Skocz do zawartości

tak to już, czyli lato 2013


elwariato

Rekomendowane odpowiedzi

Ja chrzanię, ale sadła :P. Marc zawsze miał brzusio, ale Pau zawsze wyglądał na bardziej 'wyrobionego' :D

Chcę zobaczyć Borisa Diawa bez koszulki, bo na żywo parę lat temu miał niezłe cycki. Porównałem z tymi Longorii - bo siedziała niedaleko - i Borisa bardziej mi się podobały hehe.

 

Problem z Deron-JJ-Pierce-KG-Lopez jest taki, ze zasypali by obręcz rywala jumperkami z 5 metrów, najlepiej po fade awayu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak obudowaliby ławkę... Na RS przewidywałbym dość spory zawód jeśli chodzi o ilość W, ale na playoffs drużyna niemal idealna. Każdy broni, każdy sam może wykreować sobie rzut, każdy dobrze podaje... Byłoby co oglądać. Gdyby to się stało i wszyscy by byli zdrowi to na wschodzie w przyszłym sezonie mielibyśmy 4 powerhouse'y - Miami/Nets/Bulls/Pacers. I klimacik playoffs na wschodzie :strawberry:

Fakt, zdrowy wschód to byłaby miazga za rok w PO. Dodaj do tego jeszcze Knicks i jedna z tych ekip nie byłaby w drugiej rundzie. Super sprawa, oby tylko nie było tylu kontuzji co w tym roku, byłoby co oglądać już od drugiej rundy, a i w pierwszej byłby prawdopodobnie jakiś ciekawy kąsek.

 

Ławka przy takiej s5 to nie problem. Byłby Brooks, Evans, coś by dobrali za MMLE i minimalne kontrakty. Myślę, że znaleźliby się chętni. Bardziej obawiałbym się o inną osobę z ławki - Kidda. To spora niewiadoma, nie wiemy czego się po nim spodziewać i różnie może być.

 

Kiedy ostatnio zawodnik został HC bezpośrednio po skończeniu grania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej obawiałbym się o inną osobę z ławki - Kidda. To spora niewiadoma, nie wiemy czego się po nim spodziewać i różnie może być.

Garnett ma klauzulę weta w swoim kontrakcie, więc myślę że osoba Kidda miała duże znaczenie, że wziął w ogóle pod uwagę Nets.

O Jasonie i tak od paru lat mówiło się, że wchodzi w kompetencje trenera i jest quasi-grającym trenerem (coś jak Billups teraz), a kto jak nie Pierce i KG ma znać profesjonalne podejście, know-how i leadership Kidda. Idąc do Kidda więdzą, że będą w jednym klubie z gościem który poważnie podchodzi do swojej pracy i wie co robić, żeby odnieść sukces.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że Kidd nie jest kimś przypadkowym, ale mimo wszystko jakaś niepewność pozostaje. Przekonamy się. Na szczęście, tak jak napisałeś, Kidd już od jakiegoś czasu mocno główkuje i raczej zna się na rzeczy. W dodatku byłby to skład świetnych weteranów, to ułatwia robotę.

 

Ogólnie podoba mi się, że c's chcą oddać KG i PP razem. Nie kombinują, szczególnie tego drugiego (bo nie ma veta), jak wysłać ich oddzielnie na jakieś zadupia żeby tylko wyrwać jak najwięcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może właśnie kombinują, żeby Garnett się zgodził na wymianę?

Po wysłaniu posta o tym pomyślałem, ale mogliby kombinować najpierw oddać KG tam gdzie chce, a później potraktować PP jak szmatę, co piętrzyłoby problemy w szukaniu wymian. Myślę, że obaj - Garnett i Pierce - korzystają na opcji veta tego pierwszego.

 

@LAF

Napisz maila do CP

 

@Maciek

Nie wiadomo, ja już w te różne doniesienia nt. Howarda nie wierzę i czekam spokojnie na to, co się wydarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle krzyku o tego Dwighta, a się zaraz okaże że facet ma już za sobą swój prime. Howard wchodzi w swój 10. sezon i z historycznego doświadczenia wiemy, że szczyt kariery raczej ma za sobą + jest styrany przez poważną, jak się okazało, kontuzję i nic nie wskazuje na to że Dwight Howard 2014-17 to nadal będzie dominujący center, który potrafił wprowadzić swój zespół aż do NBA Finals.

 

Ta wersja, którą widzieliśmy w minionych rozgrywkach kiedy dopisywało mu zdrowie to powinien być max tego co zostało z Dwighta Howarda i szykujmy się raczej na wyluzowanie biegu, bo zjeżdżamy powoli z górki.

 

Zo, DRob, CWebb, Sabas, JO i już nie mówiąc o McDyessie i Amare - wszyscy po poważnej kontuzji w kulminacyjnym punkcie kariery już nigdy nie odzyskali dawnej świetności.

 

Dwight Howard top3 w NBA. Case closed.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

76ers zrobiło mega dziwaczny ruch.

 

Oddali All Stara za ..... cholera wie co w postaci Noela ( jeśli Davis nie daje rady grać na centrze to nie wiem jak oni wyobrażają sobie Noela na tej pozycji) i MCW i TOP 5 protected 2014 ( tylko że Pelikany z Holidayem i może w końcu nie udającym chorób Gordonem będą mieć pick ok 22 pozycji)

 

Jak na razie to Zachód staje się bardziej konkurencyjny a na Wschodzie właśnie 2 zespoły zgłosiły że będą tankować : Boston i Phila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sheed powrócił do Pistons i zostanie asystentem, a Frank wraca do Nets pełniąc tą samą rolę u Kidda. Ponoć McMillan może zostać asystentem Vogela jeśli się nie mylę.

Gdyby Sheed był taki cwany i zainteresował się sztabem szkoleniowym, kiedy to jego chcieli uczyć i rozwijać to nie miałbym przeciwko bo miał papiery na karierę Garnetta. Stary głupek.

 

Vogel stracił Shawa i z miejsca bierze sobie najlepszego możliwego kandydata. Smart move.

 

Frank to nieudacznik, jak ktoś z taką aparycją może mieć w ogóle respekt wśród graczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt nie napisal o Arthurze wzamian za Koufosa, co prawda kosmetyka ale jako, że Darell to mój człowiek z Grizz i szkoda go troche, generalnie Kosta bedzie nawet niezłym back upem dla Marca(napewno lepszym niż 'who's ur Haddadi')

wszystko przez to,ze menagment był bardzo niezadowolony ze po trejdzie Davis jest mniej wykorzystywany przez Hollinsa niz Arthur, czyli kolejny fakt sporo wyjasniajacy w sprwie odejscia hc.

 

w tyj wymianie poszedł jeszcze 55pick do Denver.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.