Skocz do zawartości

Phoenix Suns 2013/14


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

oglądałem mecz mega uważnie i wiedziałem, że na silę dostanę wypunktowane aż 3 piękne akcje przeciw obronie spurs gdzie od początku Timmie krył gościa ( nie pamiętam jak się nazywa i długo nie będę) na RADAR totalnie odpuszczając. Dwa rzuty trafione z półdystansu o tablice były fajne ale serie pompek już skuteczna nie były!!!

 

niestety Panie to tak na siłę wykazywanie czegoś czego nie ma na razie......

 

no tak, 6/10 przeciw Duncanowi to coś, czego nie ma...

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

no tak, 6/10 przeciw Duncanowi to coś, czego nie ma...

 

2 pkt z półdychy przez duncana

2 pkt z dobitki ,wina leonarda, duncan doszedł do Bledseo

2 pkt po spinie

2 pkt do środka

2 pkt pick Duncan doszedł do Bledseo

2 pkt Duncan do Tuckera

 

więc żadne 6/10 tylko 3 akcje zagrał. przy tych trzech akcjach wyraźnie Duncan szedł na gracza z piłką przy p'n'r ,2 razy na Bledseo lub na Tuckera. 

ale przyznam Ci rację, że fajnie wygląda. chociaż jestem fanem Pekovciai i Scoli jeśli chodzi o manewry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bledsoe już któryś kolejny mecz kompletnie olewa obronę, w zasadzie zupełnie się nie stara, przez 3 kwarty spotkania z Denver pozwalał się mijać Lawsonowi prawie się nie ruszając, po czym patrzył co dalej zrobi Ty, zupełnie jakby akcja się kończyła w momencie gdy go ktoś mija, po czym w 4 kwarcie gdy wynik jest na styku podnosi intensywność gry do poziomu z jakiego był znany w Clippersach i siada na rywalu, fruwa nad trybunami i gra na poziomie niedostępnym dla większości PG. Uroki walki o nowy, niestety chyba maksymalny kontrakt.

 

Co do Plumlee to facet jest fantastyczny w ataku, półhaki w jego wykonaniu z mięciutkim nadgarstkiem to jak rzuty zza łuku Raya Allena, najwyższa nota za wrażenia estetyczne. Abecadło wysokiego pod tytułem gra tyłem do kosza, zwód, piwot i kończymy rzutem od tablicy z drugiej strony obręczy robi z zamkniętymi oczyma. Do tego przyzwoicie zbiera, wygląda bardzo solidnie, zobaczymy jak wytrzyma kondycyjnie trudy sezonu. Szkoda tylko że zakopał Lena na ławce.

 

Goodwin wygląda na kogoś kto jeszcze nie wie jak dobre ma papiery na granie, jego łatwość minięcia jest niesamowita.

 

Generalnie bilans mamy zaskakująco dobry 4-2, w sumie nie pobiliśmy nikogo dobrego, zespół mimo braku Dragica i wielu nowych twarzy wygląda na bardzo zgrany, oglądając ich nawet się zapomina że Gerald Green to wciąż przecież Gerald Green, atak jest bardzo zbilansowany, Bledsoe nie ma póki co tendencji do dominowania piłki w takim stopniu w jakim się tego po nim spodziewałem, sporo postupów jak na wydawało się słabych wysokich, ale Morris i Plumlee sobie całkiem przyzwoicie radzą, Frye robi trochę miejsca pod koszem mimo że cegli strasznie (nie wiem po co go bronią FG35% i 27% za 3), na tym etapie sezonu momentami wyglądają jakby tworzyli prawdziwy zespół NBA a nie team walczący o 1-kę w drafcie. Póki co nie panikuję, liczę że bilans szybko się wyprostuje.

 

Jak dla mnie jeśli dwójka Bledsoe/Dragic nie wypali i okaże się że nie mogą grać razem na poziomie najlepszych ekip w NBA, bądź będą w tym sezonie wygrywać i będziemy musieli się jednego pozbyć to póki co optowałbym za zostawieniem Dragica. Zważywszy jego kontrakt wolę zdecydowanie jego niż Bledsoe na PG za maksa. Goran z sezonu na sezon staje się coraz bardziej Manupodobny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bledsoe już któryś kolejny mecz kompletnie olewa obronę, w zasadzie zupełnie się nie stara,

Nie ma się czemu dziwić. W zeszłym sezonie Kobe miał totalnie wyjebane na obronę a został wybrnay do 1st-team tylko za grę w ataku. Oprócz Blesoe w podobnym kierunku poszedł Haren z Hou.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plumbli dziś przeciw NOP za bardzo nie pograł 1on1, a nawet jak grał, to kiepsko poza jedną akcją z trzeciej kwarty, po której nawet komentatorzy suns trochę pochwalili te jego manewry. generalnie obejrzałem go vs PTB, SAS oraz dwa razy NOP (czyli pilnowali go Lopez, Duncan oraz Smith) i wskazuje do mojej all favorite team wygryzając z niej Pau: Rubio, Manu, LeBron, AD, Plumbli.

 

w ogóle synergy póki co ma go bardzo wysoko jeśli chodzi o post up - 7 miejsce przy 31 plays. defensywnie też daje radę, nawet Davisa ładnie przystopował. szkoda że pacers go oddali, ale w phoenix też się nie zmarnuje, bo Hornacek wydaje się dobrym trenerem  i chyba oni tam jednak nie mają zamiaru tankować... w każdym razie póki co to nawet Green wygląda jak wartościowy zawodnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj udało się w Portland rzutem na taśmę odrobić po jednym meczu do Jazz, Sixers i Celtics, ale wyniki nie rokują na nagłą poprawę. Prawdopodobnie najlepiej by było opchnąć Bledsoe w miarę szybko, w wakacje pewnie i tak trzeba mu będzie dać ze 44 bańki, co chyba nie jest zbyt dobrym rozwiązaniem long-term. Nie wiem jednak za bardzo kto mógłby się skusić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MANU ?!?! 

 

Gdzie byłeś jak rzucano w niego kamieniami, niewierny. Gdzie?

sam je rzucałem, bo na to zasługiwał ;]

 

A Gasola też jeszcze będziesz przepraszać.

mam taką nadzieję, bo to miał być fundament mojej drużyny w fantasy i to akurat w lidze, na której wygraniu najbardziej mi zależy...

 

janurary,

ulubionych do oglądania. pod względem skillu inaczej by to wyglądało, przecież PG bez rzutu nie mógłbym umieścić na takiej "skillowej" liście ;]

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Gerald Green - nie kumam gościa. Ogólnie kiedy już wydawało się, że można zakopać go w jednym worku z Fredem Jonesem, Haroldem Milnerem czy Jamario Moonem jako all-athletic & no-basketball to potem wyskoczył z przesadzoną wiosną w Nets. Kolejnie ogromna popelina w Pacers, gdzie nie mógł wygryźć z rotacji Sama freakin Younga i teraz z ostatecznym krzyżykiem przy nazwisku - daje popis w Suns.

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.