Skocz do zawartości

tak to już, czyli lato 2013


elwariato

Rekomendowane odpowiedzi

Hammond nie mógł nic więcej wyciągnąć za Redicka tylko 2 picki w 2 rundzie? Hammond oddał Harrisa i Beno, a teraz oddał go za darmo:/ Wschód jest żałosny, a do tego nowy plan Hakws to taki - Howard nie podpisze to tankujemy po pick.

Pistons dali ofertę CV i Stuckey za Gaya wątpię aby Raptors na to poszli. Rudy ma swoje wady, ale mimo tego wart jest więcej.

Raptors powinni to wziąć z pocałowaniem ręki. Wchodzą (znowu) w full tanking mode, czyszczą sallary i z dlugich kontraktow zostaje DeRozan, ktory jest jeszcze w miare trejdowalny.

 

- - - Updated - - -

 

może da radę go wyciągnąc teraz poł darmo

 

gdzie z twarzą, Bucks Suns to mają chyba jakiś totalnych debili na gmowskich stołkach, bucks ogólnie oddali Harrisa za 2rd czyli dali ciała totalnie, a Suns ... mają teraz centra którego nie potrzebują i pg im zbędnego :hopelessness: gratki dla Clips którzy rozegrali to po mistrzowsku

 

ps. Gratulacje również dla Bulls za Dunleyviego, żeby tylko zdrowy pozostał :)

Bledsoe + Len to fajny początek. Dudley to gracz stworzony do contendera - idealny zadaniowiec, ale w takim zespole jak PHX zbędny. Poza tym Eric jak zagra pelen sezon w s5 moze spokojnie byc wartosciowym assetem do trejdow, jesli nie bedzie chcial grac w arizonie. Pytanie co dalej z Gortim.

 

- - - Updated - - -

 

Bledsoe kojarzyl mi sie z nowymi Clippers, szkoda go troche, ale Reddik + Dudley to raz ze swietny shooting i spacing, a 2 ze Dudus daje jeszcze swietną obrone na 2/3. Bedzie pupilkiem Doca well done.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już po drafcie można było to napisać :P Gość się nie nadaje do NBA, jakiś izrael czy coś to są jego progi.

Koleś jak tylko dostawał szanse do gry to pokazywał sie z bardzo dobrej strony. Niestety na poczatku poprzedniego sezonu grał przed nim Sebastian freakin Telfair a pod koniec sezonu każdy miał w doopie Suns.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że Redick nie poszedł do Wolves.

 

Clippers się wzmacniają, ale rok temu też się wzmacniali tak, że wyszła im 30-osobowa rotacja, a pozbywając się Bledsoe zaprzepaścili szansę spakowania go z Jordanem, którego zrzucenie powinno być priorytetem. Samego Jordana raczej nikt zdrowy na umyśle nie łyknie - Warriors też mocno przyfarcili rok temu, że ich offer sheet dla tego drewna został zmatchowany.

 

Dudley to ultimate teammate, trójka +40%, trochę broni, trochę zbiera, trochę podaje, w PO wprawdzie grał tylko raz, ale nie wymiękał. Fajnie, że będzie mógł pograć o coś.

 

Suns dostają Bledsoe, który jakby nie było jest utalentowanym zawodnikiem, ale mnie za bardzo nie przekonuje. Ciężko mi go sobie wyobrazić jako all-stara (często takie prognozy słyszałem), chociaż bardzo chętnie się zdziwię. W sytuacji jednak SUns i tak lepiej zbierać mniejsze lub większe talenty niż trzymać się Dudleya, który lepszy już nie będzie.

 

Koleś jak tylko dostawał szanse do gry to pokazywał sie z bardzo dobrej strony.

Ummmm

 

Nope.

 

Niestety na poczatku poprzedniego sezonu grał przed nim Sebastian freakin Telfair a pod koniec sezonu każdy miał w doopie Suns.

Sebastian freakin Telfair to gracz ze 4 klasy lepszy od Marshalla także nie widzę nic specjalnie dziwnego, że grał przed nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bledsoe będzie miał całkiem dobry następny rok (good stats bad team), za dwa lata oczekiwania będą spore a Bledsoe stanie w miejscu. Za trzy Suns podpiszą z nim jakiegoś kolosa i będą szcześliwi że mają w perspektywie 30W. Za cztery zaczną się zastanawiać (w lutym) czy nie zrobić z nim jakiegoś trade'u, a za pięć Bledsoe będzie "chodził" na forum jako przykład niezłego busta i kiepskiego kontraktu.

 

Gość ma zerowy NBA skill. Poza tym, że czasem rzuci jakieś And1 podanie to nie ma specjalnego court vision i nie ma rzutu = nie może grać PG + nie ma rzutu i jest za niski = nie może grać SG.

