Skocz do zawartości

Brooklyn Nets 2013/2014


Wyparlo

Rekomendowane odpowiedzi

Lopez to bardzo niedoceniany gość. Ofensywnie tyłem do kosza nie ma lepszego wysokiego w lidze (#1 post up per poss w całej lidze?) od czasu kiedy Pau Gasol oficjalnie przestał wchodzić dwoma stopami na pomalowany obszar. W adv stats w obronie też jest potworem, chociaż tutaj ciągle przed oczami mam eye-test w ubiegłej serii z Bulls jak Nate zwiedzał obręcze bez żadnego respektu.

Problem tylko ze zbiórkami, bo wiem, że średnia nie oddaje na przykład dobrego zastawienia deski, ale nie kupuję tego argumentu jeśli 7footer nie może złapać jednej zbióry na kwartę.

 

Szkoda tylko, że gra "systemem Boguta" sprzed kilku miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świat stanął na głowie.. proszę modów jak zobaczycie, jak Przemkowi kliknę lubię to! aby mnie tak na 3 dni zbanować bo zapewne tyle mi przyjdzie trzeźwieć po nieziemskiej imprezie ;-)

 

MVP odsłoń swoją Twarz... ja już proszę teraz....

Mistrzowska mistyfikacja albo Idol nad Idolami w czystej postaci....rozumiem że Stanford Uni to model spodni ? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojezdzany przez cale forum od lat B. Lopez wreszcie znajduje uznanie w oczach ekspertow. brawo panowie, lepiej pozno niz wcale. od draftu mowilem, ze chlop ma papiery

draft był kluczowym momentem weryfikacji jego potenjcału przez Ciebie. Ten  uścisk dłoni Sterna, ten krok, pewność siebie bijąca na kilometr, idealnie skrojony garnitur no i te kurwiki w oczach. A gddzieś w oddali cały obraz dopełniła  niemal ientyczna sylwetka brata Robina.  Nie można przejsc obok tego wszystkiego obojetnie. Taki potencjal musial zostac zauwazony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty tak serio z tą wwymiana?

A widzisz innego gościa oprócz Pierce'a którym mogli by handlować ? Przypuszczam, że będą mocno szukać wymiany, bo nie po to Rusek wydał tyle kasy, zeby teraz Netsi mieli problem wejść do po. Tankować nie mają po co. A Bogdanovic to ich jedyna karta przetargowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co Sixers mieliby oddawać Hawesa i Younga za starego Pierca, który nie jest im do niczego potrzebny?

Pierce jest tylko schodzącym kontraktem, w calej wymianie chodzi tylko o Bogdanovica. Pytanie tylko czy Phila za duet Young + Hawes nie znalazła by jakiegoś lepszego pakietu picków/talentu na rynku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.