Skocz do zawartości

tak to już, czyli lato 2013


elwariato

Rekomendowane odpowiedzi

Prędzej Henson będzie all-starem niż Sanders.Widziałem kilkanaście meczów Bucks i Henson ma papiery na 15-10-2 co noc.Brandon w Pistons to akurat niezły ruch Dumarsa szczególnie za te pieniądze i dajcie spokój z tym Calderon bo koleś jest takim zerem w obronie że szok a do tego jest bardzo schematyczny w ataku.W każdej ewentualnej serii Po (do których Mavs moim zdaniem nie wejdą) będzie strasznie mieszany z błotem przez Westbrooka,Paula,Conleya czy Parkera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakkolwiek jednak by nie byli perspektywiczni, tak ich frontcourt jest chyba najsłabszy w lidze? Albo przynajmniej może kandydaować do tego miana.

 

Gdzieś widziałem, że wręcz mówili o nich jako najlepszym frontcourcie wschodu, nie wiem nie oglądałem ich.

Ktoś powie gdzie leży prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kore jak zwykle pierdoli głupoty.

 

Sanders-Henson to defensywna miazga. Henson jest bardzo perspektywiczny, ma całkiem niezłe post moves, podejmuje dobre decyzje i w obronie jest już więcej niż dobry. Nie wiem czemu dostawał tak mało minut ale jeśli dostanie te >30 to może wystrzelić. Sanders to z kolei def anchor i naprawdę pisanie o tej dwójce jak o kondydatach do miana najgorszego frontcourtu w NBA to masakra. Dodać do tego Ilyasove i jest spoko.

 

Tak na szybko to gorszy front mają: Lakers, Pelicans, Celtics, Suns, Sixers, Raptors, Bobcats, Thunder.

 

Także tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kore jak zwykle pierdoli głupoty.

 

Sanders-Henson to defensywna miazga. Henson jest bardzo perspektywiczny, ma całkiem niezłe post moves, podejmuje dobre decyzje i w obronie jest już więcej niż dobry. Nie wiem czemu dostawał tak mało minut ale jeśli dostanie te >30 to może wystrzelić. Sanders to z kolei def anchor i naprawdę pisanie o tej dwójce jak o kondydatach do miana najgorszego frontcourtu w NBA to masakra. Dodać do tego Ilyasove i jest spoko.

 

Tak na szybko to gorszy front mają: Lakers, Pelicans, Celtics, Suns, Sixers, Raptors, Bobcats, Thunder.

 

Także tego.

jak masz inne zdanie to je powiedz a nie zachowujesz sie jak... nie powiem kto.

 

a co do pi****lenia to czlowieka ktory trio pachulia - sanders - henson stawia wyzej niz gasol - kaman - hill nie nalezy nigdy traktowac powaznie w dyskusji o sporcie. skad ty w ogole takie cos wytrzasnales i czym sie kierowales robiac takie rownanie??

 

a "defensywna miazga" to ludzie pokroju howarda, asika, garnetta, duncana itd. wiec skoncz z farmazonami i przestan robic z jkaichs ogorkow Bog wie jakich wymiataczy. juz nawet nie chce mi sie czepiac kolejnych druzyn ktore tam wymieniles na czele z thunder, bo taki ibaka + slepy z kulawą nogą center to wieksza wartosc niz caly front bux razem wziety.

 

w ogole z twojego "rozumowania" mozna odniesc wrazenie ze bucks otarli sie o finaly w zeszlym roku, a sanders dostal dpoty.

 

nie rozumiem coraz gorszej tendencji na tym forum i robienia ze zwyklych przecietniakow superstarow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kore, ty za to z utalentowanych, dobrych grajków robisz ogórków (nie wiem czy wiesz, ale Sanders defensywnie to był poziom tych gości, których wymieniłeś...) i popadasz w takie skrajności, że głowa boli.

Wiem, że są wakacje i nie masz co robić, ale weź sobie znajdź jakieś zajęcie, bo codziennie widzę werbalną biegunkę w twoim wykonaniu, czytając którą można się tylko za głowę złapać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kore, ty za to z utalentowanych, dobrych grajków robisz ogórków (nie wiem czy wiesz, ale Sanders defensywnie to był poziom tych gości, których wymieniłeś...) i popadasz w takie skrajności, że głowa boli.

