Skocz do zawartości

tak to już, czyli lato 2013


elwariato

Rekomendowane odpowiedzi

“This is why I hate being in Portland,’’ Aldridge said during the last week of the season. “You can’t do anything.’’

 

 

Wow, czegoś takiego to jeszcze nie słyszałem.

Ale lud pisze, że to podobno wypowiedź z połowy sezonu, a nie z zeszłego tygodniu, w dodatku podczas jakiegoś tam loosing streak Blazers i podobno wyjęta z kontekstu.

 

http://www.oregonlive.com/beavers/index.ssf/2013/06/blazers_insider_although_lamar.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulls mają pick Bobcats na przyszłość, więc można kombinować. Nie wierzę, żeby chcieli go oddać, ale Blazers powinni o to zapytać do pakietu z Boozem. Na Noaha niech nie liczą.

 

Chcą Peka lub Gortata, to może i na Gasola by się skusili? ;)

Oczywiście że tak

 

NA Gasola .....Marca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulls mają pick Bobcats na przyszłość, więc można kombinować. Nie wierzę, żeby chcieli go oddać, ale Blazers powinni o to zapytać do pakietu z Boozem. Na Noaha niech nie liczą.

 

Chcą Peka lub Gortata, to może i na Gasola by się skusili? ;)

nie bo mają zapchane salary (płacą Royowi ekstra) a kwoty przy LMA 14&15 są dużo zdrowsze niż 19&19

tak jak już rozpatrujemy tego LMA to nasuwa mi się bardziej Atlanta i tu marzy trejd na linii Hawks Spurs Atlanta

Tiago+Colo/Neal+niegwarantowany Bonner = LMA = Smith+exeption na ewentualne wyrównanie salary

 

edit: a jak PTB wykazało zainteresowanie Tiago to może zapytać wprost o chłopaka z Texasu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Larry Bird powrócił do Pacers, ciakwe czy będzie Big3 z Walshem i Pritchardem? ;)

 

LMA do Bulls nie przejdzie bo wiadomo, że Noah nie ruszą. Carl Landry został FA więc będzie się bić o niego wiele ekip bo solidny typ na ławkę.

Bucks zaintersowani JR Smithem i Chrisem Copelandem, tym drugim jeszcze rozumiem, ale JR ? Nic się nie nauczyli mając Jenningsa i Ellisa. Niech JR idzie gdzieś indziej ;d

 

p.s Karwan odp na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czas poważniej pomyśleć o LMA w spurs...

 

1) PTB chce przeznaczyć nawet 11.000.000 na ofertę pod swojego centra ( Tiago?)

2) Matka i syn LMA mieszkają w San Antonio gdzie sam gracz posiada dom...

 

nie wiem skąd wzieliście to Chicago bo pisze się o wish list:

#1 San Antonio

#2 Dallas

 

ja tam wolę Josha Smitha ale LMA nie pogardzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bo mają zapchane salary (płacą Royowi ekstra) a kwoty przy LMA 14&15 są dużo zdrowsze niż 19&19

 

Napisałem to w żartach, ale jeśli już to Gasola 19 mln spada po sezonie i za rok mogą próbować go przedłużyć za mniejszą kasę. Z całym szacunkiem do Marcina, Tiago, czy nawet Peka, ale Gasolowi mogą piłki podawać.

 

Nie wiemy, czego chcą Blazers tak naprawdę w zamian, poza tym, że raczej musi to być C. Ale czy chcą oczyścić salary, czy nie - nie wiadomo. Gdyby mieli w planach atak w kolejnym offseason, to musieliby spuścić też Matthewsa. Więc Gasol+Hill/Blake za LMA i Matthewsa to dobra opcja do czyszczenia płac przy jednoczesnym utrzymaniu dobrego poziomu sportowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem o :grin:

 

tylko Lakers na razie nie są aktywni na rynku transferowym całą uwagę skupiając na DH12

są klasycznie zblokowani i ich finanse mimo ogromnych sum z TV nie wyglądają za ciekawie ale trwa zwiecha

 

dużo szumu jest u Cavs Spurs Bulls Bux Houston Dallas Minny Celts i Clippers co nie znaczy, że cichym bohaterem offu nie zostanie ktoś inny...

 

rakiety czyszczą salary pod DH więc oferta spurs z Bonnerem, 2nd 2014 i 1st 2015 za Robinsona jest dla nich ciekawa.

Jednakże spurs podobno czekają z jednej strony na ofertę dla Tiago (RFA) a z drugiej strony podliczają coś naprawdę kosmicznego...

 

oddając Tiago i Greena a odpuszczając Bonnera i Neala liczą czy stać ich na pakiet Iggy+LMA

brzmi jak SF ale największy problem mają wtedy z Manu bo tracą gdy wychylą się ponad limit exeptions

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym że Houston zwątpiło czy TRob nie jest coś wart. Bo skoro Spurs go chce tzn że widocznie ma on potencjał

Czy ja wiem. Motejunas>TRob

 

Edit. Może jednak trochę sie rozpisze. Po co Rox tyle PF? Smith jest w s5 jest jeszcze świr White, Motejunas i jeszcze jakis gleboki rezerwowy. IMO jak Motejunas dostanie wiecej czasu na parkiecie to napewno bedzie wygladal lepiej niz TRob i może nawet niż Smith. Chyba że patrzymy na Smitha jak C no to wtedy inna sprawa

Edytowane przez House
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

House ja nie mówię że ja widze jakis potencjał. (dziś można śmiać się z tych co pisali że Kings wygrało na loterii bo z nr 5 wzięli drugiego najlepszego kolesia w drafcie a tak pisali chyba wszyscy zajmujący się w USA sprawami draftu)/ Ja piszę tylko że kiedy San Antonio samo z siebie pojawiło się z ofertą to Rakiety zwątpiły i już nie ma takiej pewności że chcą T Roba oddać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko Lakers na razie nie są aktywni na rynku transferowym całą uwagę skupiając na DH12

są klasycznie zblokowani i ich finanse mimo ogromnych sum z TV nie wyglądają za ciekawie ale trwa zwiecha

 

dużo szumu jest u Cavs Spurs Bulls Bux Houston Dallas Minny Celts i Clippers co nie znaczy, że cichym bohaterem offu nie zostanie ktoś inny...

