Skocz do zawartości

tak to już, czyli lato 2013


elwariato

Rekomendowane odpowiedzi

Żądania nowego prezesa NBPA Chrisa Paul'a:

- brak kar/sankcji dla floperów (nie dziwota, że on tego nie chce)

- nie chce aby wprowadzić próby jakiekolwiek badania graczy na doping

- zmienić zaostrzenia w sprawie Dress Code.

:)

Co Wy tak o tym dress code (chociaż to brutalnie uderza w koszykarskich hipsterów ;))? Punkty 1. i 2. to dopiero beka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy tak o tym dress code? Punkty 1. i 2. to dopiero beka :)

dokładnie, też mi o to chodziło a tu wszyscy o tym czy sweterek się dobrze komponuje z relaksami

 

ale, przy okazji

 

często gęsto jest tak , i to w firmach o obrotach znacznie niższych niż kluby NBA i w sytuacjach gdzie strój nijak nie decyduje o potencjalnym odbiorze 'produktu' przez klienta bądź potencjalnego klienta, i jeszcze gdzie kultura osobista przeciętnego pracownika jest sporo wyższa niż większości graczy NBA, że jest strict dress code i tyle

ja też bym wolał żeby oni przychodzili po swojemu, ja też bym wolał przychodzić do pracy w japonkach i t-shirt, no ale dziwny jest ten świat i co zrobisz

 

 

natomiast próba wnioskowania o zniesienie kar / sankcji dla floperów to ja naprawdę myślę że to sam Chris Paul na to wpadł, no bez kitu, śmiech na sali i żal.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suns i Bucks prowadzą wstępne rozmowy o transferze Carona Butlera do Milwaukee. Szczegóły wymiany nie są jeszcze znane, ale Butler jako Milwaukee native raczej nie powinien mieć nic przeciwko.

 

edit: Butler w Bucks za Isha Smitha i Slave Kravtsova.

Edytowane przez skejcik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edit: Butler w Bucks za Isha Smitha i Slave Kravtsova.

Phoenix ostro zabiera się do walki z Phillą, dobrze, że pozbyli się Butlera, tylko chłopak by się marnował (w Bucks też się będzie marnował ale przynajmniej blisko domu) :) W Milwaukee chyba wciąż sobie wkręcają, że najlepszym rozwiązaniem jest przeciętność i miejsca 8-10 na koniec sezonu (osobiście dałbym 10.) Z kolei Kravtsov na pokładzie Suns, więc mam nadzieję, że Gortat w końcu odejdzie do lepszego zespołu, bo w Arizonie przyszłość jest ale parę lat to jeszcze potrwa a polish hammer aż tyle czasu nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trwają ostatnie korekty składów w NBA,

 

Suns zgodnie z oczekiwaniami zwolnili M. Beasleya wykupując jego kontrakt za 7 MLN$ w systemie 4,6M + kolejne 3 lata po 778k$ co dało im 2 MLN oszczędności i lepsze rozłożenie kosztów w czasie.

 

Mimo, ze trwa u nas moda na całkowite wyśmiewanie Beasa ( jego "głowowe' problemy są oczywiste) nie sądzę aby się w NBA nie znalazł kolejny łoś na usługi tylko 25 letniego gracza który patrząc pobieżnie robi w 26 minut 14/5

 

spurs tak sobie podpatrują co jeszcze potrafi Michael Pietrus Seba Telefair i Mike Bibby - panowie bardzo wiekowi ale tu akurat do roli 15 spotu poprzez doświadczenie może i się nadają...ja wolałbym młodego wyskakanego SF jednak

 

Indiana Pacers uzupełniła skład o Rasuala Buttlera (niegwarantowany)

 

Raptors waive'neli Q-Richa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no bez jaj. Mike Bibby jest już nikim w tej lidze. Kidd w ostatnim sezonie wyglądał lepiej od niego.

 

Pietrus strasznie zjechał. Nie śledziłem ostatnio jego kariery ale staty ostro w dół a pamiętam go jeszcze jak śmigał w pau orthez w eurolidze. Koleś był atletycznym freakiem jak na europe. Co się z nim stało? Za młody trochę żeby tak zdziadzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shawne Williams wylądował w Lakers, jak się nie mylę gra dla MDA w NYK.

Spurs powinni ściągnąć Wilcoxa, albo Tyrusa Thomasa pod kosz bo obaj bez pracy. Pietrus przez kontuzje niestety stał się przeciętniakiem.

 

Jared Sullinger kolejny aresztowany tym razem przemoc wobec dziewczyny, Murzyni za długo bez zajęcia i ich nosi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pytanie kto go weźmie i zechce z nim podpisać za tyle ile sobie życzy. Ponoć chce więcej kasy niż Iggy - coś kolo 14 mln na rok przez 4-5 lat. O ile gość tyra niesamowicie na boisku to nie wiem czy jest wart takich pieniędzy, przynajmniej na tak długiej umowie. Thibodeau go zajeżdża i mam wrażenie, że gość już raczej będzie się*staczać w dół (w tym roku znowu nie zdecydował się na operowanie nadgarstka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc po nazwiskach przyszłorocznych FA, to Deng będzie tam jednym z największych graczy, więc pewnie zostanie mocno przepłacony. Nic dziwnego, że się teraz nie dogadał z Bulls, jeśli się jakoś spektakularnie nie połamie, to za to co dostanie za rok będzie mógł kupić z pół Sudanu.

 

Thibodeau go zajeżdża i mam wrażenie, że gość już raczej będzie się*staczać w dół (w tym roku znowu nie zdecydował się na operowanie nadgarstka).

A można się staczać np do góry?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.