Skocz do zawartości

Oklahoma City Thunder 2013/14


teo

Rekomendowane odpowiedzi

Westbrook was in strong spirits after the game and did not need a brace or crutch to walk out of the arena. He said he does not expect to miss time.

Westbrook was helped off the court and went into the locker room with discomfort. He was then listed as out for the remainder of the game due to what the team called a right knee sprain.

 

Oby...A Durant rozjebał.Ktoś ma jeszcze jakieś wątpliowości co do MVP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MA23

Najpierw byś się zainteresował czemu RW nie gra, a nie włączyłeś mecz, zobaczyłeś, że nie gra i wyciągasz jakieś kretyńskie wnioski.

 

Czemu kretyńskie? Po co to oburzenie? Źle powiedział? Facet od roku nie może się do kupy pozbierać, urazy większe/mniejsze, nieudane powroty i wciąż powracające problemy. To nie jest sypanie się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu kretyńskie? Po co to oburzenie? Źle powiedział?

Źle powiedział, bo powiedział to w momencie jak RW był zdrowy, tylko nie grał, bo go oszczędzali, a przez poprzednie ~3 tygodnie robił 25/9/6/3 na % 50/42/85 w 26 minut gry. Więc pisanie w tamtym momencie, żę "RW się sypie, kiepsko to widzę" było imho nie na miejscu. Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym zdrowy to nie przesadzajmy. Kolanka to nie jest taka prosta sprawa. Mój błąd że nie doczytałem czemu RW nie gra i rozumiem Twoje oburzenie bo chyba to jeden z Twoich ulubionych zawodników. Jasne że go oszczędzali, teraz też to będą robić przynajmniej do PO bo chcą by był w jak najlepszej formie. Boje się tylko że znajdzie się ktoś od "brudnej roboty"  ktoś taki jak Beverly i wykorzysta sytuacje żeby znów wyeliminować RW. Nie jestem teoretykiem spiskowym, ale taka opcja też jest możliwa, a każdy chce wygrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mieszane odczucia co do RW. Facet robi piękne statsy, nie da się ukryć, ale po jego powrocie drużyna IMO funkcjonuje gorzej. Albo trzeba mu dać odpocząć do października albo grać nim już teraz. Nie ma możliwości żeby wskoczył an same PO, bo się skończy na piewszej rundzie.

Ja jeśli miał bym wybierać wolał bym żeby nie wracał. Niech drużyna się zgra. Nie byłby to może team na miarę mistrzostwa, ale półfinał lub finał konferencji w zasięgu. Szczególnie gdyby trafili kolejno na Miśki i dziewczynki z Houston.

Coraz bardziej podoba mi się to co robi Brooks. Nie boi się ogrywać dzieciaków. Fajnie rotuje składem. Roberson za rok może być jak Sefolosha.

Apropos Thabo. Jego kontuzja powoduje straszny wzrost skuteczności za trzy przeciwników. Stracone punkty też mocno poszybowały w góre. Jak gra nie wydaje się bardzo potrzebny ale kiedy go nie ma od razu to widać. Podobnie wyglądało to w GSW jak nie grał Iggy.

Do tego OKC pozwala sobie dużo zbierać z bronionej tablicy. Czyżby brak Perka ;)? Nie wierze że to napisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma ceglić tak jak robi to Butler to już niech lepiej będzie to Lamb. A chłopak rzeczywiście wypadł z rotacji, a nawet jak wchodzi to rzuca pewnie mniej niż 20% FG. Z taką psychą to w NBA się nie utrzyma.

Co do fauli Robersona to chyba jest jakiś pojedynek z Adamsem ;). Roberson ma średnio 2 faule na 9,7 minuty na mecz, a Adams 2,6 na 14,9 minuty. Dają chłopaki czadu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak czytam o tym jakie to znaczenie ma ławka rezerwowych w PO(rotacja w PO jest zupełnie inna niż w sezonie zasadniczym),to człowiek ma ochote wkleić ten post Bastka http://www.e-nba.pl/topic/1057-miami-heat-drużyna-mistrzowska-vol-2/?p=95874  a zwłaszcza konkretny cytat.

 

 

nie liczac hejterskich ignorantow ktorzy zwracaja uwage na k**** lawke jebanych rezerwowych (szkoda ze jeszcze nie poruszyliscie tematu assistant coachow lub, co lepsze, podawaczy butelek - mysle ze oni k**** moga byc powodem ich kleski rowniez)

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po meczu z Rockets widac jak OKC sa uzaleznieni od Duranta. Z taką ławką nie mają większych szans w PO

a co im takiego trzeba na tej ławce? po za tym od kogo mają być uzależnieni, od Perry'ego Jonesa? Ważne, aby RW i KD byli zdrowi plus rozsądne zarządzanie coacha. Po za tym Thunder mieli b2b

Edytowane przez skejcik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO największym problemem Duranta w ostatnich dwóch meczach jest pobicie Jordana w ilości meczy z co najmniej 25 punktami. Z jednej strony rzucenie w 40 kolejnych meczach to nie lada osiągniecie, z drugiej stron dążenie do tego blokuje go rzutowo co źle działa na zespół. W 4Q meczu z Houston oddał kilka rzutów, kiedy powinien podawać patnerom. Niech jeszcze rzuci 25 w Phoenix (bo tam nie mam na niego obrońcy) i skończy. 

 

@eramus

W meczu z HOU nie grało trzech zawodników pierwszej piątki. Normalnie na ławce siedzi Jackson, Fisher, Butler, Lamb, Collison, Adams i PJIII. To jest jedna z trzech najlepszych ławek w NBA. Z całym szacunkiem, nie da się obejrzeć jednego meczu jakiegoś zespołu na 10 rozegranych i wyciągać daleko idące wnioski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.