Skocz do zawartości

East 2nd round [1] Heat - Bulls [5]


BiałaCzekolada

Rekomendowane odpowiedzi

z tym Gibsonem wszystko byłoby fajnie w miejsce Booza, ale:

Taj jest głupi i niedojrzały jeszcze wciąż, łapie głupie faule i daje sie nabierac na tanie chwyty, przez co jego produktywnośc jest mierna, to nie jest Butler z wysokim IO, a sredniej klasy roles z małym mózgiem, który nie jest w stanie grac po 30+mpg, i mówie tu o regularnych grach po30+ a nie o pojedynczych meczach

W serii z miekkimi srednio atakującymi pomalowane Nets jego średnie to 3.5faulu w niecałe 17minut!!! całe 5.5pts, 2rbs i .4bloku

PORAŻAJĄCE

I to stojące w miejscy od ponad roku defensywne monstrum jest przymierzane do przejęcia minut starting PF przez niektórych...

ale to pewnie wina rotacji Thibsa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, tylko zapomniales o jednej rzeczy - koles gral chory. Do tego kontuzja przed PO, tez zrobila swoje. Zobacz jak gral wtedy kiedy byl starterem, a pozniej pisz takie bzdury. Gibson, ma maly mozg, to ciekawe jakiej wielkosci ma Loozer? chyba nie wiekszy od tej "." kropki? Tak sie sklada, ze jak Gibson byl starterem, to Bulls czesto demolowali rywala, a sam Gibson gral przynajmniej bardzo dobrze. Z nim jest tak samo jak z Noahem - im gra wiecej, tym jest lepszy, lapie pewnosc i zaczyna miazdzyc.

 

A ten wyjezdza z cyferkami. Boozer robi wypasione staty, a i tak jest najwisza ***** w tej druzynie. Te dwa mecze z Heat pokazay, kto tu powinien byc starterem, a kto grac ochlapy.

Edytowane przez deadly4u
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

barsa teraz kazdy wysoki ma taki kontrakt i tego sie nie czepiam, ale fak faktem- Bulls pewnie woleliby dac te kase Asikowi

Niestety musimy pamietac ze Hou genialnie wykorzystali luke w CBA, a nikt nie poszedłby na to zeby płacic 25 baniek za sezon Asikowi

to sa pieniadze zarezerwowane dla jamesa, Rose'a, durexa i jeszcze kilku

 

 

@d4u konczac juz watek i naszą nie najprzyjemniejsza wymiane zdań, która prowadzi absolutnie do nikąd

zeby nie było

Boozer jest jaki jest i kazdy to widzi, nie wiem czemu wbiłeś sobie do łba ze ja go za wszelka cene bronie (tak samo jak wyjąłeś z kontekstu słowa porównujące Kirka i Watsona i twierdzisz ze wole go od hinricha- wolę jako backup Rose'a a nie generalnie)

kur*a stary gibson to półgłówek, który po 4 latach wciąz skacze do każdej pompki jak głupi junior w HS

 

jest fajny, daje czesto kopa, ale nate tez daje kopa, a majac wybór wolałbym mu minuty raczej ograniczac (a wyboru nie ma)

Wira dobrze pisze- Booz jak zacznie trafiac jumpy jest wazny w rotacji do tego przekurewsko dobrze potrafi odgrywac i grac na picku, gdzie nawet nie konczy, ale daje przedłuzenie akcji, defensywnie daje duzo złego, ale to nie defensywa jest pieta achillesową Byków, a niemożnośc trafienia do dziury

jak mu nie siedzi to konczy jako widz, co ogladalismy w poprzednich latach aż nadto czesto

 

Gibson ofensywnie to dunk i bardzo niepewny jumper i to niepewny nawet kiedy jest open, przez co rywale go odpuszczają i zawężają pole gry w pomalowanym!

Lubie goscia, ale nie rób z niego nie wiadomo kogo, bo te cyfry, które tak wyśmiewasz nie biorą sie z nikad.

prawie 4PF w 17minut!

Wiele z nich to tak zwana cheap fouls, gdzie głupek wystawił biodro na zasłonie, albo opuścił reke zamiast jak debil stac z łapami w górze (kredo defensywy wklepywane kazdemu adeptowi jak mantra do łba od pierwszego treningu)

I mnie sie wydaje ze Taj juz sie raczej wiele nie rozwinie

Dobrze jest go miec, ale tak jak z sola w margericie- nie powinno sie przesadzać

 

Jendrek lakers są tak beznadziejni w 2nd unicie ze przyjma każdego ;)

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wira dobrze pisze- Booz jak zacznie trafiac jumpy jest wazny w rotacji do tego przekurewsko dobrze potrafi odgrywac i grac na picku, gdzie nawet nie konczy, ale daje przedłuzenie akcji, defensywnie daje duzo złego, ale to nie defensywa jest pieta achillesową Byków, a niemożnośc trafienia do dziury

 

Nie rozsmieszaj mnie czlowieku, bo kazda droga do finalu prowadzi przez Heat, a tutaj nie sa potrzebne te jego smieszne jumpery, ktore i tak przeciwko miami trafia na zalosnym procencie, bo co z tego ze on wykonczy 2/5 swoich akcji, skoro odda w obronie 4/5 i tylko napedza offensywe rywala. I powtarzam to jak mantre - on przeciwko LBJ i Boshowi, wychodzi caly obsrany i gra totalny piach nie od wczoraj, tylko odkad pojawil sie w Bulls. Ilez jeszcze mozna na to patrzec i pierdolic, ze jest wazny w rotacji jak mu siedzi jumper? zobacz jakie staty krecil Gibson kiedy dostawal po 36 minut. To samo, tylko z ta roznica, ze on w PO nie obsra sie przed nikim i daje bardzo dobry D.

