Skocz do zawartości

NBA razem czyli wspólne oglądanie Finałów


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

temat krótki ale konkretny

 

Robimy coś na NBA FINALS i razem oglądamy mecze na żywca?

Z Joe robilismy kiedyś na Śródmieściu ALL STAR GAME więc miejscówa choć nie pamietam poprzez niską jak na knajpę cenę piwa się sprawdziła...

 

Wiem że Borys do mnie dołącza więc kto chętny?

ewentualnie może być jak będzie mało nas u mnie na chacie bo tv 47''i nka w hd

 

FIndek Qadrat El?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde ja odpadam, bo jesli juz mógłbym to własnie w weekend, bo w tyg mam różnie, pracuje na zmiany i nie zawsze moge, tym bardziej ze mamy 6cio tygodniowego szkraba i czesto wolny czas spedzam wbijaac mu do głowy miłośc do Byków ;)

Nie zaszkodziłoby z nim poogladać spurs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję się wśród oglądających maniaków - niestety będę z Wami tylko duchem:(

Ehh, obejrzało by sie Finały w jakimś konkretnym towarzystwie. Przyzwyczaiłem się już dawno do cichego wstawania w nocy, słuchawek na uszach, co by nie pobudzić kobiety albo domowników. Jak w robocie opowiem że o 02:00 się budziłem na mecz (a na rano chodzę) to patrzą na mnie jak na przygłupiego:)

Pozdro z NL dla Ignazza i ekipy w Wawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zaszkodziłoby z nim poogladać spurs.

kurde ja odpadam, bo jesli juz mógłbym to własnie w weekend, bo w tyg mam różnie, pracuje na zmiany i nie zawsze moge, tym bardziej ze mamy 6cio tygodniowego szkraba i czesto wolny czas spedzam wbijaac mu do głowy miłośc do Byków ;)

o nie Panie to ja to zgłaszam do tego rzecznika praw dziecka :) A co do tematu to @Igi musowo i tym razem postaram się nie skrewić jak z asg, widzę ze @Ely zainteresowany to może jeszcze kilku kolegów z braci Jazzowej udałoby się sciągnąć ale to ich jeszcze popytam, a od siebie piszę się, skoro w weekend siedzisz w Toruniu to rozumiem jakoś na wtorek najbliżej coś się uda, no chyba że @Joe i reszta kolegów na niedzielę chce coś zorganizować ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja piernicze nienawidze autokorekty w moim niby SMARTphonie

 

ok, przemyslałem sprawe i niedziele tak jak pisałem odpuszczam, ale we wtorek moge sie dołączyc do Was i wspólnie przezywać emocje (oczywiscie nie wiem co na to mój syn ;))

 

 

tylko co gdzie i jak

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.