 

Rodney Stuckey career REPLAY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez sensu ten deal:

dla Suns bo mieli znowu tankować a z Bledsoe będzie trudniej niż łatwiej, poza tym po co im on jak mają na 1 Dragica, no chyba że ma grać 2 ale tego nie widzę

dla Clipps za Bledsoe mogli wyciągnąc o wiele więcej niż Dudley'a przydałby się jakiś center, a Jordana by wypiperzyli - mogli już jak tak chcieli to spakowac obu i wziąc tego Dudley'a i Gortata (nie wiem czy by siękasa zgadzała, pewnie nie )

dla Bucks, którzy tylko tracą oddają Redicka za darmo

 

- - - Updated - - -

 

nie wiem w jakim temacie to napisać wiec jak coś to neich modzi przerzucą

 

tak sobie myślę o przyszłym sezonie i o tym ze ten draft ma być mega mocny i nawet najmocniejszy od tego z LBJ i spółką (notabene ten rok temu też miał taki być) i wszyscy się napalaja na Wiggins i jakiegoś Parkera i chcą tankować

 

z tego co słyszę to połowa ligi będzie tankować po niskie picki, jakaś paranoja

a na Wschodzie to już w ogóle ocipieli, poza 5 zespołami (Heat, Pacers, Knicks, Nets i Bulls) to reszta albo tankuje albo by chciała ale i tak wejdą do PO bo już na nich czas (Wizz, Cavs, Bucks) Reszta ekip na wschodzie nawet nie myśli o walce o PO - jeśli rzeczywiście tak się to skończy to ten sezon będzie masakrycznie nudny :P

na zachodzie, to też sporo ma zamiar tankować więc wychodzi prawie połowa ligi gdzie niektórzy to nawet się nie kryją ze swoimi zamiarami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

List of Players who will be training with NBA Legend Hakeem Olajuwon this summer:

 

Dwight Howard

Carmelo Anthony

Kevin Durant

Blake Griffin (Possibly)

Amare Stoudemire

Joakim Noah

Serge Ibaka

Greg Monroe

Javale McGee

Kenneth Faried

Andre Drummond

 

Durant będzie grał bliżej kosza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem na ile te zajęcia rzeczywiście pomagają. BTW ma ktoś video z treningów Gortata z Olajuwanem? Pamiętam że kiedyś zapowiadał MG, że takie coś wrzuci do sieci ale to już było ze 2 lata temu i nie wiem czy ja przegapiłem czy Gortat wprowadził w błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL Co wy na to? Ja sie nie spodziwalem.

Houston Rockets General Manager Daryl Morey announced today that the team has traded forward Royce White, the draft rights to Turkish forward Furkan Aldemir and cash considerations to the Philadelphia 76ers for future draft considerations.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten trade był chyba z tydzień temu? Czy nie spodziewałeś się, że za taką cenę i to zaskoczyło?

 

Typ powinien rozsądnie rozporządzać kasą ze swojego rookie contract, bo w lidze długo się nie utrzyma. Chyba, że w CY coś pokaże i znajdzie jakiegoś jelenia, który da mu umowę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie już było. Wojnar daje tyle njusów na minute że pogubic sie można. Dziwi mnie że ktokolwiek go wziął (ze wszystkich drużyn ,stawiałbym na Cats tylko oni byliby na tyle genialni żeby go kupic). Przecież to człowiek zagadka zresztą ten rok w Rox to pokazał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bargnani, Jefferson, Biedrinis, White - nie ma w tej lidze niewymienialnych kontraktów. Sixers nie tyle wzięli White'a co prawa do Aldemira, bo nie wydaje mi się, żeby mieli jakieś wielkie nadzieje związane z Whitem. Koleś pewnie poleci po następnym sezonie, a tymczasem atrakcje z nim związane mają Sixers. Pytany o loty na mecze wyjazdowe już zdążył oznajmić:

 

WEST DES MOINES, Ia. – Royce White is ready to play in the NBA, probably for the Philadelphia 76ers, once the trade from Houston becomes official.

But making 100 plane flights during a season?

"Hell no," the former Iowa State basketball star said after playing for the Walnut Creek YMCA Wednesday night in the YMCA Capital City League at Valley Southwoods Freshman High School.

"One hundred flights would be like if you're allergic to peanut butter – it'd be like spreading your whole body with it."

 

Morey fajnie przytrolował na pożegnanie na twitterze:

Best of luck to @Highway_30 in Philly. I think he will prove doubters wrong. Of course, I have to give him a big #BeWell before he leaves!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sixers nie tyle wzięli White'a co prawa do Aldemira, bo nie wydaje mi się, żeby mieli jakieś wielkie nadzieje związane z Whitem.

Dokładnie, Hinkie chciał tego Aldemira. Mówi się, że "cash considerations" jakie Rockets wysłali do Philly w tej wymianie to po prostu kasa na spłacenie roku kontraktu White'a, a 14/15 to już opcja drużyny, która zapewne zostanie odrzucona. Nie spodziewałbym się gościa na parkiecie, a Sixers jakoś muszą dojść do minimum zawodników w składzie i salary floor. W tej chwili mają 10 zawodników pod kontraktem (wliczając tegorocznych rookies), dużo miejsca w salary i są totalnie bierni pod względem FA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.