Skocz do zawartości

Cleveland Cavaliers 2013/14


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

widze Rappar zadne statystyki ci nie umkna wszystko odnotowujesz w tabelce :panda:

Jak mnie wzyzwałeś to proszę :)

Liderem w ilości gwiazdek jest Chytruz mający ich 5.

Na drugim miejscu January z 3.

Potem Matek, który trzecie miejscu uzyskał postem wyżej i jest to jego drugi.

Listę uzupełniają użytkownicy po jednej czyli: the4yeast, Julius, ja, Kosi i tomeczeg20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdrość, że nie masz żadnej i teraz tak głupio bez respektu na dzielni ;)

 

W rzeczy samej. 0 gwiazdek/1560 postów daje beznadziejny %.skuteczności.

http://bkref.com/tiny/7vr4p Ewenement na skalę światową.

jak żyć Rappar, no jak mam z tym żyć? ;-)

 

W każdym razie jest to pierwszy sezon z gwiazdkami, więc powinny one być z gwiazdką niczym lockoutowy tytuł SAS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie wzyzwałeś to proszę :smile:

Liderem w ilości gwiazdek jest Chytruz mający ich 5.

Na drugim miejscu January z 3.

Potem Matek, który trzecie miejscu uzyskał postem wyżej i jest to jego drugi.

Listę uzupełniają użytkownicy po jednej czyli: the4yeast, Julius, ja, Kosi i tomeczeg20

Dobra, ale w kategorii "l.słów dających gwiazdkę" na bank jestem nie do pobicia w tej chwili ;)

 

Koniec offtopu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie szczescie ze lajków nie było jak na forum brylował vasquez

No, wybitny pisarz, warto dla wspominek coś od niego zacytować:

"Dirk nie ma drabiny, bo mu się pułap kończy w określonym punkcie - nie pójdzie wyżej, musiałby się zmienić, a starego konia nowych sztuczek nie nauczysz"

Kontekst dla nowych użytkowników - Vasquez pisze w offseason 2010 o wyższości Gasola nad Dirkiem, bo wokół tego drugiego nie można zbudować mistrzowskiego zespołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze takie o dirku i gasolu by vasquez:

 

"drugo, tak opiewana przez ciebie wyższość Dirka nad Gasolem, która być może w wymiarze całkowicie indywidualnym i oderwanym od koszykówki jako sportu jednak zespołowego, jest faktem [nie będę się o to kłócił, bo mi to zwisa] - jest taką wyższością jaką ma chłop z 60 cm fiutem nad chłopem z fiutem 20 cm - z nich dwóch, tylko ten drugi nadaje się sensownego dymania. drugi może najwyżej c***em gruszki strącać w sadzie pod Olsztynem."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie jest to pierwszy sezon z gwiazdkami, więc powinny one być z gwiazdką niczym lockoutowy tytuł SAS.

Drużyna, która robi 15-2 w PO ma mieć gwiazdkę? Z 3-peatu Lolkersów, dwa bardziej zasługują na gwiazdkę (wałek z Sacto to w ogóle największa gwiazdka ever). Dodatkowo gwiazdka, za game7 z Bostonem. Jakby Tim i DRob spotkali się w tym samym wieku co Shaq i Kobe, to by była dynasta. Dodatkowo nikt by się nie kłócił, czyj to jest zespół.

 

Ogólnie to Dirk > Kobe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do 2010 nie mozna było ;-)

na Gasolu 2 razy jako sidekick oczywiście

 

 

mi brakuje dziś na forum tych utarczek słownych na linii fani KB np. i antyfani....

dziś nie ma takiego kolorytu choć forum urosło w liczbę

bo teraz Lakers ogladaja tylko chorzy psychicznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trójka Irving-Deng-Hawes zaczyna powolutku się rozkręcać i wczoraj ładnie rozciągali obronę OKC. Zresztą zdaje się, że w 4Q Cavs zdobyli razem 42 punkty, co jest znakomitym osiągnięciem, zwłaszcza patrząc na ich grę na wyjazdach w tym sezonie. Wydaje mi się, że mają sporą szansę wyprzedzić jeszcze Atlantę, która naprawdę się męczy ostatnio i wygląda na to, że braknie im głębi składu, by doczołgać się do PO. W każdym razie Cavaliers mają wg mnie o wiele większą szansę na PO, niż Knicks.

Edytowane przez barcalover
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.