Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2013/14


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jest dobrze.Nie wiem,czy chce Smarta,nie przekonuje mnie argument że rzutu można łatwo nauczyć.Jeżeli nie masz tego w genach to nie nauczysz się rzucać nieźle,taki Rondo raczej nie jest obibokiem a cały czas rzuca c***owo.O ile się ostatnie to chyba chce Gordona,największy freak atletyczny który nawet w NBA powinien sie wyróżniać atletyzmem.Superstarem może nie będzie,ale chociaż będzie co ogladać ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prędzej nauczysz się rzucać, niż kozłować.

 

Jakoś nikt tu nie narzeka, że Wiggins nie potrafi panować nad piłką.

 

Rondo ma nienaturalnie wielkie łapska, poza tym, nie wiemy tak naprawdę, ile on włożył pracy w poprawę rzutu.

 

Smart w pierwszej kolejności musi poprawić shot selection.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers spróbują zbudować najlepszy możliwy zespół, bez poświęcania cap roomu w 2015.

 

 

tak się zastanawiam Jendras skąd się bierze nie tylko w sumie u Ciebie, ale również u innych to przekonanie, że oni rzeczywiście planują oszczędzić cap room na 2015 ? nie mówię, że to nie jest jakaś jedna z opcji, które biorą pod uwagę gdyby w tym roku nie udało się im nikogo podpisać z ciekawszych graczy, ale już parę tych różnych planów oszczędzania kasy na kogoś tam, na przestrzeni ostatniego dziesięciolecia się przewijało i tu pewnie będzie podobnie.

 

Ja bym powiedział, że to właśnie to lato ma więcej ciekawszych potencjalnych wolnych agentów niż to następne. Jasne część z nich można sobie wybić z głowy w zasadzie od razu, ale za rok są w zasadzie tylko dwa naprawdę ciekawe nazwiska czyli Love i Aldridge i jednemu czy drugiemu na tą chwilę niewiele bliżej do Lakers niż Lebronowi czy Melo.

 

Jak dla mnie podstawowa sprawa to mimo wszystko rozejrzeć się czy ktoś nie wziąłby od nas wygasającego kontraktu Nasha. Tak sobie pomyślałem (chociaż nie mam do końca sam przekonania do tego pomysłu ;) ) jeżeli Bucks wybiorą Embiida to może warto byłoby się zainteresować Sandersem ? raczej nie chcieliby go trzymać płacąc mu tyle ile płacą mając Embiida i płacąc po 5mln Pachulii i może w tym wypadku udałoby się jeszcze coś od nich wyrwać dodatkowo za wzięcie od nich tego kontraktu. Jak napisałem sam nie jestem do końca przekonany, ale jeżeli u tamtego ze zdrowiem nie ma jakiś większych problemów to te 44mln na 4 lata to nie najgorsza cena. Nie chce mi się dalej szukać, ale całkiem możliwe, że są jeszcze inne zespoły, które byłyby zainteresowane wcześniejszym wyczyszczeniem sobie salary.

 

Moim pierwszym celem na rynku tego roku byłby na pewno Stephenson, jeżeli w drafcie trafiłby się nam Smart to kwestię obrony na obwodzie mamy załatwioną na ładnych parę lat. Sanders za Nasha daje nam rim protectora, na koniec zastanowiłbym się poważnie nad podpisaniem Pau za rozsądną kasę, który nie będąc ostatnią linią obrony, do tego z lepszymi obrońcami na obwodzie mógłby jeszcze sporo dać, a może w miejsce Gasola Monroe, podpisać na środek Marcina i poszukać kogoś innego za kontrakt Nasha...

 

Dobra trochę się rozpędziłem z tym wszystkim, ale chodzi mi głównie o to, że po pierwsze Nasha trzeba się pozbyć, a po drugie nie bardzo widzę sens w czekaniu na następne lato tylko dlatego, że może Love nie zostanie wytransferowany do tego czasu gdzieś gdzie będzie chciał zostać na dłużej i może będzie chciał wtedy podpisać z Lakers, lub może Aldridge'owi odpierdoli i zdecyduje, że chce odejść z zespołu, w którym jest Lillard i Batum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Van

 

Nie raz się pisało, że Lakers będą łowić grube ryby, nazwiska Love'a czy Duranta przewijały się wśród miejscowych dziennikarzy, a i sam Kupchak podkreślał, że nie interesuje go budowa solidnego zespołu, tylko powrót na szczyt, nawet jeśli zajmie to kilka lat.

 

W 2015 masz przede wszystkim morze wysokich. Love, Aldridge, Gasol, Asik, Deandre, Hibbert, plus całkiem sporo innych ciekawych graczy (tak na szybko Millsap, Matthews, Rondo (i know, i know)).

 

A teraz? Kto poza Melo? Sami zastrzeżeni.

