Skocz do zawartości

all time wg dekad


elwariato

Rekomendowane odpowiedzi

od Jordana do Bryanta hehe :D Podział realgm najlepszy i to zdecydowanie. Tylko nie lubię osobiście tych nazw "Po Jordanie". Myślę, że lepsze jest określenie Spurs & Lakers epoki 99-07. SF to biedna pozycja i James w 00 jak najbardziej. Jedynie Pierce może być za niego (a i tak naciągane) ale cała reszta hen hen daleko w tyle.

Edytowane przez wowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym podzielił trochę inaczej:

 

1946-1989 Radio Erewań nadaje, że w USA biją murzynów, a ci, którzy nie są bici grają w jakiejś cyrkowej lidze koszykówki.

1990 - 1999 hej, hej tu NBA w Polsce, Dream Team w Barcelonie, Jordan najpopolarniejszy sportowiec do czasów Małysza, o NBA piszą nawet ogólnokrajowe gazety i to nie tylko w rubrykach sportowych, powstaje Magic Basketball, moda na czapeczki Charlotte Hornets

 

Dołączona grafika

 

2000 - ok. 2004, 2005 - mroczne czasy, epoka upadku i to nie tylko z powodu dominacji Lakers, NBA tylko w bardzo niszowej Wizji TV a potem w ogóle znika z polskiej tv, pada Magic Basketball, ludzie ratują się DSFem (gdzie można obejrzeć 50 spotkań w sezonie Dallas Mavericks z Dirkiem i Terese Orlowski), 30 sekundowymi filmikami na nba.com i FTP na e-baskecie, tym bez netu zostaje Rutkowski & Wujec w Wyborczej

mniej więcej 2004, 2005 - czasy obecnie - powszechna informatyzacja gospodarstw domowych (spadają ceny internetu, na rynek wchodzi neostrada i inni), niedługo później pojawiają się torrenty, youtube, live streamy i league passy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od Jordana do Bryanta hehe :D Podział realgm najlepszy i to zdecydowanie. Tylko nie lubię osobiście tych nazw "Po Jordanie". Myślę, że lepsze jest określenie Spurs & Lakers epoki 99-07. SF to biedna pozycja i James w 00 jak najbardziej. Jedynie Pierce może być za niego (a i tak naciągane) ale cała reszta hen hen daleko w tyle.

Nieskromnie powiem, że to mój podział wymyślony na szybko - do realgm odwoływałem się, że tam taka inixcjatywa wyboru mvp każdego sezonu już była :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda, wszystko prawda Artlan. Szkoda, że nie ująłeś w tym wszystkim teletekstu (TVP-owskiej Telegazety) i stron 265-7. Magia :).

łza się w oku kręci na wspomnienie telegazety i odpalania telewizora tuż po przebudzeniu, żeby wyniki sprawdzić... a jaka była złość jak było za wcześnie i wyników nie było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ cholera niektórzy na siłę sprawę utrudniają, imo to idzie dosyć ładnie jordan wygrywa w 91, lakers startują w 2000, tak czy inaczej wpadł mi do głowy jeszcze jeden pomysł( trochę za późno bo kilku kolegów już zapodało swoje ekipy, ale może uaktualnią) dawajcie jeszcze 5 bez podziału na pozycje, czyli obok podzielonych takie z 5 najlepszych po prostu w danym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.