Skocz do zawartości

Szykujemy MAXA czyli nowe wysokie kontrakty


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Aby nie zaśmiecać tematu FA gdzie zaczęło się rozmawiać o Wall i jego 80.000.000$ wolę przenieść dyskusję w nowe miejsce.

 

Na pierwszy ogień Johnny Wall.

Co o nim sądzicie?

 

Ja powtórzę:

 

oczywiście Wall to przyszłość Wizz ale też na razie niczego takiego nie osiągnął:

 

1) brak awansu do PO;

2) sezon po kontuzji ( tylko 49 spotkań)a przecież i w rookie zaczął od 69.

3) FG na poziomie 42% w karierze u innych graczy byłoby OSTRO JECHANE

4) brak zagrożenia za 3 - 24% w karierze

5) dostaje aż 36 minut średnio produkując 17/3,4/8 ale AŻ 4,4 TPG

 

 

Wall: TS% 50,4 jedzie się po Gayach (TS 52,5) , Rondach (TS 51,4) , Mayo (53,6) a o nim cichutko w kontekście krytyki

 

i jeszcze 80.000.000$ mało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

80 mln dla Walla? Nikt nie da takiej kapuchy gościowy który nie rozegrał w swojej karierze pełnego sezonu zasadniczego.

Do tego on jest cienki. Nie oglądałem za dużo Wizz w zeszłym sezonie ale mogę spokojnie stwierdzić że u niego dobre są tylko statsy.

Do tego kiepskie 3-point shoooting 0.79 w lockout season, o ja pierdolę.

 

Fajna druga opcja, ale ni **** on nie jest warty maxa. Ale znając życie Wizz mu tyle dadzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry koment w Yahoo był pod postem jak to George był zdumiony jak Larry na treningu Pacers z miejsca trafił coś 15 rzutów, jakiś gość celnie stwierdził że obecne gwiazdeczki dostają w cholerę kapuchy ale od poziomu takich prawdziwych grajków jak choćby Bird to dzielą ich lata świetlne. Dziś taki cusins może sie nazywać najbardziej dominującym centrem, nosić głowę wysoko ale te naście lat temu to by wycierano nim parkiet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim Wall wrocil z kontuzji Wizz byli zespolem ktory by zrobil kolo 5-78.

Po jego powrocie wygladali jak playoff team.

Takze dostaje maxa za to a nie za to ile trafia 3.

Ale osobiscie bym poczekal z tym maxem.

Ma teraz idealna okazje pokazac ile jest wart i rozegrac caly sezon.

Ale wizz to shitty organizacja, wiedza ze za rok jakies lakersy zglosza sie po Walla i bedzie znowu dno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry koment w Yahoo był pod postem jak to George był zdumiony jak Larry na treningu Pacers z miejsca trafił coś 15 rzutów, jakiś gość celnie stwierdził że obecne gwiazdeczki dostają w cholerę kapuchy ale od poziomu takich prawdziwych grajków jak choćby Bird to dzielą ich lata świetlne. Dziś taki cusins może sie nazywać najbardziej dominującym centrem, nosić głowę wysoko ale te naście lat temu to by wycierano nim parkiet

Tak samo jak Rose wytarłby parkiet Markiem Pricem. To jest takie biadolenie jak z muzyką Biebara czy tym, ze dzisiejsze dzieciaki tylko siedza przed kompem. Liga sie zmienila, Bird jest jednym z najlepszych shooterow w historii, co w tym dziwnego, ze trafil 15 rzutow? Bird mial inne problemy na parkiecie. Cousinsem nikt by parkietu nie zamiatal. Nie mialby takiego statusu jak teraz, ale bylby dobrym centrem. Liga sie zmienila, ciezar gry zdecydowanie przeniosl sie na obwod. Zgodze sie, ze 'gwiazdeczek' jest za duzo, ale o porownanie ogolnych poziomow ligi bym sie nie pokusil.

 

Co do Walla, to po tym co pokazal w tym sezonie zdecydowanie jest warty maxa. Mysle, ze srednie z kariery w tym wieku sa niemiarodajne, bo gracze robia najwieksze postepy na tym etapie. A przy tym co dzieje sie z kontraktami w tej lidze, to Wall ze swoim potencjal i tym co juz gra na 80 mln zasluguje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki Demarcus ma status teraz? Jak dla mnie to drugi Mcgee.

Larry napierdala te swoje rzuty, ale przeciez Curry i Durant to samo da rade zrobic z moodych, o Rayu czy Dirku nie wspominajac. Wall ma 50% ts ale Lebron tez mial w rookie ponizej, a Wall sie poprawia z kazdym sezonem w tym elemencie. Do tego potrafi prowadzic atak, co obecnie tak wielu combo guardow nie robi. Ogolnie to atlethic phreak z talentem do grania, taki Durant czy Lebron na pg, conajmniej kariera Derona i bycie allstarem pelna geba go czeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kontrakt to niestety zło konieczne dla Wizards. Nie oszukujmy się gdyby oni nie zaoferowali mu maxa, to ktoś inny by to zrobił. Wall jest narazie tylko albo aż materiałem na gwiazde, a że Wiz to nie Lakers, żeby przyciągać graczy tego kalibru to muszą podejmować ryzyko. Naprawdę wierzycie, że nikt nie zaoferowałby maxa Wallowi w FA ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przez jakiś czas też widziałem w Wallu potencjał na przereklamowanego nabijacza statów, ale jak zaczął grać ostatnio na pełnych obrotach, to wyglądał w sumie dość mocno.

