Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2013/14


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, ale na kimś trzeba budować tą nową ekipę. Prawdziwych, oldschoolowych liderów z charyzmą nie bardzo widać. Najbliżej do tego LeBronowi, no i Durantowi, no ale tego trzyma kontrakt. Myślisz, że próbowanie budowania składu na łamliwym i miękkim Love to dobry pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, ale na kimś trzeba budować tą nową ekipę. Prawdziwych, oldschoolowych liderów z charyzmą nie bardzo widać. Najbliżej do tego LeBronowi, no i Durantowi, no ale tego trzyma kontrakt. Myślisz, że próbowanie budowania składu na łamliwym i miękkim Love to dobry pomysł?

Zły, ale podpisanie Love'a daje nam jakas przynete dla grubszych ryb np Duranta w roku nastepnym. Lakers na pewno nie beda celowac w Love'a. Jeśli za rok nie wypali Melo czy LeBron to celem na pewno bedzie KD.

 

PS Nasz SummerLeagowy sklad wyglada imponująco. Hudson/Selby/CDR. Moze wreszcie tu cos powygrywamy, bo zawsze jestesmy jedna z najgorszych zespolow w lidze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ai, nie mogą tak zrobić. Żeby podpisać najpierw wolnych agentów, muszą zrezygnować z Praw Birda Kobe. A po tym będą mogli mu dać najwyżej MLE, jeśli zrobiliby to w kolejności, jaką proponujesz.

 

Najpierw kontrakt Kobe, później dodawanie FA - to najlepsze wyjście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupchack mistrz. Mówcie co chcecie, ale żeby przy przeładowanym salary, ściągnąć w ciągu 3 dni za śmieszne pieniądze takich ludzi, jak Kaman, Young i Farmar, trzeba mieć błysk geniuszu. W przypadku tego ostatniego geniusz ze względu na buyout i namówienie gracza do rezygnacji z dużo większej kasy.

 

Nie wyszło z klaunem, no to na szybko realizujemy plan B: krótkoterminowe kontrakty z czyszczeniem salary na 2014. Nie wiem, jaki inny GM wyszedłby z tej sytuacji tak sprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to nic nie zmienia. 40 W zamiast 35? Parę pozycji gorszy pick? Może z ogarniętym trenerem LAL zdobyliby się na ostatni taniec, samobójczy zryw po wszystko, ale z Wąsem? I don't think so. Sezon jest stracony, a jak Kobe zaśpiewa sobie 50/2 to dwa kolejne też będą. Szkoda by było, Lakersi są moją drugą ulubioną ekipą, od czasów Magica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Metta poleciał. O rok za późno, ale i tak dobrze. Naprawdę zajebiste ruchy Mitcha :)

 

Zastanawia mnie tylko, czemu nie podpisał na dłuższy okres Younga i Kamana. Przebudowa przebudową, czyste salary czystym salary, ale posiadanie takich graczy za takie pieniądze to skarb, a i tak przecież będzie trzeba zebrać w przyszłym sezonie 12 grajków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Metta poleciał. O rok za późno, ale i tak dobrze. Naprawdę zajebiste ruchy Mitcha :)

 

Zastanawia mnie tylko, czemu nie podpisał na dłuższy okres Younga i Kamana. Przebudowa przebudową, czyste salary czystym salary, ale posiadanie takich graczy za takie pieniądze to skarb, a i tak przecież będzie trzeba zebrać w przyszłym sezonie 12 grajków.

Nick na pewno by sie nie zgodzil. Gpść zarabial kolo 5 z tego co pamietam, wiec 1.4 bierze tylko po to, zeby zagrac dobry sezon w druzyni, ktora na pewno mu da minuty i wrocic w okolioce starej placy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umark krol, niech zyje krol...

 

szkoda metty. nie gramy o misia, jako jedyny po kb dawal z siebie rok temu 110% w kazdym meczu dlatego wolalem zeby zostal.

dochodzi tez aspekt pozabosikowy, bo mwp zrobil przez te 4 lata wiecej poza boiskiem niz na. spotkania z fanami na grillach, granie w pilke na plazy oraz wiele wiele innych interakcji twitterowych i wypowiedzi dla mediow spowodowaly, ze gosc odkupil swoje winy z nawiazka. jeden z niewielu przykladow na to, ze z otchlani mozna sie wyrwac i skonczyc bedac kochanym przez fanow i media, co wydawalo sie w 2005 nie do pomyslenia. dlugo to trwalo ale sie udalo. szkoda, ze tak konczy, jest mlody i pewnie jeszcze ktos go wezmie, choc nie widze, go grajacego dla np bobcats. raczej nyc... stad zapowiedz ojca, ze jezeli ktos sie po niego zglosi i go podbije (prwo maja zespoly ponizej salary) on pewnie zrezygnuje... z 2 strony, gdyby ktos zaryzykowal i dal za niego np. kilka baniek, to o te kilka baniek mniej lakers beda mu placic = kolejne oszczednosci.