I właśnie tutaj możemy się zdziwić. Nie będę zaskoczony jeśli ktoś inny zrobi coś głośnego. Rok temu Lakers też niby byli skupieni na pozyskaniu jakąś drogą DH, a Mitch wyciągnął królika z kapelusza w postaci Nasha (przeklinam ten dzień). Nie wiemy, czy Lakers nie są aktywni. Wcześniej były głosy, że będą starali się wyrwać pick w pierwszej rundzie.

 

Szczerze mówiąc po cichu liczę na jakiś ruch Lakers odmładzający lub wzmacniający skład, żeby pokazać Howardowi, że nie chcą go trzymać tylko jako wsparcie dziadków, ale mają długodystansowe plany (chociaż o tym Dwight powinien doskonale wiedzieć).

 

To ostatni dzwonek na dobrą wymianę Pau. Zobaczymy też czy nie poleci Hill, czy będzie amnestia Artesta. Pole działania jest wąskie to fakt, ale moim zdaniem Lakers są w lepszej sytuacji od równie zapchanych Knicks.

 

Bird wrócił do Pacers i czekam co wymyślą. Oni mogą być największym wygranym tego offseason, jeśli rozsądnie przedłużą Westa i dobrze przehandlują Grangera lub jakoś ściągną takiego Jack'a. Odpowiednie wzmocnienia+rozwój młodych i za rok PO na wschodzie mogą być bardzo ciekawe.

 

Interesuje mnie też, gdzie trafi Iggy, czy może zostanie w Denver. Bo jeśli ktoś go umiejętnie przechwyci, to może zaskoczyć w sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym że Houston zwątpiło czy TRob nie jest coś wart. Bo skoro Spurs go chce tzn że widocznie ma on potencjał

nie zwątpiło tylko to akurat idealny materiał na wyczyszczenie salary dokładnie tyle ile im brakuje (3,5M$) na maks Howrada. W zamian chcą pick który wykorzystają na Eurasa który rok-dwa zagra w Euro plus ewentualnie drugą rundę 2014 który zapowiada się na głęboki. Nikt na razie nawet nie mysli aby oddawać 1st R z 2014 tak sę wszyscy napalają.

Także exeption bulls jest do rozważenie

 

- - - Updated - - -

 

Interesuje mnie też, gdzie trafi Iggy, czy może zostanie w Denver. Bo jeśli ktoś go umiejętnie przechwyci, to może zaskoczyć w sezonie.

jedno z kluczowych pytań - zmiana trenera w Denver które nadal jest mocne (seed#3) a miało pecha z kontuzją Gallo poprawi chyba chemię w drużynie a tam Iggy może dostać najwięcej 10-12MLN$.... spurs napaleni na niego w salary mają 7-8 M$ i wątpliwe jest aby oddał 25% aby ciut wyżej stały jego szanse na tytuł. Sezon pokazał, że kluczowe jest zdrowie w PO gdzie #1 i #3 na zachodzie i #2, #3 i #5 na wschodzie grali nie w pełni sił i NIE MA GWARANCJI sukcesu z nikim. Jedyna pewność to te banknoty w kieszeni

 

IMO zostanie w Denver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warriors and Wolves are talking about blockbuster Trade:

Kevin Love and Alexey Shved for David Lee and Harrison Barnes.

Takie coś wpadło mi w oczy na fb, mam nadzieję że to żart i Warriors w to nie pójdą bo przynajmniej moim zdaniem Lee jakoś bardzo nie odstanie od Love'a a po za tym Barnes to potencjalny all star co ruskowi raczej na pewno nie grozi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://sports.yahoo.com/news/nba--nets-pursuing-trade-for-kevin-garnett--paul-pierce-171213145.html

 

Boston and Brooklyn discussing a blockbuster deal that would send Kevin Garnett and Paul Pierce to Nets, league sources tell Y! Sports.

 

Possible Nets package includes expiring deal of Kris Humphries, Gerald Wallace, Tomike Shenglia and three first-round picks, sources tell Y!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To byłaby kradzież... Deron-Joe-PP-KG-Lopez? Huh, byle zdrowie dopisało.

mi w tym dealu przeszkadza kontrakt G-forca, ale poza tym... 3 picki w 1 rundzie? Biore w każdy dzień tygodnia. Zwłaszcza, że pewnie pick z 2016 by tam był, a do tego roku Nets się rozlecą. Jeszcze Celtics podobno chcą wcisnąć Netsa Jeta albo Lee. Będzie ciekawie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To byłaby kradzież... Deron-Joe-PP-KG-Lopez? Huh, byle zdrowie dopisało.

Ciekawe jak obudowaliby ławkę... Na RS przewidywałbym dość spory zawód jeśli chodzi o ilość W, ale na playoffs drużyna niemal idealna. Każdy broni, każdy sam może wykreować sobie rzut, każdy dobrze podaje... Byłoby co oglądać. Gdyby to się stało i wszyscy by byli zdrowi to na wschodzie w przyszłym sezonie mielibyśmy 4 powerhouse'y - Miami/Nets/Bulls/Pacers. I klimacik playoffs na wschodzie :strawberry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.