Skocz do zawartości

Cleveland Cavaliers 2013/14


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Odkurzam temat, bo myślę, że warto.

 

Paranoja w tym Cleveland. Mając skład, który miał walczyć o PO, to grają taki piach, że aż szkoda pisać. Nie wiem co tam może nie grać. Jest Irving, Deng, Thompson, który powoli się wybija...nie mam pojęcia. Plus za zwolnienie dzisiaj Granta (nareszcie!), jeszcze tylko pozbyć się Mike i można coś działać.

 

Nie dziwie się że Irving chce uciekać. Z taką grą, to znowu będzie wybieranie w drafcie jakiegoś Waitersa, albo co gorsze, Benneta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irving kłamie ludzi że zostanie w Cleveland do końca a jest chyba bardziej świadomy niż sam GM że w tej druzynie gnój jest niewybrożalny, Irving zrobi Cleveland w dupę jak LeBron.

Edytowane przez Ballas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irving kłamie ludzi że zostanie w Cleveland do końca a jest chyba bardziej świadomy niż sam GM że w tej druzynie gnój jest niewybrożalny, Irving zrobi Cleveland w dupę jak LeBron.

 

Takie zachowanie kompletnie pozbawione honoru ciężko będzie powtórzyć. Może Irving będzie miał większe jaja i przynajmniej ich poinformuje w porę, żeby powalczyli na rynku FA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie zachowanie kompletnie pozbawione honoru ciężko będzie powtórzyć. Może Irving będzie miał większe jaja i przynajmniej ich poinformuje w porę, żeby powalczyli na rynku FA.

Powiem tak, clevelans i tak lebron potraktowal lekko patrzac jak c***owa organizacja oni sa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Irving do bodajże 2019 nie ma nic do gadania. Tzn może walnąć focha i starać się wymusić transfer. Ale podpisać z własnej woli umowę z innym klubem będzie mógł w '19 albo '20 (nie kojarzę dokładnie).

 

Dokładnie to w 2016 r., a RFA będzie już za rok, także kapkę Ci się pomyliło.

 

Aha i Irving to póki co nie zrobił NIC pozytywnego dla tej organizacji, dlatego porównywanie go do żywej legendy klubu z Cleveland,  LeBrona, to jakaś herezja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj pisze że Irving ma ostatni sezon to 2015 rok, ale ja się nie znam i może jest inaczej.

 http://www.basketball-reference.com/contracts/CLE.html 

 

Co do Irvinga to niech się tak nie spieszy z odejsciem z Cavs, maja przecież duże szanse na na wigginsa albo embiidiego w tym Drafcie, a z 3 x 1 pick już powinno im się udać awansować do play-off.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Irving do bodajże 2019 nie ma nic do gadania. Tzn może walnąć focha i starać się wymusić transfer. Ale podpisać z własnej woli umowę z innym klubem będzie mógł w '19 albo '20 (nie kojarzę dokładnie).

 

Może wziąć QO na rok, co jednak mało prawdopodobne, biorąc pod uwagę że stracił by na tym kilka baniek. Taką opcję wybrali chyba Greg Oden i Ben Gordon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak samo w tamtym roku 1st pickiem miał być Noel ale został kontuzjowany więc wybranie go tak późno miało swoje powody, Wiggins nie jest kontuzjowany więc wybranie go z 1st pickiem jest tylko kwestia czasu.

 

Wysłane z mojego C1505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie RFA. Czyli Cavs mogą wyrównać wszystkie oferty. Tak jak mac napisał, wątpliwe by zrezygnował z 10mln$ w jednym sezonie lub więcej w przyszłości dla zaakceptowania QO. Po pierwsze nie wiadomo czy później dostanie maxa od innych ekip, po drugie z swoją skłonnością do kontuzji to w ogóle grubo mógłby się przejechać.

 

To co zrobi Irving za rok to nie było tematem mojego postu i mnie szczerze powiedziawszy to lata koło dupy. Pisałeś, że nie ma nic do gadania do '19-'20 r, a ja Ci tylko napisałem ( a Ty to w swoim poście powyżej potwierdziłeś ), że jak najbardziej ma dużo do gadania. Tyle.

Edytowane przez Pan A.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

???

Jako RFA nie dogada się w sprawie nowej umowy albo nie uda mu sie podpisać nowej umowy z innym klubem (bez zagrożenia wyrównaniem) to weźmie QO. Ale nie ważna ja się nie znam.

 

 

 

 

Albo weźmie QO i nie jest wtedy RFA, albo nie weźmie i jest RFA i wtedy nie ma na temat odejścia z Cavs nic do gadania.

 

Jesteś świadom, że mimo błędów merytorycznych popełnionych w tym poście, potwierdzasz, że w 2015 roku Irving ma coś do gadania? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym wy w ogóle dyskutujecie? :)

 

Przecież wiadomo, że czy RFA czy UFA żaden klub nie będzie miał ciśnienia na zawodnika, który nie chce dla tego klubu grać. Jeśli Irving powie po tym sezonie "dość", to najpewniej czeka nas s'n't. Coś jak z Edkiem Currym w Bulls, którzy szukali dla niego trejdu już pod koniec sezonu poprzedzającego letnią wymianę z NYK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.