Skocz do zawartości

Portland Trail Blazers 2013/14


kondzio

Rekomendowane odpowiedzi

ORAPM Blake Griffina 4.5 wygląda imponująco.

 

Blake jest spoko, ale Aldridge broni dużo lepiej.

 

 

Ostatnio się skapnąłem, że obaj mają podobny pattern formy w sezonie. Aldridge zawsze zaczyna od miotania jumperów w stylu mam 17 rzutów w meczu, z czego jebnąłem 16 19-footerów i przez pierwsze tygodnie ma niską skuteczności i po 2 FTA na mecz, ale potem z czasem przenosi się coraz bliżej kosza - widocznie jest ciężko kumający. Griffin przez pierwsze tygodnie boi się rzucać jumperów, wali airballe z FTA i przepycha się głową na post-upach robiąc jednocześnie kroki, faul w ataku i przerzucając obręcz. Potem zaczyna trafiać jumpery, robic coast 2 coasty, rzuca no looki i co mecz ma staty w stylu 22-10-6. Ten z kolei ma problemy z confidence i niestabilnym jumperem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ORAPM perwoll ORAPM nie ORAMP. Ilez mozna

 

Dzięki stary. Bez ciebie nie byłbym w stanie zasnąć w nocy. A nie - jednak udaje się jakoś.

 

Podziwiam chęć twego ciągłego hm... pisania (?). Rozumiem chęć stanowienia jakiegoś kolorytu na forum, ale to ten rodzaj odmienności kiedy z nudów podaje się kamienie kolegom aby rzucali w twoje auto, bo nic się nie dzieje i jest nudno.

Cóż, każdy ma jak widać inną definicję rozrywki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lebron najlepszy gracz w lidze to się zgadza.

Ale Parker devensive impact na poziomie Duncana i ofensywny na poziomie Feltona

Vince Carter i Amir Johnson top10 ligi

Kawhi Leonard z ujemnym drapme

Al Horford full time cancer

Howard gorszym obrońcą od Wallace

już mniej

 

K.

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ogólnie widzę, że drapm powtarza wiele po mnie, tylko tak do kwadratu. Ja na przykład twierdzę, że Galio ma impact allstara, drapm superstara. Ja mówię, że Parker się sporo poprawił w obronie - drapm że jest dpoty. Uważam Melo za overrated, drapm mówi, że jest gorszy od Steve Novaka. Ja mówię, że Al Jefferson jest tragiczny w obronie, drapm mówi, nie -1,3 nie oddaje w pełni jego gry. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lebron najlepszy gracz w lidze to się zgadza.

Ale Parker devensive impact na poziomie Duncana i ofensywny na poziomie Feltona

Vince Carter i Amir Johnson top10 ligi

Kawhi Leonard z ujemnym drapme

Al Horford full time cancer

Howard gorszym obrońcą od Wallace

już mniej

te dane są po pierwsze z niekompletnego sezou (ale to szkopuł), a po drugie nie wiadomo kto je robił. tzn. na pewno nie Elgenmann, a więc ciężko powiedzieć na ile są wiarygodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również. tylko RAPM z lat 2001-2012 był zrobiony przez Engelmanna, przy czym te pierwsze sezony są niekompletne, więc szczególnie do wyników z 2001 należy podejść z wielkim dystansem. 2013 zrobił już ktoś inny, 2014 robi jeszcze ktoś inny, a 1997 i 1998 jeszcze inna osoba zrobiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc 2012 zaanalizujmy

Dirk wracający po kontuzji nie robiący 20 punktów per 36 wedle boxscore najgorszy rok w karierze w każdej rubryce praktycznie robi sezon na goata lepszy od LJ .

Nash broni lepiej od Manu

Bonner i Collison top7 ligi

Tony Parker jest gorszy w ataku od Stuckeya i Andre Millera i Jameera Nelsona

Howard ofensywnie jest gorszy od Taja Gibsona

Roy Hibbet ma cały 1,0 drapmu, czyli Kris Humphres i Elton Brand spotykają się w połowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porównywanie rolesów z gwiazdami jest bez sensu. a co do Dirka, to jak zwykle niemiec jest strasznie niedoceniany i box score niewiele mówi o jego wielkości. fakty są takie, że bez niego mavs byli drużyną -7, czyli dno, a z nim +5 czyli mocny playoffowy team. nic więc dziwnego, że tak dobrze wypadł w RAPM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie to widzę kilka zespołów, które przez wyrwanie Sandersa mogą być for real. 

 

Blazers, Mavs, Thunder z nim to imo fawroyt to grania ze Spurs w WCF (o ile ci nie powtórzą wyczynu z Grizz). 

 

Wiadomo, że w Bucks się obecnie pogorszył ale gra w fatalnym zespole, który chce mieć top 3 pick. W takim zespole jak Mavs czy Portland mógłby być tym factorem zmieniającym "solidny playoffowy team" w contendera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.