Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2013/14


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

gdziestam przewinelo mi sie info, ze probowali wlaczyc bulls do rozmow, cavs mieliby skonczyc z gasolem i dengiem ale wtedy pewnie w ruch poszliby inni gracze z dionem na czele.

 

jak lubie gasola, to pozyskanie za niego nawet 2rundowego picku bedzie sukcesem, bo w normalnym planie, zostajemy z niczym na przyszly sezon, pewnie nawet bez gasola. z 2 strony mitch to gosc i skoro za waltona wyciagnelismy sessionsa, to glupio byloby za gasola wyciagnac 2rundowy pick:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryan Kelly, gość jest prawie 7-footerem i niby jego mocną stroną miał być rzut za 3, ale przez to w jaki sposób składa się do rzutu i jaką ma technikę, całkowicie traci tę przewagę wzrostu. Może jeszcze coś z niego będzie, ale jeżeli chodzi o sam rzut to Brian Cook > Ryan Kelly.

 

Z gości z niegwarantowanymi umowami największe szanse na zwolnienie ma jednak ponoć Shawne Williams.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wyglada sytuacja z dengiem w wakacje? on jest zastrzezonym, czy niezastrzezonym?

rozumiem, ze niezastrzezonym, skoro bulls go transferowali, wiec cavs nie maja wcale az tak fajnie.

jesli deng ich nie odmieni i nie awansuja do po, to czy bedzie sens ladowac wiecej kasy niz 30 baniek na 3 lata? skoro tyle odrzucil od bulls, to logiczne, ze bedzie oczekiwal wiecej, ktos mu pewnie tyle na rynku da, wiec cavs beda musieli sporo zaplacic, zeby nie przegrac calej tej sytuacji.

 

jezeli az tak chronione sa picki, to bulls niewiele zyskali poza kasa w sensie oszczednosciami.

 

za denga w lakers (szczegolnie przeplaconego) ja podziekuje, juz lepiej niech solidnie zatankuja i przyczaja sie na kogos z top3 draftu.

 

btw. deng pojdzie tam gdzie mu najwiecej dadza. pytanie, kto mu da najwiecej? chyba, ze cavs ugadaja sie z nim przed koncem sezonu i podpisza przedluzenie, to nie bylby glupi ruch ale musieliby dengowi dac kontrakt, ktory zaspokoilby go, w sensie jego rodzine, dzieci i reszte plemienia...

Edytowane przez badboys2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deng może sobie polować i na maxa, jego cenę i tak ukształtuje rynek.

 

Ale nawet te 50/4 daje 12,5 rocznie, z Bryantem w sumie 36, więc nadal nie widzę wielkiego problemu.


za denga w lakers (szczegolnie przeplaconego) ja podziekuje, juz lepiej niech solidnie zatankuja i przyczaja sie na kogos z top3 draftu.

 

a chcesz za rok wejść do play-off?

 

Zresztą, Deng nie wyklucza wysokiego picku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mówię o drafcie 2014. Lakers w przyszłym sezonie nie będą tankować.

Napisałeś że deng w Lakers nie wyklucza wysokiego picku co zrozumiałem że chodzi ci o sezon kolejny -

 

W tym roku może być też ciężko bo Kings są słabi Jazz ewidentnie od czasu do czasu odpuszczają mecz ( wiem jak broni Burke i widziałem jak totalnie olewał Marshalla w meczu z LAL) , na Wschodzie Chicago zaczyna nurkować a Cavs nawet z Dengiem to wciąż może być kpina z koszykówki - może być cięzko Lakersom zjechać aż tak mocno w dół

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.