Skocz do zawartości

East 2nd round [1] Heat - Bulls [5]


BiałaCzekolada

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie sprawa jest jasna - Bulls nie mają wystarczających papierów na wygranie 4z7 meczów z Heat, ale mają wystarczające papiery, żeby sprawić że Heat przejdą przez piekło.

 

Bulls to twarda ekipa - mentalnie na bardzo wysokim poziomie; trochę taki fenomen, bo grają i zachowują się tak jak by byli byłymi mistrzami NBA i sam się na to nabieram, a potem przypominam sobie, że ostatni finał NBA to już 15 lat temu.

Setki kontuzji, braki w rosterze i inne przeciwności losu wraz z grypami żołądkowymi i piętami Achillesa nie potrafią złamać serca tej drużyny. Póki na ławce jest Thibodo to obojętnie czy na obwodzie biega Nate Robinson, Hinrich, Rose czy Adam Małysz to zawsze jest ciśnienie w obronie, gęsto pod koszem i najlepsza obrona pick n rolla jaka widziałem.

 

Heat są już mistrzowskim teamem i zachowują się jak mistrzowie, więc zdziesiątkowani Bulls nie są w stanie wywalić ich za burtę, ale to na pewno jest seria w której zdrowy musi być Wade i James nie może jechać na 2 biegu jak w serii z Bux.

 

player2watch: Jo Noah - jeśli komus wydawało się, że to Birdman jest King of Hustlerz w NBA to czas to zmienić. No Birdman w tej rywalizacji, zdecydowanie Noah go zje.

 

player-not2-watch: Shane Battier&Ray Allen - jeśli jesteś fanem Bulls - to jest ten moment kiedy wiesz, komu będziesz życzył śmierci po 3:30, a dla kogo kupisz juz cyjanek o 4:15.

 

xfactor: Nate Robinson - bardzo to smutne, że jesteśmy w II rundzie i tak fajna, ułożona ekipa jak Bulls Thibodo jest uzalezniona od kreatywności Robinsona w ataku. Kiedyś James zamknął Rose'a, ciekawe czy rzuci się na Nate?

 

Heat w 5, ale te 5 będzie jak 7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joakim Noah >>>> Al Horford, Serge Ibaka

 

Shumpert juz dawno wrocil , wrocil Rubio,

nie pamietam kto jeszcze ale Herminator, Brady , Adrian Peterson mieli tak samo lub bardziej rozjebane kolana i wrocili na parkiet w ciagu 6-9 miesiecy

 

troche te believe in God i inne nianczenie mnie oslabia, rozumiem ze jak sie patrzy na roster i kazdy jest polamany a naprzeciwko sa Heat to szanse sa slabe na cokolwiek

 

ale te proby sa im potrzebne, ewolucja jest prosta

dostajesz spory wpierdol, potem dostajesz mniejszy wpierdol, potem dajesz wpierdol w regularze a w playoffach jest walka na ostrzu noza i jezeli bardziej tego chce i podejdziesz odpowiednio do tego mentalnie to wygrasz serie

 

Bulls sa na etapie po 2011 na - wiekszy wpierdol i nie maja szans na etap 2 ewolucji bez Rose

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mentalnie Noah jest zdecydowanie najlepszym centrem

 

Od przeciętnego centra potrzebujesz zasięgu pod koszem, dobrych zasłon i paru zbiórek (Koufos, Nazr), od dobrego centra potrzebujesz obrony pod koszem, dobrej zbiórki i paru punktów (Chandler, Asik), a od zajebistego centra potrzebujesz nie tylko obrony pod koszem, ale łatania wszystkich dziur, dobrej zbiórki, trochę więcej punktów i court vision.

 

Tylko Duncan i Marc Gasol wpisują się w ostatnią kategorię, ale to Joakim Noah potrafi zostawić serce na boisku, żeby przykryć swoje wady. Jeśli mam iść na wojnę to zawsze i wszędzie biorę swój sprawdzony AK47 (Noah), nawet jeśli w pobliżu mam najnowszą bazookę (Dwight)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczuwam scenariusz, że Bulls wyrwą jeden z dwóch pierwszych meczów. Miami jest pewne siebie, Miami jest walcem i tylko urwanie jakiegoś meczu może dać ciekawą rywalizację. Bulls mają za sobą to czego nie ma Miami, Miami jeszcze nie weszło w PO time. Bulls już są po gm7 , po dwóch porażkach bez Denga potrafili wygrać mecz z Nets. Wiem, że Nets są nieco na tym forum poniżani ale Nets to kawał dobrej, trudnej do przejścia ekipy w PO. Zespół zbudowany idealnie tylko, że zabrakło im team spirit. Brakowało neico lidera ,bo sam Williams jest od czasów Jazz nieco soft, Lopez jest na to za bardzo przymulony a Joe Johnson to dupa a nie lider (chociaż Tibidid go doceniał przez podwojenia).