 

jedziemy dalej. young to fajny dodatek. statystycznie ciut lepiej od mwp ale przede wszystkim pasuje nam jego styl gry. potrafi minac, skonczyc 1on1, biega czasami trafia trojki. wiem, ze taki byl jodie meeks w philly, jak wyszlo wiemy ale moze young zaskoczy. poza boiskiem tez ok, chlopak stad. milo, kolejny punkt dla mitcha.

 

jestesmy mniej niz 4 banki ponizej salary, wiec teraz mozemy robic s'n't z innymi klubami, chyba, ze w salary wliczaja sie kontrakty minimalne, ktorych jeszcze nie podpisano, jesli jednak nie, to daje nam to nareszcie swobode w nowym cba i mozemy delowac. a wystarczylo odpuscic dwighta i mette:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba przyznać że Mitch jest sprawnym wirtuozem budowania składu w oparciu o potęgę medialną Lakers. Można na konkurencję psioczyć ale gość jest fachowcem. Wyszedł już lekko na prostą w sumie w tydzień.

 

Lato następne gorące ale jestem ciekaw gry Lakers pierwszy raz bez takiego balastu i oczekiwań kibiców. Szczerze? Wyjątkowo właśnie takich luźnych Lakers chcę sonie zobaczyć. Potem przyjdzie balon kolejny, gwiazdy flesze i wymiany zdań z KB i pewnie zmienię kanał. Ale ten sezon chłopaków na dorobku do czasu powrotu KB i potem jego wejście w sezon z zastaną sytuacją dla mnie jest ciekawym sezonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestesmy mniej niz 4 banki ponizej salary, wiec teraz mozemy robic s'n't z innymi klubami, chyba, ze w salary wliczaja sie kontrakty minimalne, ktorych jeszcze nie podpisano, jesli jednak nie, to daje nam to nareszcie swobode w nowym cba i mozemy delowac. a wystarczylo odpuscic dwighta i mette:p

Jak 4 mln poniżej? Macie grubo ponad 70 mln w kontraktach, sam KB i Gasol to niemal 50 mln czyli prawie cały cap space. Chyba że ja czegoś nie wiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers chyba mają najgorszych obrońców na pozycjach 1-3: Nash/Farmer - Kobe/Meeks - Young/Kobe. Mimo wszysto D'Antoni będzie miał w końcu roster jaki chce do swojego ulubionego grania, bo Young jest zdecydowanie bardziej atletyczny i ma lepszy rzut od drewnianego Artesta. Do pełni szczęścia dla D'Antoniego przydałaby się jeszcze wymiana Jordana Hilla na jakiegoś Bonnera, Novaka, Ryana Andersona, żeby mu siekał za trzy, bo zestaw Hill + Gasol razem na parkiecie zabija run'and'gun.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Defense wygląda dramatycznie, ale nie tylko na 1-3. Przecież Kaman to też wielka dziura w obronie, a Gasol nigdy tytanem nie był po tej stronie parkietu, a progresu już nie da rady zrobić. Jedynym gościem, który coś pobroni jest Hill, pytanie na ile Mike "trenujemy aż pół godziny dziennie obronę" d'Antoni będzie go wpuszczał na parkiet.

 

Co do salary, też się właśnie dziwiłem bb2 skad Ci wyszedl ten zapas 3 mln.

 

Na szybko:

 

Kobe - 30,5 mln

Pau - 19,5 mln

Nash - 9,5 mln

Blake - 4 mln

Hill - 3,6 mln

Kaman - 3,1 mln

Meeks - 1,6 mln

Young - 1,5 mln

Farmar - 1 mln

Sacre - 0,8 mln

 

To już 72 wyszło, czyli 1+ poza luxury, a nie wiem czy jeszczen nie za mało policzyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.