wątpliwości co do nie przedłużania z nim kontraktu. Moim zdaniem mogłby się przydać jako gracz z ławki, ale to tylko gdybanie.

 

Przesunąć Ibakę? W którą stronę? Bo koleś ewidętnie bardziej leci na SF, niż miałby bawić się w centra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Ibaką na SF to, jak mniemam, tzw. żart prowadzącego ? :)

 

Serge na C spokojnie wystarczy na większość ekip. W moim idealnym świecie dobry center ma post moves i potrafi zagrać tyłem do kosza, ale przy Perku naprawdę każdy będzie lepszy. Ibaka jak dostanie piłkę dwa kroki od kosza to po prostu podskoczy i ją do niego wpakuje. Rzecz Kendrickowi obca.

 

Btw, z Adamsa może być całkiem niezły strater lub topowy roles. Taka większa wersja Collisona.

 

Chodzą słuchy, że OKC nie będzie robiła zmian i zaatakują PO tym co mają. IMO trochę dziwne. KD wchodzi w swój prime, RW pewnie wróci w miarę taki, jaki był, reszta (oprócz wiemy kogo) też na ogół robi swoją robotę, ale przydałby się jakiś dodatkowy bodziec. Z tankujących ekip można kogoś wyciągnąć w lutym. Thunder mają pick top 20 protected od Houston, czy coś mi się pomyliło?

 

Pamiętajmy, że Oklahoma to mały rynek i trzeba kuć żelazo, póki gorące. Inaczej Kev i Rus w końcu pójdą szukać szczęścia gdzie indziej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Ibaką na SF to, jak mniemam, tzw. żart prowadzącego ? :smile:

 

Otóż to, jak widzę ironia nie została wychwycona :). Zmienianie pozycji dla Ibaki na centra IMO nie byłoby dobrym pomysłem. Świetnie sobie radzi na PF, więc dlaczego miałoby się go zmieniać? Poza tym w razie jakiegoś outu Perka jest Adams, ale to już myślenie przyszłościowe, bo chłopak rzeczywiście robi postępy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma mistrzostwo.

Idąc takim tokiem myślenia to ich najlepszym graczem jest Fish. Gratulacje panowie!

 

Dla mnie OKC stanie się najpoważniejszym pretendentem do tytułu, gdy pozbędą się przynajmniej jednego z dwóch elementów V kolumny - Perka alb Brooksa, a najlepiej obu.

 

Ta ekipa zamiast Perka za podobną kasę może mieć Milsapa, Younga czy Asika. Każdy z tej trójki byłby lepszą opcją i wtedy jedyne pytanie co z Ibaką. Gdzie ma grać i czy być nadal 3 opcją w ataku?

 

Co do Adamsa, Lamba, Jacksona to właśnie oni i brak Perka dla mnie będą stanowić główny argument w sezonie 2015/16 dla mistrzostwa OKC. No chyba że znowu gdzieś powstanie zespół z LBJ i dwoma zdrowymi All Starami, który obudowanymi zadaniowcami narobi im problemu. 

 

Jinks szkoda że nie robią żadnych wymian bo Perry Jones, Perk + pick ich lub ten Dallas mogłoby im pozwolić wyciągnąć przy dobrych wiatrach coś lepszego niż tych dwóch graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt od nich Perka nie weźmie. On ma jeszcze gwarantowany kontrakt na przyszły sezon na ponad 9mln :P Jedyna opcja to amnestia, ale właściciele chyba nie chcą w OKC płacić podatku. Tu właśnie nie wiem jak jest w CBA, czy amnestionowany zawodnik liczy się do payrollu pod kątem wchodzenia w luxury tax? Thunder są teraz na granicy płacenia podatku (mają 2mln zapasu) i gdyby spuścili Perka, a jego kontrakt dalej by się liczył, to nie ma mowy o Asiku czy jemu podobnym graczu bez płacenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Po amnestii kontrakt nie wlicza się do payrollu.

2. Amnestia ogólnie nie ma sensu, bo zostało mu 1.5 roku kontraktu, a z nim luxury i tak nie przekroczą.

3. Perk jest atrakcyjny dla zespołów tankujących. 9 mln w kontrakcie+ 2 picki to zestaw, nad jakim zastanowi się każdy tankujący w tym sezonie zespół.

4. W ramach konieczności można dorzucić ochłap w postaci Thabeeta, który ma niegwarantowany kontrakt.

5. Czy Sanders grający o mistrzostwo by się ogarnął?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajmy, że mówimy o klubie, który po tym jak Martin pokazał im środkowy palec i poszedł grać z białasami za większą kasę, nie zrobił literalnie NIC by się wzmocnić. W Adamsa wierzę, w Lamba nie, Jackson mnie osobiście nie powala na kolana. Dwóch ostatnich panów oddałbym beż żalu za kogoś, kto w PO da mi gwarancję równego poziomu. Ale to tylko moja opinia.

 

Sanders byłby fajny OKC ale nie wierzę, że Thunder to zrobią. O jego charakter aż tak się nie martwię. Facet ma trochę nierówno pod sufitem, ale część tego zwalam na karb grania w Milwaukee. Natomiast jego kontrakt to już zupełnie inna sprawa. Większość GMów bez żyłki hazardzisty może nie mieć cojones na podjęcie takiego kroku. Decyzja typu ryzyk - fizyk, raczej nie w stylu Prestiego.

 

Szkoda, że nie mają czego zaoferować Pistons w zamian za Monroe.

Edytowane przez Jinks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.