Skocz do zawartości

Czytaj dzieciom


BiałaCzekolada

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś była taka fajna tradycja, że jak ktoś przeczytał już jakąś książkę wokół NBA to ją oceniał, a potem użyczał ją innym forumowiczom.

 

Jestem aktualnie w takiej pracy, że mam sporo czasu na czytanie - którego to czasu nigdy nie jest zbyt dużo w ciągu roku - więc pytanie do was. Ma ktoś coś, co od tygodnia/5 lat kurzy się na półce i jest w stanie się podzielić/sprzedać?

 

Aktualnie jestem poza domem więc nie mam możliwości wymiany swoją 'kolekcją'.

 

 

 

/przepraszam offtop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jako lektura wakacyjno-urlopowa widnieje na ten moment kolejna biografia Rodmana - "Powinienem być już martwy". O samym NBA jak na razie malutko, głównie historie gdzie i ile wychlał i kogo potem przeleciał. Zobaczymy jak będzie dalej ale na razie mało ciekawe. Z drugiej strony na leżak z piwkiem się nadaje :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie 2 rozdziały są chyba o koszykówce, reszta to chlanie, ruchanie i jaki to Rodman jest biedny, że go w NBA nikt nie chce z powrotem ALE DLACZEMU? i jak niesprawiedliwie wyrzucono z Lakers, przecież taki był prawy...a ile by pierścieni nastukali z nim w składzie gdyby został? Przecież byli tylko o podpisanie Rodmana od pokonania Pistons w 2004... O koszykówce też nic ciekawego, przepisanie zaawansowanych statystyk z basketball reference to chyba highlight tej książki. Zawiodłem się krótko mowiąc. Spodziewałem się więcej niż w Shaq Uncut, ale książką Shaqa zjada jednak tę na śniadanie.

 

Ale szkoda chłopa jednak. Miał warunki, żeby do ponad 40-ki grać na dobrym poziomie.

 

UPDATE:

No i zapomniałem o jeszcze jednym. Ta książka to nic innego jak autopromocja Dennisa. Jej przesłanie jest następujące – zaproś mnie na jakiś event i daj zarobić parędziesiąt łatwych $$$, żebym mógł je przepieprzyć na wódę i ruchanie. I co paręnaście stron wciskana jest w tekście reklama jakiegoś kasyna.

Edytowane przez danny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

More than a game Phil & Rosen

 

Skupiłem się głównie na części Jacksona, rozdziały Rosena czytałem na wyrywki, ale generalnie warto się zapoznać, Jax jak to Jax, świetnie pisze i zdradza sporo ciekawych informacji.

 

Highlight książki to dla mnie cytat Texa: wielu ludziom się wydaje, że znają trójkąty, ale w rzeczywistości zna je bardzo niewielu. Phil uważa, że zna, ale w rzeczywistości zna tylko ich swoją wersję.

 

Last Season oceniam jednak wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.