Skocz do zawartości

Brooklyn Nets 2013/2014


Wyparlo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to jestem ciekaw, czy cos jest w tym co Barkley kiedys powiedzial, w studiu TNT niestety nie mam zadnej kopii tego, ale powiedzial ze zaluje ze te wszystkie wsady itd to nie byly lay upy, ze nie oszczedzal sie troche bardziej, moze dlatego Tim sie tak ladnie starzeje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na przykład z drugiej strony Garnett raczej nie oszczędzał w paczkach i ogólnie hustlował, zdzierał się, a jeszcze rok temu to był DPOY caliber koleś, a teraz, jak Brook się połamał i dostanie więcej minut na C (już dostaje oczywiście), to jego produkcja również wzrośnie. Dla mnie sekret starzenia się Duncana to rzecz dosyć trywialna - fundamentals i skill. Oczywiście Pop ze swoją polityką kadrową też cegiełkę dołożył.

Edytowane przez microlab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ktoś ma jakiś pomysł dlaczego KG tak paskudnie zdziadział?

 

To chyba leży w naturze ludzkiej, że po prostu do pewnego momentu jesteś piękny, aktywny i czujesz się świetnie, a na drugi dzień wstajesz i nie czujesz kontaktu ze swoim ciałem, masz zero energii, więc zakładasz kapcie, odpalasz TV i jesteś już bliżej niż dalej. Wszyscy zawsze chcą, żeby ten moment poprzedzał jakiś okres przejściowy, dzięki któremu łatwiej to wszystko zrozumieć - ale tego momentu chyba po prostu nie ma.

 

Może sobie zwyczajnie pofolgował w off season. Inaczej się szykujesz na sezon wiedząc, że jesteś pierwszym lub drugim najważniejszym graczem w zespole a pod koszem grasz z Rasho/Olowokandim/Perkinsem/38-letnim Shaqiem (czyli tak jak Garnett przez ostatnie 15 lat), a inaczej, gdy wiesz, że będziesz tylko tym czwartym a obok ciebie pod obręczą będzie stać Brook Lopez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście od początku nie rozumiałem ruchu Brooklynu z przyjęciem PP i KG do siebie, oni już są u schyłku kariery i od początku dużo śmiechu sprawiały mi nagłówki "Brooklyn Nets idą na mistrza" itp. Dzisiaj w sumie mogę powiedziec że po części miałem rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście od początku nie rozumiałem ruchu Brooklynu z przyjęciem PP i KG do siebie, oni już są u schyłku kariery i od początku dużo śmiechu sprawiały mi nagłówki "Brooklyn Nets idą na mistrza" itp. Dzisiaj w sumie mogę powiedziec że po części miałem rację.

 

Przecież każdy wiedział że Nets mają szansę powalczyć o coś tylko i wyłącznie jak wszystkim zdrowie dopisze . Prochokov chyba nie dotrzyma swojej obietnicy o mistrzostwie w ciągu 5 lat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście od początku nie rozumiałem ruchu Brooklynu z przyjęciem PP i KG do siebie, oni już są u schyłku kariery i od początku dużo śmiechu sprawiały mi nagłówki "Brooklyn Nets idą na mistrza" itp. Dzisiaj w sumie mogę powiedziec że po części miałem rację.

E no, widzę, żeś lepszy niż MVPrzemek.

Booklyn z PP i KG (w formie z poprzedniego sezonu) oraz Brookiem i Deronem a także AK Z-D-R-O-W-Y-M-I szliby na mistrza (a co najmniej na sześciomeczową serię w ECSF) więc te nagłówki były całkiem zasadne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E no, widzę, żeś lepszy niż MVPrzemek.

Booklyn z PP i KG (w formie z poprzedniego sezonu) oraz Brookiem i Deronem a także AK Z-D-R-O-W-Y-M-I szliby na mistrza (a co najmniej na sześciomeczową serię w ECSF) więc te nagłówki były całkiem zasadne. 

 

W pełni się zgadzam. Może jestem już ostatnim naiwniakiem, mimo że ostatnio płakałem w związku z info o kontuzji Brooka i całego zamieszania na Brooklynie. Wyparło gdzie jesteś?! Niech znajdzie się ktokolwiek oddany za Nets, po prostu za organizację, ktokolwiek?

