Skocz do zawartości

tak to już, czyli lato 2013


elwariato

Rekomendowane odpowiedzi

Albo ja mysle jak potluczony albo wy p.... jak potluczeni.

Ale zdaje mi sie ze mistrzostwo zdobyl zespol grajacy small ball do tego stopnia ze Spurs grali w finalach z normalnym ustawieniem C-PF prze 365i pol sekundy.

Ustawienie z Davisem na c aminu na pf I evansem na sf wydaje sie wiec naturalna konsekwencja tegorocznych PO.

Ja wiem ze spejsing do d... ale nie oczekujmy od przecietnego GMa nba myslenia o wiecej niz 3 rzeczachna raz.

A gordon chyba defensywnie slaby zwlaszcza jak siedzi w domu.

Z tym GM nie przesadzaj bo mysle ze gosc ma wiecej oleju w glowie niz 99.9% tego forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu mam Holidaya ktory teoretycznie ma ich ofensywnie wciagac nosem.

Przeciez oni nie maja zrobic indiany w jeden wieczor.

I ja nie twierdze ze to jakos wyjdzie.

Ale siedziec z rekami pod d... tez sensu nie ma.

Jak sie powiedzialo A na drafcie to teraz trzeba kobsekwentnie powiedziec B i tyle.

Webster bylby lepszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to NOP mają dziury wszędzie.

 

Ogólnie nie rozumiem ich toku myślenia - mają vasqueza na pg - jak jest za słaby to ściągnąć lepszego pg, jak nie jest to zostawić. Zamiast tego ściągają reke i pomos graivis leci. OCB?

 

Na 2 mają gordona - jak jest za słaby/łamliwy to go sprzedać, jak mu ufamy to wystarczy zapchajdziura. Nie robią żadnego z tych ruchów tylko biorą reke. OCB2?

 

Na 3 jest aminu, który może i nie byłby najgorszy, gdyby reszta graczy dawała spacing. Ale vasqez-eg-aminu-ad-lopez tego nie dawali ani nie będą dawać. No chyba że reke ma grać na sf, ale to się nie sprawdzało w sacto

 

Na 4 jest AD - prospect, ale imo zawsze będzie dziurą w ataku.

 

Lopez - pozostawienie go jako s5 C to dramat. OCB3?

poczekajmy....to nie koniec ruchów Pelikanów

po drugie shooterem ma być właśnie Gordon i Jrue z Riversem oraz rozciągający PF czyli Anderson.

jeżeli dogadują się z Suns to niewykluczone że dostaną pakiet Dudley+Gortat....

 

poczekajmy jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo ja mysle jak potluczony albo wy p.... jak potluczeni.

Ale zdaje mi sie ze mistrzostwo zdobyl zespol grajacy small ball do tego stopnia ze Spurs grali w finalach z normalnym ustawieniem C-PF prze 365i pol sekundy.

Ustawienie z Davisem na c aminu na pf I evansem na sf wydaje sie wiec naturalna konsekwencja tegorocznych PO.

Ja wiem ze spejsing do d... ale nie oczekujmy od przecietnego GMa nba myslenia o wiecej niz 3 rzeczachna raz.

A gordon chyba defensywnie slaby zwlaszcza jak siedzi w domu.

Nie wiem kto jest potłuczony, wiem natomiast, że Miami ma w składzie najbardziej dominującego zawodnika we współczesnej koszykówce, co pewnie ma jakieś przełożenie na mistrzostwo, bo w wielu momentach ciągnął resztę ekipy za uszy. Nie zapominaj, że Heat mieli bardzo ciężką przeprawę z Pacers w dużej mierze własnie przez brak legit wysokiego. Indiana miała prawdziwą siłę pod koszem i nie musiała się dostosowywać do przeciwnika. San Antonio chyba nie do końca. Także nie przesadzał bym z tym ligowym trendem.

 

Moim zdaniem w pierwszej kolejności przy ustawianiu zespołu należy patrzeć na to, czy dany zawodnik pasuje do określonej pozycji. Davis waży 100 kg i chyba nie powinno być priorytetem kazanie mu masować się w grubasami pod koszem. Tyreke był już próbowany na SF i wyglądało to naprawdę słabo. Vasqueza na SF naprawdę ciężko jest mi sobie wyobrazić.

 

To ustawienie można rzecz jasna stosować na kilkanaście minut by podkręcić tempo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mało tego- ten smallballowy team z dwoma zespołami wychodzacymi klasycznie musiał sie kosmicznie napocic i jedynie dzięki obecności PanaJ z każdej z tych potyczek wyszedł obronna ręką

 

generalnie dzien w którym w wiekszosci teamów po parkiecie zacznie biegac czterech swingmanów plus jeden wysoki bedzie jednoczesnie chyba ostatnim dniam mojego ogladania nba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mało tego- ten smallballowy team z dwoma zespołami wychodzacymi klasycznie musiał sie kosmicznie napocic i jedynie dzięki obecności PanaJ z każdej z tych potyczek wyszedł obronna ręką

 

generalnie dzien w którym w wiekszosci teamów po parkiecie zacznie biegac czterech swingmanów plus jeden wysoki bedzie jednoczesnie chyba ostatnim dniam mojego ogladania nba...

No wlasnie. Tak sie zastanawialem ze jesli nie oddala lini za 3 i nie dadza dodatkowego punktu za wsad to za 5 lat nie da sie tego ogladac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie dzien w którym w wiekszosci teamów po parkiecie zacznie biegac czterech swingmanów plus jeden wysoki bedzie jednoczesnie chyba ostatnim dniam mojego ogladania nba...

heh, to wogóle dość ciekawe, bo [chyba] pierwszą drużyną która tak grała byli bulls 96-98, przy czym czasem grali pięcioma swingmanami.... no dobra, 4 swingmanami i jednym forwardem [rodman]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, to wogóle dość ciekawe, bo [chyba] pierwszą drużyną która tak grała byli bulls 96-98, przy czym czasem grali pięcioma swingmanami.... no dobra, 4 swingmanami i jednym forwardem [rodman]

GSW Dona Nelsona często grali piątką Hardaway, Richmond, Marculionis, Mullin i 6'7/200lb Ron Higgins jako center. W latach 80. w Milwaukee zdaje się grał często 4 swingmanami i kołkiem na centrze, którego zresztą ustawiał na półdystansie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to żadna nowość. Beka jak świętsze od papieża czarnuchy rozrywają szaty broniąc "prawdziwej" NBA, która w ich mniemaniu musi mieć dwa wysokie drewna, bo przestanie być "prawdziwa" i "dla koneserów".

 

Jakby w Heat po 30 minut grał Joel Anthony zamiast Raya to wiadomo, że byłoby sto razy lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martell Webster dogadał się z Wizards, 22mln za 4 lata. Myślałem, że jednak mniej dostanie, ale mimo wszystko Martell w Wizards nieco odżył. Teraz tylko czekać na transfer Arizy.

Pacers pod podpisaniu Westa nie zastrzegli Hansbrougha więc jest UFA, ciekawe z kim podpisze. Mozgov rozmawia z Denver w sprawie nowego kontraktu. Thunder zainteresowani Delfino i Wrightem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.