 

I to mnie *******, ze nie spobuja Gibsona w S5, tylko trzymaja sie Boozera w S5, jakby to byla swieta krowa. Ja mam takie zdanie, ze on w tej serii, bylby bardziej pozyteczny, grajac z lawy po 10-15 minut,z drugim unitem.

Mam nadzieje, ze to jest ostatni sezon Boozera, bo jest tutaj nie potrzebny. Jak wroca wszyscy, to S5 Rose- Deng-Gibson-Noah i tutaj dolozylbym z Bucks Dunlaevy i zyc nie umierac. Na lawce Hinrich, Butler i jakies mieso pod kosz Mozgov plus ktos jeszcze i wystarczy na przejscie tych zlamasow.

Edytowane przez deadly4u
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro kazda droga do Finału prowadzi przez Heat i mozemy sobie luźno dywagowac kto przed kim sra badź nie sra to ja mając wybór nie chce żadnego z nich dwóch w S5

Pasuje Ci?

 

Zreszta, ja i Wira piszemy wyraźnie że Boozera Thibo zdejmuje bardzo czesto w 4qtr kiedy widzi ze ten nic nie daje w ataku a Ty skrzetnie to pomijasz i do znudzenia bijesz sie z argumentem, ze boozer w S5 to najwiekszy kłopot tego zespołu

a wg mnie najwiekszym problemem jest fakt, ze

1. Bulls sa zdziesiątkowani (Kerr's epic comment- it's almost unfair z g.1) przez kontuzje

2. Nikt poza Nate'em nie jest w stanie dac zespołowi połowy tego w ataku co dają w D

3. nawet zdrowi maja waską rotacje pod koszem

 

Jeszcz wrócę na chwile do Twojej myśli ze Nate-marco i Booz powinni grać razem jak najmniej- to jest fakt, ale wysuwanie takich argumentów jako atak na trenera w obecnej sytuacji to kpina

Facet na obwodzie poza nimi dysponuje Cookiem i rookasem, oraz RIPem

i jedyne co mnie zastanawia to własnie brak miejsca w rotacji dla hamiltona, ale widac coś jest z nim nie teges

 

 

Skad u Ciebie przekonanie że grający w S5 gibson to jakis Xfactor? Gdyby tak faktycznie było czy wg Ciebie HC taki jak Thibo już by tego nie zauwazył?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt nie poszedłby na to zeby płacic 25 baniek za sezon Asikowi

15 mln, a nie 25... swoja drogą to dziwne, że zespół dający taki kontrakt może płacić 8+8+8 a ten w którym grał 5+5+15...

 

OK wysocy są w cenie, ale chyba taki gracz jak Gibson nie jest wart więcej niż 6 melonów nawet przy dzisiejszej sytuacji na "rynku wysokich"...

 

Mnie też mimo wszystko dziwi obecność Booza za wszelką cenę w s5, a może inaczej, tak dużych minut na parkiecie przeciw Miami, gdzie on od zawsze daje ciała... przeciw Nets ok, ale z Miami trzeba kombinować chyba inaczej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulls suffers from bad karma

 

Nie wyrzuca się w ten sposób swoich role players. Pozbyli sie Korvera, który przy poprawionej obronie i dzisiejszej lidze jest skarbem - szczególnie za taką kasę. Spokojnie mogli sobie pozwolić na luksus z posiadania Asika, a tak to cierpią teraz bo muszą dawać minuty Teague'owi, który nie potrafi zupełnie nic jeśli chodzi o granie w koszykówkę. Sad but true.

 

A sam blowout to był pewny jak Amen w pacierzu. Dla Heat to absolutny must win i przy ich obecnej mentalności nie mogło być inaczej.

 

Równie dobrze można to zakończyć w 5, bo Lebron jeszcze nie zagrał na najwyższych obrotach przez cały mecz (wczoraj akurat nie musiał w 2nd half) no i to co widzimy jako Dwyane Wade to na pewnoe nie jest TEN Wade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje przekonanie bierze sie stad, ze wiem jak Tajski gra kiedy dostaje duze minuty i jak wyglada wspolpraca z noahem, obaj sie ganialnie uzupelniaja, obaj groza blokiem i gibson ma jeszcze jedna zalete, potrafi wyjsc na obowod i nie dac rzuca z openow (patrz Cole), a nie jak Loozer, stoi i sie patrzy. Niech mu Tibs w tej serii da 40minut, czemu nie sprobuje, tylko caly czas ten sam schemat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyne co mnie zastanawia to własnie brak miejsca w rotacji dla hamiltona, ale widac coś jest z nim nie teges

Odniosłem takie wrażenie, że odkąd wrócił po kontuzji, to jest bardzo słaby fizycznie. Silną posturą nigdy nie grzeszył, a ostatnio chyba nawet schudł jeszcze. W dodatku jest mniej ruchliwy, w obronie też coraz gorzej mu szło. Chociaż mimo tego, że jest na wylocie, to chyba lepsz opcja niż Cook, który tylko przeszkadza po obu stronach boiska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odniosłem takie wrażenie, że odkąd wrócił po kontuzji, to jest bardzo słaby fizycznie. Silną posturą nigdy nie grzeszył, a ostatnio chyba nawet schudł jeszcze. W dodatku jest mniej ruchliwy, w obronie też coraz gorzej mu szło. Chociaż mimo tego, że jest na wylocie, to chyba lepsz opcja niż Cook, który tylko przeszkadza po obu stronach boiska.

Weterani jak Rip Hamilton są zawsze lepsi niż scruby pokroju Cooka, ale Rip musi być naprawdę beznadziejny skoro tak łebski gość jak Thibs trzyma go poza grą.

Jason Kidd w obecnej formie jest niedaleko podzielić ten sam los.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.