Wiem, że są wakacje i nie masz co robić, ale weź sobie znajdź jakieś zajęcie, bo codziennie widzę werbalną biegunkę w twoim wykonaniu, czytając którą można się tylko za głowę złapać.

Poza fragmentem o biegunce pokazałeś innym że można kulturalnie się nie zgadzać z kimś ;)

 

Niestety jednak nic merytorycznego z tego posta niw wyniosłem. Stwierdziłeś coś na zasadzie "Sanders jest dobry, bo jest dobry". To ma mnie przekonać, że nie mam racji? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko znalazłem to, w sporu zaawansowanych statach Larry wypada kozacko, nie mam czasu na szukanie.

 

Should Larry Sanders be defensive player of the year? The evidence is compelling.

 

Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.us

 

"The most effective proximate defender in our study was Larry Sanders; opponents shot only 34.9% when he was within 5 feet of their shot."

 

"Lastly, due to his outstanding performance in both case studies,

we conclude by suggesting Larry Sanders is the best interior defender in the NBA."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kore

 

Sanders miał sezon na poziomie Asika czy Gasola w D. W obronie jest dużo lepszy niż Ibaka czy P. Gasol.

 

Widziałeś Kamana ostatnio? Tak rotacja podkoszkowa Bucks jest lepsza niż jeden Gasol, który nie gra w obronie i jest po fatalnym sezonie oraz dwóch gości w obronie żałosnych a w ataku trochę mniej.

 

Nie mam pojęcia po co w ogóle znowu daje się podpuścić takim jak ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jennings ma lepszy kontrakt od G.Hilla więc naprawdę nie wiem czemu krytykować Dumarsa za niego. Dobry ruch, a możliwe, że mając po raz pierwszy do czynienia z frontcourtem, który potrafi grać w ataku pokaże coś więcej niż ceglenia i okaże się też znośnym kreatorem. Gość mimo wsyzstko talent ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a "defensywna miazga" to ludzie pokroju howarda, asika, garnetta, duncana itd. wiec skoncz z farmazonami i przestan robic z jkaichs ogorkow Bog wie jakich wymiataczy.

Nie wiem co jest gorsze- rzekome robienie z ogórków dobrych graczy czy wypowiadanie się o graczach, których widziało się tylko w pomeczowych skrótach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu wykazała słabość Asika w obronie oraz przyzwoite wyniki Tiago Splittera

nice!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do pi****lenia to czlowieka ktory trio pachulia - sanders - henson stawia wyzej niz gasol - kaman - hill nie nalezy nigdy traktowac powaznie w dyskusji o sporcie. skad ty w ogole takie cos wytrzasnales i czym sie kierowales robiac takie rownanie??

 

A Ciebie można brać poważnie? Na starym koncie zarzekałeś się, że Lebron nigdy nie zdobędzie mistrzostwa, a jak zdobędzie to już nigdy nic tutaj nie napiszesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko znalazłem to, w sporu zaawansowanych statach Larry wypada kozacko, nie mam czasu na szukanie.

Ciekawa statystyka. Przekonaleś mnie, oddaje honor :)

 

Nie mam pojęcia po co w ogóle znowu daje się podpuścić takim jak ty.

Ale ja Cie nie podpuszczam, wrecz przeciwnie. Normalnie staram sie rozmawiac, choc nie moge pojąć Twojego toku myślenia. Że co? Hill i Kaman to kompletne dna a Henson i Pachulia to już x-factorzy przeważający szalę na korzyść Bux w starciu frontcourtu z Lakers ??? Serio?

 

Robisz też z Gasola zwykłego scruba podczas gdy on będac zdrowy, grając w normalnym systemie, jako center będzie w nowym sezonie wymiatał na poziomie 18/10, czyli coś co robi cały front Bux.

 

A Ciebie można brać poważnie? Na starym koncie zarzekałeś się, że Lebron nigdy nie zdobędzie mistrzostwa, a jak zdobędzie to już nigdy nic tutaj nie napiszesz.

Nic takiego nie pamiętam, z ręką na sercu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam to tylko i wyłącznie moja wina.

 

Nie ogarnąłem, że to ten nowy młody.

 

Głupi wowo!

 

Ruh Wizards dobry. Wall może i nie jest warty teraz takiej siopy ale jakby uciekł z wizards to ci byliby w dupie po raz kolejny. W sumie Wall-Beal może być naprawdę spoko obwodem. Może uda im się PO wywalczyć bo kolejne tankowanie to trochę przesada by była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.