Skocz do zawartości

Gdzie mozna ogladac mecze Lakers?


king kobe the 8th

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

słuchajcie mam ogromny problem nie chodzi mi nba league pas(od okolo polowy lutego, wczesniej chodzilo elegancko wiec neta mam dobrego)... probowalem juz wsyztskiego(format..inne proxy itp) ale nic nie skutkuje;/ poprostu kopiuje adres do linka meczu na zywo do WMP i po chwili wyskauje mi ze nie moeze odnalezc pliku czy cost takiego a jak klikam pomoc sieci WEB to mi wyskakuje taki error(C00D10B5) błagam pomozcie mi.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie mam ogromny problem nie chodzi mi nba league pas(od okolo polowy lutego, wczesniej chodzilo elegancko wiec neta mam dobrego)... probowalem juz wsyztskiego(format..inne proxy itp) ale nic nie skutkuje;/ poprostu kopiuje adres do linka meczu na zywo do WMP i po chwili wyskauje mi ze nie moeze odnalezc pliku czy cost takiego a jak klikam pomoc sieci WEB to mi wyskakuje taki error(C00D10B5) błagam pomozcie mi.....

tak juz jest i trzeba sie z tym pogodzic. nieraz wyskakuje mi blad przez 20 min po czym nagle mecz 'zaskakuje'. sam tego nie rozumiem ale w koncu nie narzekam.

 

jak bedziesz mial blad nastepnym razem po prostu caly czas od nowa wklejaj linka przez ctrl+u (nie wciskaj play tylko wklejaj linka od nowa i tak do oporu). sledz tez forum raptorsnation na biezaco, tam czesto podaja rozne linki do jednego meczu.

 

powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj jak pare razy chcialemw ejsc na raptorsnation.net to mi wyskoczyl pare razy taki komunikat ...

 

Technical Information (for support personnel)

Error Code: 502 Proxy Error. No buffer space is supported. The WinSock implementation was unable to allocate additional memory to accommodate the function request. For more information about this event, see ISA Server Help. (10055)

IP Address: 64.202.189.170

Date: 3/25/2008 11:03:54 PM

Server: pikeisaEXT.pike.k12.in.us

Source: proxy

 

ma ktos jakis pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj jak pare razy chcialemw ejsc na raptorsnation.net to mi wyskoczyl pare razy taki komunikat ...

 

Technical Information (for support personnel)

Error Code: 502 Proxy Error. No buffer space is supported. The WinSock implementation was unable to allocate additional memory to accommodate the function request. For more information about this event, see ISA Server Help. (10055)

IP Address: 64.202.189.170

Date: 3/25/2008 11:03:54 PM

Server: pikeisaEXT.pike.k12.in.us

Source: proxy

 

ma ktos jakis pomysł?

http://raptorsnation.tk/ 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej .... jest taka stronka http://www.justin.tv/jayrntv i tam sa mecze ale jak wchodze na nia to na czacie(bo obok okienka z meczem jest czat) pisze "failed to connect to port (np5190,1935,9292) you may be firewalled" wiec wylaczylem firewalla ale dalej sie to pokazuje ?? co jeszcze moge odblokowac?? czy moze mam sie zglosic do administratora sieci?? bo czuje ze wlasnie przez to mi lp nie dziala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.