 

Lance'a nie tykam, bo po pierwsze to headcase, po drugie najpierw potrzeba gwiazd, zanim zacznie się ich otaczać role playerami, po trzecie nie pakowałbym grubej kasy w gracza na pozycji Bryanta, kiedy w zespole są dziury pod koszem i na pg.

 

Sandrers w gruncie rzeczy to samo - 44/4 za kogoś, kto zanotował tak gigantyczny spadek po podpisaniu nowego kontraktu?

 

Co do twoich pomysłów, Monroe z Gortatem będą kosztować więcej, niż Lakers mogą wydać.

 

btw. kolejna dobra wiadomość:
 

"@WojYahooNBA: Mike Dunleavy had an interview with GM Mitch Kupchak for Lakers coaching job on Wednesday morning, league sources tell Yahoo Sports."

 

co za dzień

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jendras pisali też o Dengu, o Lowrym, o Bloedsoe w kontekście tego lata, nazwiska takie jak Stephenson, Gortat czy Monroe nie jestem pewien już czy brały się od pismaków czy to tylko wymysły kibiców.

 

piszesz o grubych rybach i o tym, że najpierw potrzeba gwiazd, ale gdzie w tym 2015 są te gwiazdy ? jest Love i Aldridge z gości na których naprawdę warto byłoby czekać i zapłacić grubą kasę gdybyśmy mieli pewność, że faktycznie tu przyjdą, chociaż nawet oni to raczej ewentualne drugie opcje dla jakiegoś franchise playera, o którego przyjście po zakończeniu kontraktu Bryanta będzie trzeba trzymać kciuki. Gdyby odnośnie, któregoś z tych graczy Lakers mieli takie "przeczucie" jak miał Riley przed 2010 odnośnie Lebrona i Bosha to zgoda. Jest też niby Gasol, ale już też wtedy 30-letni i również jak wyżej nie mamy za bardzo na czym opierać wiary, że tu przyjdzie, reszta to cóż grupa wolnych agentów, nie lepsza, nie gorsza niż zazwyczaj co roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Meeksa i tak nie warto się pakować. Śmierdzi. 

 

A salary nie będzie zwiększone przypadkiem? Moim zdaniem na luzie by się zmieścił i max Monroe (13 mln?). 

 

dlaczego śmierdzi? rozegrał bardzo dobry i równy sezon. Lakers mogą mu zaproponować np. wysoki roczny kontrakt, tracąc tylko 2 miliony z cap roomu, bo tyle wynosi jego cap hold.

 

salary ma wynieść niecałe 63 miliony. Gortat musiałby wziąć <10, w co wątpię.

 

gortata uwielbiam ale czy nam jest potrzebny i za taka kase? tu juz bym polemizowal. on bedzie troche przeplacony, nie jest mlody...

 

mike dunleavy? ok, mam nadzieje, ze to tylko rozmowa.

 

prędzej czy później trzeba będzie znaleźć centra, który potrafi bronić. tacy goście niestety tyle kosztują.

 

tańsza, ale ryzykowna opcja - Okafor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego śmierdzi? rozegrał bardzo dobry i równy sezon. Lakers mogą mu zaproponować np. wysoki roczny kontrakt, tracąc tylko 2 miliony z cap roomu, bo tyle wynosi jego cap hold.

Śmierdzi, bo czuję tutaj CY. Nagle, w tym wieku taki progres... ale jeśli od początku miałeś na myśli jednoroczną umowę, to może być. Jestem po prostu przeciwny zatrzymywaniu go na kilka lat na większe pieniądze. 

 

I przy tych 63 milionach na luzie można zmieścić takiego Monroe i jeszcze jednego ciekawego rolsa na kontrakcie wysokości ok. MLE. 

 

Ktoś tutaj źle liczy, ja lub Ty. Kobe, Nash, Sacre, Marshall i rookie (zakładam, że pick zostaje) to lekko poniżej 40 mln. Dodając zapełniacze to będzie ok. 45 mln. Na luzie będzie na uzupełnienia, nawet ciekawe przy dobrym układzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj, bo zakładałeś, że chodzi o Marcina razem z Monroe... a mi w sumie o samego Grega jak coś i kombinowanie później z jakimś defensywnym PF. Może z draftu? 

 

Monroe wracający na C nie byłby moim zdaniem złą opcją. Granie na 4 go kaleczy. Im szybciej wróci na środek, tym lepiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Monroe słabo broni. Potrzeba shotblockera obok, a to mocno ogranicza przestrzeń. Nie zapominaj, że mamy już w składzie post playera za 48 milionów, którego zwłaszcza teraz trzeba zoptymalizować.

 

Dobrym fitem mógłby być Vonleh i to jest w sumie scenariusz, w którym jakoś bym go zdzierżył ;] tylko że nawet jeśli będzie on w stanie osiągnąć status mocnego defensywnego centra, to zajmie mu to lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.