Skocz do zawartości

Portland Trail Blazers 2013/14


kondzio

Rekomendowane odpowiedzi

Blazers są ciągle zbyt s5-heavy, żeby to mogło się udać. Mają 21. obronę w lidze, co też raczej nie wróży zbyt dobrze na przyszłość. No i mają 6-1 w close games, więc równie dobrze mogliby teraz mieć 19-7 i podjara nie byłaby taka duża.

 

Fajnie, że mamy ich w grze, bo hala i kibice Portland to podobna półka wrażeń co Bay Arena, ale kwestia czasu aż obudzą się w jakimś 6-6 miesiącu i atmosfera trochę siądzie.

 

Anyway, kiedy wraca McCollum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam do dziś skład s5 drużyn, ktore grały w finałach 20 lat temu - Blazers, Bulls, Pistons czy Lakers. A czy ty Czekolada pamiętasz ich ławkę??? BTW Blazermania i magia Rose Garden istniały na długo przed powstaniem Miami Heat

Edytowane przez clydetheglyde
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne wrażenie jak @BiałaCzekolada. Wcześniej czy później coś się posypię, jak pokazują ostatnie lata kontuzję ich nie oszczędzają. A ten zespół to nie OKC tam nie ma ławki. IMO to jest team na miejsca 4-8 na zachodzie i max. pierwszą rundę PO w tym roku. Mimo wszystko nie życzę im źle bo fajnie się ich ogładą. To takie trochę mniej szalone GSW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już przyzwyczailiśmy się, że można mieć superstar swagger będąc Jarretem Jackiem - Lillard ze swoją często złą selekcją rzutów, pod względem mentalności, cojones, clutchness, kimś takim jest. Lillard już teraz jest top 3 ligi na swojej pozycji, a widząc ile może jeszcze poprawić jako drugoroczniak, można się ekscytować. I to nie jest na zasadzie Westbrooka, że może kiedyś to poprawi, ale wiesz, że jest brainless, więc do końca kariery będzie go zawodzić boiskowe IQ - Lillard jest go-to-guyem, jest clutch, przy tym jak ma 'dzień' potrafi podejmować irracjonalne decyzje, a i tak jego ts to 57%, czyli na poziomie, do jakiego Westbrook nigdy się nie zbliżył. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lillard już teraz jest top 3 ligi na swojej pozycji.

To jak wygląda wg Ciebie TOP7 powiedzmy? Przed kim jest Damian? Tak w ogóle czy on cokolwiek gra w obronie? Bo chyba nie bardzo.

 

A co do tej podjarki jego clutchyzmem po tych 2 GW, to come on. Oba rzuty były bez presji, na tablicy remis, a w takiej sytuacji jest o niebo łatwiej, niz jak przegrywasz -1/-2 i musisz jebnąć buzzera.

 

k****, tym stawianiem DL nad Westbrookiem zmuszacie mnie do hejtowania jednego z moich ulubionych PG :)

 

Dla mnie Westbrook jest jednym z najbardziej unguardable graczy tej ligi, intangibles jakiego nie ma nikt. Samo to wystarczy, żeby go stawiać ponad Damem.

Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lillard jest super, ale na razie nie będzie dawał tego co CP3/Westbrook (tier 1), Parker/Curry (tier 2). W sumie to on gra na mega wysokim poziomie teraz i go uwielbiam, ale on już sie kręci w okolicach swojego sufitu.

 

Niemniej jednak już teraz jest spokojnie lepszy od Walla/Irvinga i innych przecenianych gości (Walla sam hypowałem, ale strasznie mnie zawodzi na razie).

 

Ale ale - w tym sezonie jest 2 typów którzy bardzo mocno podskoczyli i już wg mnie są w top10 ligi - Kemba i Teague, fajnie się rozwijaą, propsy dla nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.