 

Ofkors w idealnym świecie powinien dostać 60/5, a nie 80/5, ale Wizards nie mogą sobie pozwolić, żeby go stracić. Mogliby niby poczekać na offseason i wyrównać kontrakt, który i tak wyniesie 80/5, ale wtedy się robi niemiło, franchise player czuje się disrespected i takie tam/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przez jakiś czas też widziałem w Wallu potencjał na przereklamowanego nabijacza statów, ale jak zaczął grać ostatnio na pełnych obrotach, to wyglądał w sumie dość mocno.

 

Ofkors w idealnym świecie powinien dostać 60/5, a nie 80/5, ale Wizards nie mogą sobie pozwolić, żeby go stracić. Mogliby niby poczekać na offseason i wyrównać kontrakt, który i tak wyniesie 80/5, ale wtedy się robi niemiło, franchise player czuje się disrespected i takie tam/

Ja bym jednak poczekał, bo w CY Wall mógłby być graczem kalibru All-Star a nawet kimś więcej a teraz to tylko ryzykują że będzie miał wyjebke na to wszystko bo jest już ustawiony do końca życia tak naprawdę. No nie wiem, zobaczymy w przyszłym sezonie. Dla mnie gwiazdą już nie będzie.

 

A co do Larrego to ilu z nas w tym wieku rzuciłoby 15 rzutów pod rząd? :P

 

Tak zostając przy Pacers to George zasługuje na maxa ale nie wiem czy się zdecydują mu dać w przyszłym offseason. Następny rok będzie bodajże team option

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś trafiłem 23 pod rząd, ale jakoś nawet maila od Paula George'a nie dostałem.

 

Co mają zrobić Wizards? Stracić Walla i czekać X sezonów, aż uda się znowu zmontować ciekawy zespół? Wall ma 22 lata i mnóstwo czasu na poprawę rzutu.

Miałem zamiar odpisać w podobnym tonie po przeczytaniu tamtego posta. Tyle, że ja trafiłem kiedyś 17 pod rząd nie 23 ;) I choć pewnie zarówno w moim przypadku, jak i Twoim Jendras był to jednorazowy wyskok, to nie zmienia to faktu, że nie można takich rzeczy brać jako wykładnik.

 

Ktoś dobrze napisał, że bez Walla Wizz byli opcją na najgorszy team ever, a z nim stali się kandydatem do PO. W dzisiejszych czasach bez mrugnięcia okiem dałbym mu maxa. Argumenty "za" pięknie podali inni, więc nie będę się powtarzał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i wlasnie wiek, gosc jest jeszcze super mlody

on to od Lillarda nawet mlodszy jest, wiec ma jeszcze czas, ale pomimo wielu zalet (chec gry w obronie czasem az za bardzo, niesamowita szybkosc, atletyzm) to ja go nie widze jako gracza 1 planowego w mistrzowskiej druzynie czy tam contenderze, jako 2-gi najlepszy zawodnik w druzynie tak, ale nie pierwszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś trafiłem 23 pod rząd, ale jakoś nawet maila od Paula George'a nie dostałem.

 

Co mają zrobić Wizards? Stracić Walla i czekać X sezonów, aż uda się znowu zmontować ciekawy zespół? Wall ma 22 lata i mnóstwo czasu na poprawę rzutu.

olać to ile rzutów trafił Bird, chociaż muszę oddać szacunek Jendras bo Larry ustrzelił chyba 15 trójek z rogu boiska a ty proszę 23 :P chodziło mi o to że teraz każda taka gwiazdeczka dostaje tonę kasy bo powtarza się non stop gadanie "że nie możemy sobie pozwolić na stratę tego czy innego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to bym wogóle założył temat jak nowe CBA zmienia / zmieniło podejście do budowania zespołu

 

mam wrażenie że nadchodzą czasy gdzie wygrywać będą drużyny w stylu pistons 2004, czyli żadne tam big3 [które przy przepisie o designated playerze będzie bardzo trudno zbudować] + banda rolesów tylko raczej wyrównane drużyny średniaków

 

btw przy tej okazji trochę rośnie rola GMa i trenera w budowaniu drużyny [trochę to głupio brzmi, jakby wcześniej była mała]

 

najlepiej na tym wszystkim to miami heat wyszli, zbudowani jeszcze na starym CBA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chciałem zajrzeć jak wyglądało salary Pistons w mistrzowskim sezonie i omyłkowo trafiłem na salary całej ligi

 

http://www.eskimo.com/~pbender/misc/salaries04.txt

 

Popatrzcie na SC Spurs.

łącznie 46 mln: Timmy 12 baniek a reszta ochłapy :D

 

W ogóle widzę tutaj kupę no-name players którzy zarabiali krocie jak na tamte czasy.

 

No i jednak było mało kontraktów po 20 mln +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.