Skocz do zawartości

Brooklyn Nets 2013/2014


Wyparlo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Musi miec cos z baniakiem skoro drugi klub ma z nim na pienku, skurwiela nienawidze przez to ze zwolnil Sloana.

Jakby mi ktos dal paczke dobrych rolsow za niego to bralbym w ciemno i wyslal na zadupie. Podobno Irvingowi sie nie podoba w Cavs to moze zamiana? Albo przehandlowac jego kontrakt i kogos jeszcze spakowac za pick do Bucks ale nie wierze ze sa takimi frajerami zeby za spaslaka dawac top5 pick w najsilniejszym drafcie od wielu lat, chociaz kto tam wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubiłem Derona za czasów Jazz, ale teraz co odwala to masakra. Wiem, że kostka i nadgarstek mu dokuczają jednak to nie ten sam gracz. Nie wiadomo czego chce Sloana, Avery'ego zwolnił, a teraz chce odejść jak dostał 100mln. Rockets go chcieli jak było wspomniane, ale nie wiem czy nadal chcą.  Amar'e i Shumpert za Derona ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W NYK jest Phil, ktory chce rozbic ten caly bajzer i tworzyc cos od nowa. Watpie, by zgodzil sie na trade. Deron to idealnie by pasowal do ekip tankujacych, wyrabialby salary, malo gral a jak gral to z roznym skutkiem i by nie gwarantowal jakis mega wynikow. Tylko Nets nie maja zadnych pickow by zrobic trade. Opchniecie go gdziekolwiek pozwoliloby im wrocic do stawki zesplow, grajacych o cos od 2016 a tak to moze ich czegac wegetacja do 2017, bo kto bedzie chcial grac z Deronem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma większego szkodnika obecnie w lidze od Derona "Zapaśnika" Williamsa. Najpierw rozmontował Utah Jazz, gdzie przez niego wyrzucono Jerry'ego Sloana, a sam Deron wymusił odejście i Jazz do dziś nie mogą się pozbierać. Teraz jako początkowo główna twarz Brooklynu dwukrotnie mocno zawiódł w PO w obu sezonach pokazując, że nie ma psychiki na jakieś większe sukcesy.

 

Brooklyn budował skład pod "Zapaśnika". Początkowo, aby pozostał w drużynie wywalano picki i podpisano chociażby obok Derona inny najgorszy kontrakt w lidze z Mopem Wallace'm, za którego dodatkowo oddano jeszcze pick do Portland, za który wybrali sobie Damiana Lillarda.

 

W ostatnim roku podpisano kontrakt z Jasonem Kiddem, na którym Deron się wzoruje. Mimo tego wszystkiego dalej grał beton, a teraz dodatkowo po słabych PO zamiast zamknąć ryj i zapieprzać, on wymyślił sobie, że chce odejść. "Zapaśnik" ma najgorszy kontrakt w lidze, ale historia pokazuje, że da się takowe trade'ować, co pokazują przykłady - Rasharda Lewisa, Gilberta Arenasa czy Joe Johnsona. Pewnie, gdyby nie sympatia do Kidda wymyśliłby, aby wywalić trenera, ale teraz postanowił uciekać.

 

Ja wiem tyle, że Deronowi jest potrzebny trener kat, który nie będzie z nim się pieścił i gadał, a gonił do morderczego treningu. Myślę, że ktoś zaryzykuje i sprowadzi do siebie Williamsa, bo nie jest to gracz po ciężkich kontuzjach, a ze słabym podejściem do treningów i lipną mentalnością. Jeśli trafi do jakiegoś kata może wróci do Top 5 rozgrywających ligi.

Edytowane przez Wyparlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe jest kilka opcji za Derona Zapaśnika:

 

Mavericks: Calderon - Wright - Ellington

Knicks: Felton - Bargnani

Kings: Landry - Thompson - D. Williams

Rockets: Asik - Lin

Pacers: Hibbert - Copeland

Pistons: Jennings - Josh Smith

 

Większość opcji jest do dupy, bo mając skład all-starów i weteranów na najbliższe 2 lata nic nie dają zestawy Mavs, Knicks, Kings. Jedynie coś tam mogłoby się narodzić po trejdach z Pistons, Pacers oraz Rockets. W każdym bądź razie chyba lepiej, aby Deron na razie pozostał na Brooklynie, bo niczego ciekawego nie da się za niego dostać, a drużynie w najbliższych dwóch sezonach nie grozi przebudowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe jest kilka opcji za Derona Zapaśnika:

 

Mavericks: Calderon - Wright - Ellington

Knicks: Felton - Bargnani

Kings: Landry - Thompson - D. Williams

Rockets: Asik - Lin

Pacers: Hibbert - Copeland

Pistons: Jennings - Josh Smith

 

Większość opcji jest do dupy, bo mając skład all-starów i weteranów na najbliższe 2 lata nic nie dają zestawy Mavs, Knicks, Kings. Jedynie coś tam mogłoby się narodzić po trejdach z Pistons, Pacers oraz Rockets. W każdym bądź razie chyba lepiej, aby Deron na razie pozostał na Brooklynie, bo niczego ciekawego nie da się za niego dostać, a drużynie w najbliższych dwóch sezonach nie grozi przebudowa.

 

O Kings zapomnij, postawili na Thomasa. Pistons też się nie zdecydują, Jennings nie ma tak złego kontraktu, aby brać na siebie coś jeszcze gorszego. Chyba, że Nets łyknęliby go w zestawie z Joshem. Za dużo zmiennych, aby coś przewidzieć w przypadku Detroit.

 

Intuicja podpowiada mi, że Dallas mogą w to wejść. Deron, z tego co kojarzę, nawet wychował się w Teksasie. No i Cuban lubi głośne nazwiska. Knicksi podobnie, nowe otwarcie, presja Melo by zapewnić mu support.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kogo mogliby Nets wyciągnąć z FA?

Przy sytuacji salary ciężko będzie Nets na coś ciekawego zapolować. Będą namawiać pewnie jakiś zawodników co nie będą mieli wysokich wymagań finansowych. Jermaine O'Neal, Anthony Morrow, DJ Augustin tych panów chętnie bym zobaczył w koszulce z napisem Brooklyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.