Skocz do zawartości

Oklahoma City Thunder 2013/14


teo

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy nie widziałem czegoś takiego. Facet zdominował kompletnie mecz, jednocześnie ani razu nie dominując piłki. Ba! były takie momenty, że nie widziałem go w posiadaniu przez ładne kilka akcji pod rząd.

 

A tak poza tym to nie wiem co jest bardziej niewiarygodne w tym wszystkim. To jaki ma ofensywny wachlarz? to jaki jest efektywny? czy TO JAKIM STAŁ SIĘ W MGNIENIU OKA PRZEJEBANYM PASSEREM Z DOUBLE TEAMÓW?

 

 

Ladies and gentleman, 2014 MVP. Kevin Durant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nielubiany chyba za bardzo tutaj na forum Ibaka jak dla mnie stał się bardzo przyzwoitym graczem i ten jego jumperek jest naprawdę skuteczny

 

Thunder ze zdrowym Westbrookiem plus z wymianą z Perkinsem na cokolwiek więcej niż łóżko wodne (3 osobowa rotacja pod koszem Collison - Ibaka - Adams + w niektórych wypadkach Durant jako PF) wyglądają najmocniej w lidze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nielubiany chyba za bardzo tutaj na forum Ibaka jak dla mnie stał się bardzo przyzwoitym graczem i ten jego jumperek jest naprawdę skuteczny

 

Thunder ze zdrowym Westbrookiem plus z wymianą z Perkinsem na cokolwiek więcej niż łóżko wodne (3 osobowa rotacja pod koszem Collison - Ibaka - Adams + w niektórych wypadkach Durant jako PF) wyglądają najmocniej w lidze

Problem z Ibaką jest taki, że na drugą, a nawet trzecią opcję ofensywną to on się nie nadaje zupełnie, a Thunder niestety zbyt często kładą na nim taki ciężar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z Ibaką jest taki, że na drugą, a nawet trzecią opcję ofensywną to on się nie nadaje zupełnie, a Thunder niestety zbyt często kładą na nim taki ciężar.

 

zgadzam się, ale coś takiego jak 3rd option to coś co niekoniecznie jest wielką rzeczą (o ile w ogóle istnieje) kiedy w ataku masz 2 z 10 top graczy w lidze (ważny jest ktoś kto poprowadzi 2nd unit i shooterzy)

 

a dla OKC super bonusem jest to, że Ibaka z murzyna skaczącego do wszystkiego co tylko możliwe, stał się murzynem który nadal skacze podobnie głupio, ale dodatkowo czasem dorzuci trochę punktów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ibaka ma jeden problem. Żaden z niego lider w ataku. Jeśli drużynie mecz się układa nie ma problemu. Kiedy nie wpadnie kilka rzutów znika.

Inna rzecz że Durant nauczył się z nim grać akcje dwójkowe (było to widać choćby z SAC dzisiaj w nocy).

W obronie czasem popełni głupi faul, ale też zdecydowanie na plus. 

Na prawdę rozumiem dlaczego Presti podpisał Ibake poświęcając Hardena. 

Niech jeszcze tylko ktoś przygarnie Perka. Nie mogę patrzeć na jego kocie ruchy pod koszem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ignazz

Podaj nazwisko zawodnika to znajdę jakąś wadę. Nawet KD ma ich kilka. A Ty się trochę czepiasz. Facet gra najlepszy sezon w karierze .

Jeszcze apropos krycia. Batum miał imponujące 1/4 z gry. Z tego co pamiętam cały mecz wisiał na nim właśnie Durex.

KD nie można zarzucić braku leadership, a o brak tej cechy mam pretensje do Ibaki. Dla mnie jak się zarabia ponad 12 baniek na sezon trzeba umieć wziąć na siebie ciężar gry kluczowych sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ignazz

Podaj nazwisko zawodnika to znajdę jakąś wadę. Nawet KD ma ich kilka. A Ty się trochę czepiasz. Facet gra najlepszy sezon w karierze .

Jeszcze apropos krycia. Batum miał imponujące 1/4 z gry. Z tego co pamiętam cały mecz wisiał na nim właśnie Durex.

KD nie można zarzucić braku leadership, a o brak tej cechy mam pretensje do Ibaki. Dla mnie jak się zarabia ponad 12 baniek na sezon trzeba umieć wziąć na siebie ciężar gry kluczowych sytuacji.

Jemu się płaci za co innego chłopie...Co ty wymagasz ciągnięcia ataku, brania na siebie ciężaru w ofensywie od 3 opcji, w drużynie gdzie pierwsze 2 opcje to są superstarzy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Perk nam wszystkim pokazał fakola, razem z Durantem wyrwali ten mecz z gardła Blazers.

 

to co wyprawia KD to jest jakiś kosmos, wszyscy sie jarali Georgem, ale Durant to jest już ktoś z wyższej półki, zdecydowanie i bezapelacyjnie.

 

LBJ bedzie musiał znieść jajo żeby mu odebrać MVP award.

 

Chyba zacznę OKC oglądać, co począć..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Perk nam wszystkim pokazał fakola, razem z Durantem wyrwali ten mecz z gardła Blazers.

 

to co wyprawia KD to jest jakiś kosmos, wszyscy sie jarali Georgem, ale Durant to jest już ktoś z wyższej półki, zdecydowanie i bezapelacyjnie.

 

LBJ bedzie musiał znieść jajo żeby mu odebrać MVP award.

 

Chyba zacznę OKC oglądać, co począć..

Począć możesz posta zaraz po tym jak obejrzysz dzisiaj w nocy Duranta vs Spurs. Jesli zrobi rozpierduchę w Texasie to ... sam nie wiem co napisać. 

Anyway będę oglądał i sie przygladał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.