Skocz do zawartości

Portland Trail Blazers 2013/14


kondzio

Rekomendowane odpowiedzi

Też czekam na jego powrót, w SL wyglądał dobrze, no w D-leage no hm w pierwszym meczu miał około 23/4 pkt w 24 minuty a w tym ostanim w 17 minut 13 pkt i 6 asyst - no zobaczymy ile dziś pogra i jak. Przerwa była dajmy mu czasu. Szkoda, że więcej minut nie gra T.Robinson czuje, że w tym gościu coś drzemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lillard rzucił sobie 41 punktów, z czego bodaj 26 w czwartej kwarcie.

 

Cousins: ''That's the craziest game I've ever been a part of'' ''I could not wait until the end. I don't ever want to be in a situation with the ball in Damian Lillard's hands. I'm glad we got the win, but that was a scary thing.''

Edytowane przez leeewy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten mecz oglądałem . Sorki ale dla mnie 4 kwarta to była jakaś liga podwórkowa. 46-43 to tyle co w Chicago do połowy rzucili gracze obu zespołów i żeby jeszcze na jakiejś zajebistej skuteczności ale nie. Oni po prostu biegali rzucali biegali rzucali. Dla mnie to nie jest koszykówka. Blazers z taką grą to za chwilę będą zajechani i wyleca z PO

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten mecz oglądałem . Sorki ale dla mnie 4 kwarta to była jakaś liga podwórkowa. 46-43 to tyle co w Chicago do połowy rzucili gracze obu zespołów i żeby jeszcze na jakiejś zajebistej skuteczności ale nie. Oni po prostu biegali rzucali biegali rzucali. Dla mnie to nie jest koszykówka. Blazers z taką grą to za chwilę będą zajechani i wyleca z PO

To może trafią na Wigginsa. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może trafią na Wigginsa. ;)

trochę offtop, ale w 2k14 gram sobie PTB, i podczas draftu Utah zaoferowało mi za Mathewsa i kogoś jeszcze pick nr 3 brałem w ciemno i mam własnie Wigginsa bo wcześniej poszedł Selden i ktoś jeszcze ;O. Za swój 19 pick Alex Poythreess. Tak, że s5 Damian McCollum Wiggins, LMA, Noah. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poythress z 19 ??? On to będzie mógł mówić o szczęscie jak go ktoś weźmie w drugiej rundzie bo po obejrzeniu 3 meczy Kentucky to się zastanawiam poważnie czy on kiedykolwiek trafi do NBA,

 

A przy okazji - żaden Lillard żaden LMA to jest

 

Co do Alexa - wiesz to gra, tam w sumie nie jest zły a sezon symulowałem i sam prospectów nie sprawdzałem więc wziąłem tego którego gra mi podpowiedziała - fakt mogłem poszukać czegoś z większym potencjałem - ale z nudów zagrałem symulacje tymi PTB by podraftować nimi i jakoś zostało czasem wieczorami pykam. No a Alex niech się modli.

 

Co do Wesleya, jarałem się nim jak grał w Utah, gościu gra od paru lat na tym samym poziomie a to co za 3 odpala to jest piękne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesley też dobry zawodnik, nie zapowiadał się od początku jak Lillard tak kozacko ale jak widać gra w pierwszym sezonie nie jest wyznacznikiem dalszej kariery co jest w sumie oczywiste przy większosci nowych grajków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak tu cicho o PTB a ci znowu są the best in the west...

Blow out w Dallas zrobił na mnie wrażenie, ale chyba bardziej przypadł mi do gustu triumf w AlamoDome w ostatniej kwarcie...i ten niesamowity Matthews - 6/7 za 3 - i po meczu, tak że Parker i Duncan stękali - masz moje maści rozgrzewające? - zostawiłem u wnuczki.. aaaa

Edytowane przez clydetheglide
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że nie doceniłem Blazers. Ich bilans to ciągle overachieving - nic tutaj się nie zmieniło.

 

Ale co się bardzo rzuca w oczy - to TB mają bardzo dobre chemistry na boisku. Nie widziałem w tym sezonie ani jednej głupiej miny, ani jednej pretensji czy darcia ryja na kolegę. Nawet rzekomo najlepsi w tym elemencie Pacers, nie są tak krystaliczni.

 

Każdy fit their roles i to się przekłada na świetny bilans w końcówkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.