Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2013/14


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem że Kobe dostał kontrakt na zasadzie "przez te pare lat i tak nic nie ugramy to zapchajmy Bryantem kase ze względu na wartość marketingową" i ma nie wiele więcej gadania w tym temacie niż np. Shaq, Magic czy jakikolwiek inny Laker przeszłości.

 

Kobe to nie Shaq, który grał w 6 klubach podczas kariery. Gosciu przechodzac do Lakers był praktycznie gimbem, skonczy kariere jako prawie 40 latek, nic dziwnego, ze ma tyle do powiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak:

wysokiego, to my sobie podpiszemy. wybierajac w drafcie, raz ze wiecej czasu trzeba czekac jak sie rozwinie a dwa, jet wieksza niewiadomo. thabeet, oden... jak sie nazywa ta jedynka sprzed roku wybrana przez cavs? tak wiec lepiej pick spozytkowac na goscia, ktory moze zostac all starem, moze kims wiecej. wiggins , jabari czy niech juz bedzie ten exum..

 

za rok w wakacje podpiszemy przeciez kevina love'a. nie ma sie o niego co bic teraz. gosc zrobi to samo co howard a nie od dzis wiadomo, ze chce do lakers. albo przyjdzie do nas za paczke czipsow albo za free za rok. proste? gosc jest z la, wychowany w kalifornii. wytrzymal pare lat w zimnej minnesocie to i wytrzyma rok w bostonie czy chicago.

 

kobe chce tego australijczyka. ok, moze czegos nie wiem. rok przy nashu, moze to ma sens...

 

ale zobaczycie za pare lat o wigginsie bedzie sie mowilo jak dzis o durancie...

 

btw. nie mamy coacha a za  5 tygodni wybieramy pick. byron scott i dante exum? ma sens?

Edytowane przez badboys2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu nas oszukali (każdy Griffin to nielubiany przez Lakerów Griffin).

 

Czemu nie chcesz Vonleha Jendras? O wybór jestem spokojny, umiemy (Bynum)  w lottery pickować. Nie ma co tradować, ogrywać teraz młodego (obojętne kogo) + za rok jak Nash spadnie to Love + ktoś ciekawy z FA.

 

Love zostanie wyhandlowany w tym sezonie IMO, więc albo wymieniamy nasz pick za niego, albo możemy o nim zapomnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z siódemką i tak byśmy o Love'a nie powalczyli

 

Vonleha nie chcę, z takimi warunkami powinien urywać obręcze, a on ma problemy z wykańczaniem na poziomie NCAA. Jest takim sobie atletą, bez wybitnego IQ, wyróżnia się tym, że zbiera i umie rzucić trójkę. Dużo czasu minie, zanim będzie w stanie konkretnie wesprzeć drużynę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co lepszego Wolves mogą dostać w tym momencie?

Pick zielonych w pakiecie np. z Sullim. 

 

@january

Zejdź na ziemię. Nie ma żadnej gwarancji, że Love przyjdzie za rok do Lakers. Skąd takie pomysły? To samo wkurw za brak wymian po picki. Dobrze wiemy, że Mitch kombinował i każdy od nas był do wzięcia. Tylko chętnych nie było. 

 

Lakers nie mieli i nadal nie mają assetów, żeby konkurować w wymianach po najlepsze dostępne kąski. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to LAL powinni pozbyć się teraz tego picku, ciężko będzi Minesocie coś zaproponować, bo tak jak myślałem los nie będzie łaskawy dla Lakersów w losowaniu. Najgorsze jest to, że "1" dostaje znowu nieudolna organizacja ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.