 

Pierce i KG przez całą swoją końcówkę w Bostonie pokazywali, że możesz o nich powiedzieć wszystko tylko nie to, że się skończyli. No do cholery mam ślepą nadzieję, że Netsy coś jeszcze pokażą w PO. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, teraz wszyscy są mądrzy i oni wiedzieli, że project Brooklyn Nets w takiej formie nie wypali. Na papierze, w pełni zdrowia jesteśmy nadal bardzo mocną ekipą, ekipą na ECF bez dwóch zdań. Potrzeba było tylko trochę więcej czasu żeby to wszystko zaskoczyło(no i pewnie bardziej doświadczonego trenera). Niestety wszystko wzięło w łeb, czasu już nie ma i pewnie w przyszłym sezonie będzie za późno.
Prohorov postawił wszystko na jedną kartę, pokazał że ma jaja. Ja osobiście nie jestem zwolennikiem takiego budowania drużyny, ale jak już to zrobił to się jarałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prohorov postawił wszystko na jedną kartę, pokazał że ma jaja. Ja osobiście nie jestem zwolennikiem takiego budowania drużyny, ale jak już to zrobił to się jarałem.

Tylko spieprzył jedną rzecz. W takiej ekipie powinien zatrudnić trenera z autorytetem i doświadczeniem a nie zielonego Kidda. Z drugiej strony naprawdę mi szkoda tego Kidda. W starym zespole na jeden sezon nie ma czasu na uczenie się fachu i Kidd poleci lub rozleci się ekipa do reszty (kontuzje, koniec karier itp).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba własnie odwrotnie!

 

jak masz tylu graczy z autorytetem to dobrym pomysłem było szukanie do nich (przegadaliby i Popa pewnie) kumpla-trenera który lekko ułoży i tak ułożonych graczy a będzie na tyle świeży że będzie wentyl bezpieczeństwa typu KG nie pierdol daj mu szansę bo jest nowy...

 

takie założenie IMO było akurat słuszne bo Jaxa czy Sloana w takim ulu nie widziałbym bo nie ma tu komu przykręcić śruby.... nie na tym etapie kariery PP KG Ak Terrego czy Willa.. to twór gdzie potrzebny był koncept (sztab) gry a nie policjant z autorytetem stąd trzeba było wziąć Bratta Pitta z moneyballa z kumplem od komputera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie mam na myśli jakiegoś Jacksona ale już trenera który parę lat prowadził jakąś drużynę i był dobry. Taki McMillan byłby ok. Ważna jest koncepcja gry i gra zespołowa bo tutaj trzeba poustawiać ich grę z drugiej strony kontuzje ich nie rozpieszczają Ale tak naprawdę żeby coś ugrać Miami ich indywidualnymi umiejętnościami zjada wiec muszą być lepszym zespołem a nie bandą indywidualności grających spontanicznie. Weź taki Real Madryt. jak tam rządzili piłkarze oni nigdy nie osiągali tego na co wskazywał ich talent.

 

Nie zgodzę się odnośnie Popa jako złego kandydata na ich trenera. Jakby ich Pop trenował to wszyscy by zap... jak się patrzy a kontuzji byłoby mniej bo by z rezerw potrafił zapewnić wsparcie starym gwiazdom a nie zajeżdżać starych żeby coś udowodnić.

 

Tutaj jest podstawowa wada Kidda spanikował i chciał od razu wyników zajeżdżając najlepszych dziadków.

Ja uważam ze nie potrzeba obecności na boisku jednocześnie KG, PP, JJ i DW żeby wygrywać. Dwójka z powyższych powinna dobremu trenerowi starczyć żeby jechać bez problemu 10 ekip  z konferencji wschodniej i walczyć jak równy z równym z wszystkimi teamami above50%. Ta czwórka plus Lopez miała być na boisku jak będą walczyć w ECSF i ECF.

 

Trener jest do dupy bo nie miał doświadczenia jako trener a już trenując takich zawodników na tu i teraz tracił ich zaufanie od początku tego całego cyrku.

Przy obecnym wschodzie powinni mieć przynajmniej 3 miejsce w tym składzie.

Edytowane przez marceli73x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i kolejny raz może przekonamy się kto jest największym kozakiem w historii ligii!

 

NBA zaaprobowała wyjątek kontraktowy w kwestii kontuzji Brooka Lopeza i zgodziła się aby nets mogli użyć DPE aby wyłowić zastępstwo na poziomie 5,25Mln$

 

rodzi to tylko jedną konsekwencje... wydatki klubu w tym podatki wzrosną o kolejne 20.000.000$

 

ile to jest?

 

obecnie101.000.000$ bazy

80.000.000$ taxów

 

idzie nowe?

 

5 250 000$ potencjalne wzmocnienie

15 750 000 nowy tax?

 

dobrze liczę w sumie 202.000.000$ za tak rewelacyjny sezon 13:21

na razie wychodzi 15.000.000 za jedno zwycięstwo!!!! oczywiście zakładam ze będzie ich więcej więc cena spadnie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.