Ale Miami to Miami o rozjadą ich. Jedyna nadzieja to powrót Denga i zlikwidowanie bonus star James. ale to nierealne.

więc 4-1 dla Heat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam iść na wojnę to zawsze i wszędzie biorę swój sprawdzony AK47 (Noah), nawet jeśli w pobliżu mam najnowszą bazookę (Dwight)

Kultywujesz tradycje polskiej kawalerii co szturmowała czołgi swoimi sprawdzonymi szabelkami? ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kultywujesz tradycje polskiej kawalerii co szturmowała czołgi swoimi sprawdzonymi szabelkami? ;)

Nic takiego nigdy nie mialo miejsca, radze sie douczyc, a nie powtarzac brednie stalinowskiej propagandy. Jest to dla Ciebie smieszne?

 

Co do Noah vs Howard to co najmniej od 2 sezonow wiadome jest, ze Howard jest fajny jak trzeba zrobic z siebe klauna albo pozowac do zdjec na ASG, Noah jest fajny jak sa PO i trzeba robic to za co dostaje sie pieniadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic takiego nigdy nie mialo miejsca, radze sie douczyc, a nie powtarzac brednie stalinowskiej propagandy. Jest to dla Ciebie smieszne?

I co jeszcze? Może mi jeszcze powiesz, że Darth Vader nie był postacią historyczną?

ps. a nie przypadkiem hitlerowską? stalinowska to od nich brała, jak każesz komuś się douczać to przynajmniej nie popełniaj błędów w tym samym zdaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co jeszcze? Może mi jeszcze powiesz, że Darth Vader nie był postacią historyczną?

ps. a nie przypadkiem hitlerowską? stalinowska to od nich brała, jak każesz komuś się douczać to przynajmniej nie popełniaj błędów w tym samym zdaniu.

Darth Vader nie znam goscia, w ogole o co c'mon?

Jak komus chcesz wytykac bledy to chociaz rob to poprawnie i powiedz, ze cala sprawe z atakowaniem czolgow przez kawalerie wymyslili nazisci, a komuchy z tego korzystaly...oh wait.. to jednak nie jest blad. Jak chcesz kiedys kogos jeszcze poprawiac to troche logiki w argumentacji nie zaszkodzi, na razie jestes jak mala dziewczynka bez raczek i nozek.

 

Jeszcze raz zapytam, smieszy cie to?

 

Ja Jeti, gdyby ktoś wziął Noego zamiast Howarda w PO to chyba by się tylko nadawał do zakładu zamkniętego.

Jak by ktos wzial Howarda over Noah w PO to chyba by się tylko nadawał do zakładu zamkniętego. <--- podobne tyle, ze ma sens.

 

i zaprowadzić zespół do finału... oh wait

 

Pogadamy jak cos takiego sie kiedys stanie, na razie Howard jest pod tym wzgledem gwalcony przez Noah.

 

- - - Updated - - -

 

Doprowadził zespół do finału w 2009. To chyba jest już COŚ?

 

Gdzie GTG byl ***** Turkoglu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała sprawę wymyślili nazisci, komuchy ja tylko powtarzali. Jak powiem, ze ziemia kręci sie wokół słońca to staje sie to moja teoria heliocentryczna czy jednak pozostaniemy przy nazywaniu jej kopernikowska? Trochę logiki, bo teraz wydaje sie, ze jesteś dziewczynką, ale bez mózgu raczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RappaR

Ja tez oglądałem Lotną, ale to jest propaganda jak napisał Tobie całkiem słusznie kolega powyżej.

 

Ja tez biorę Noaha nad Howardem. Zawsze i wszędzie.

 

Bulls maja charakter i mam nadzieję, że rozjusza Heat przed kolejnymi rundami.

Mimo wszystko (zaciętych meczy) liczę na 4-0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RappaR

Ja tez oglądałem Lotną, ale to jest propaganda jak napisał Tobie całkiem słusznie kolega powyżej.

 

Ale ja wiem, że jest to propagandą, ale to Goebbels to wymyślił, zaś do Dh12 pisałem to w ramach żartu, by pokazać, że branie Noah over Howard jest trochę nie teges.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.