Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2013/14


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

 To jak dla mnie Lakers sa teraz gleboko w dupie. Pick daleki i bez specjalnej wartosci transferowej. Ciezko bedzie z nim wyciagnac cos ponad solidnego ligowca. Love to bardziej marzenie scietej glowy niz realna opcja transferowa (bo niby co ma go przekonac do nas? Wyzsze podatki?). Lapanka na FA na 2 lata? Slabo. Zwlaszcza, ze przydalby sie awans do p-o - za rok picku nie ma, a LAL tankujac kalecznie w tym sezonie nie zdolalo nawet zejsc do top 5. Jak wroci KB to nike szanse, zeby powtorzyc ten manewr. Bardzo jestem ciekawy tego draftu i pokazow zrecznosciowy Kupchaka przy budoiwie ekipy na najblizszy sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to LAL powinni pozbyć się teraz tego picku, ciężko będzi Minesocie coś zaproponować, bo tak jak myślałem los nie będzie łaskawy dla Lakersów w losowaniu. Najgorsze jest to, że "1" dostaje znowu nieudolna organizacja ..

 

 

Sign-and-trade z Gasolem?

 

Pozytyw w tym wszystkim jest taki, że rookie będzie nas kosztować 3 mln zamiast 5,5 w pierwszym sezonie.

 

Wiem, że małe szanse, ale liczę, że jednak Exum się obsunie do 7 miejsca. Najbardziej obawiam się, że Magic go przechwycą. Na wysokich zawsze są chętni, więc jest nadzieja, że ktoś się przed nami rzuci na Vonleha jak szczerbaty na suchary.

Edytowane przez danny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 I z kim to S`n`t Gasolowe chcesz robic? Z Minny? A na co im Gasol?

 

 Biore 5,5 mln wydane na Embida, czy Wigginsa zamiast 3mln na Smarta, czy Vonleha.

 

 Liczenie, ze sie ktos obsunie to ten sam poziom abstrakcji jak liczenie na top 3 w losowaniu. No zdarzyc sie moze, ale szanse male.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Exum ostatnio zdementował info, że zależy mu szczególnie na Lakers. Moim zdaniem ten statek już odpłynął.

 

Z siódemką będą jednak ciekawi gracze. Będę zadowolony ze Smarta lub Gordona, nie będę marudził na Randle'a. Tylko ten Vonleh jest dla mnie meh... Vonmeh ;]

 

Calagan

 

Cóż, szału nie ma, ale bez przesady. Rok temu Pelikany za szósty pick pozyskały Holidaya.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Exum ostatnio zdementował info, że zależy mu szczególnie na Lakers. Moim zdaniem ten statek już odpłynął.

 

Z siódemką będą jednak ciekawi gracze. Będę zadowolony ze Smarta lub Gordona, nie będę marudził na Randle'a. Tylko ten Vonleh jest dla mnie meh... Vonmeh ;]

 

Calagan

 

Cóż, szału nie ma, ale bez przesady. Rok temu Pelikany za szósty pick pozyskały Holidaya.

za 6 i 10 tego draftu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Liczenie, ze sie ktos obsunie to ten sam poziom abstrakcji jak liczenie na top 3 w losowaniu. No zdarzyc sie moze, ale szanse male.

 

Pewnie, lepiej lamentować. Mamy 7 wybór i zaklepane 35 mln w salary czyli więcej wolnych środków niż w ostatnich 10 sezonach razem wziętych. Jak dla mnie to nie jest taka beznadziejna sytuacja wyjściowa do przebudowy.

Edytowane przez danny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, lepiej lamentować. Mamy 7 wybór i zaklepane 35 mln w salary czyli więcej wolnych środków niż w ostatnich 10 sezonach razem wziętych. Jak dla mnie to nie jest taka beznadziejna sytuacja wyjściowa do przebudowy.

 

 I ani nie ma all-star wartego tej kasy na FA, ani nie ma rookiego, na ktorym ta przebudowe mozna rozpoczac.

 

 Jednras

 

 Tak, jasne, ale znalazl sie ktos, kto chcial takiego Holidaya sprzedac. A kto co teraz bedzie chcial ciekawego dla nas sprzedac? Klopot LAL polega na tym, ze nie szukamy uzupelnien do istniejacej druzyny, tylko budujemy ja prawie od zera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jasne, ale znalazl sie ktos, kto chcial takiego Holidaya sprzedac. A kto co teraz bedzie chcial ciekawego dla nas sprzedac? Klopot LAL polega na tym, ze nie szukamy uzupelnien do istniejacej druzyny, tylko budujemy ja prawie od zera.

 

jeśli nie znajdzie się taki Holiday, to zachowamy pick i wybierzemy najlepszego prospecta.

 

wielkich nazwisk w tym roku nie ma, ale będą za rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie udało się w losowaniu, ale i tak nie ma co narzekać zostanie nam ktoś z trójki Smart/Randle/Vonleh, którzy w słabszym drafcie pewnie stawiani byliby wyżej. Ja powiem szczerze, że jakoś od początku jak stało się jasne, że Lakers będą się liczyć nie w walce o PO, a o loterie najbardziej chciałem Embiida, a po nim w sumie ze wszystkich graczy najbardziej odpowiadał mi Smart.

 

Wiem, że Wiggins czy Exum mają większy potencjał, ale Smart wydaje mi się pewniakiem do hmm nie bycia bustem w tej lidze. Może nigdy nie doskoczyć do poziomu regularnego All-stara, ale poniżej poziomu produktywnego startera też nie wydaje mi się by spadł. Może to spowodowane jest chęcią zobaczenia nareszcie na rozegraniu w Lakers gościa, który swoją defensywą będzie gnębił rywali J Do tego będzie trudno o lepszych mentorów na początek kariery dla młodego PG/SG niż Kobe i Nash. Jego brałbym jako pierwszego z tej trójki jaka może być dla nas dostępna, ale ani na Randla ani na Vonleha bym nie narzekal i podstawowa sprawa kogo byśmy nie mieli wybrać to absolutnie nie oddawałbym go za Kevina Love, plotka o Deronie to chyba żart bo przy poziomie jaki prezentuje i jego kontrakcie nie brałbym nawet gdyby do niego był jakiś pick nets przyczepiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.