Skocz do zawartości

tak to już, czyli lato 2013


elwariato

Rekomendowane odpowiedzi

Koelner

 

Wiem, że Evans zrobił spore dwa kroki wstecz od czasu obiecującego rookie season, ale to co widzimy w Kings to mam wrażenie nie jest najlepsza możliwa wersja Tyreke Evansa w NBA. Warto dać czasem szansę na rozwój talentu od zera z dobrym coachem i zespołem z realnym pomysłem na jego wykorzystanie. Niskim kosztem jakiś small market może zyskać potężnego kopa albo (wciąż bardziej prawdopodobne) solidnie się rozczarować. Ale teraz kiedy jest to jakieś 8-10 mln za sezon zamiast maxa - to chyba warto zaryzykować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dh. Oglądam najwięcej meczów Kings w sezonie (wiem dziwne) i Evans jest przereklamowany. W rookie season miał monopol na piłkę, ładowali w niego a on się obsrał kosztem Thorntona ( eee). Evans jest fajnym grajkiem, może by się gdzieś odnalazł ale w drużynie co chce wygrywać to maks ława jako 6th man. Na rolersa ma z dupy rzut , niebwyróżnia się w obronie a na opcję ofensywną jest za cienki bolek. Naprawdęvw niego wierzyłem :) a nawet ktoś mnie nazwał haterem i być może nim jestem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.denverpost.com/nuggets/ci_23530600/brian-shaw-agrees-be-denver-nuggets-next-coach

 

Doczekał się Shaw. Nie wierzyłem, że ktoś mu da fuchę, od lat starał się o posadę i tak to wyglądało, jakby coś z nim było nie tak, jakby miał być wiecznym asystentem. Pracował przy porządnych specjalistach, zobaczymy ile się nauczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Grizzlies awansowali asystenta trenera tzn Joergera. Z jednej kontyucja myśli trenerskiej z drugiej nie bardzo wiem co gościu sobą reprezentuje. Jak dla mnie Memphis robi wszystko aby skutecznie rozwalić swój skład - niech jeszcze teraz puszczą T.Allena bo po co mu płacić 16-20 mln na 4 lata( a kilka klubów z chęcią mu da pełne gwarantowane 3 lata i 4 w opcji drużyny) i mają szybki zjazd do pozycji 7-8 na Zachodzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Grizzlies awansowali asystenta trenera tzn Joergera. Z jednej kontyucja myśli trenerskiej z drugiej nie bardzo wiem co gościu sobą reprezentuje. Jak dla mnie Memphis robi wszystko aby skutecznie rozwalić swój skład - niech jeszcze teraz puszczą T.Allena bo po co mu płacić 16-20 mln na 4 lata( a kilka klubów z chęcią mu da pełne gwarantowane 3 lata i 4 w opcji drużyny) i mają szybki zjazd do pozycji 7-8 na Zachodzie

Memphis samo kręci na siebie bat. Kluczem do sukcesu dla small marketów jest stabilizacja, jak już trafisz na układ, który działa, to się go trzymasz. Mieli własny styl i lubianego, ogarniętego trenera, to zaczęli ciąć koszty i nie zdziwię się jeśli w nadchodzącym sezonie oddadzą też Zacha. Trade Gaya był zrobiony wbrew trenerowi i drużynie, Hollins otwarcie krytykował za to organizację więc mu podziękowali. Zupełnie jakby Grizz stęsknili się za odpadaniem w pierwszej rundzie do zera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seria przedraftowych plotek:

 

Boston: trwają rozmowy o przejściu KG do Broo Nets. Klauzula "no trade" wymaga akceptacji gracza stąd w dyskusje wciągnięto D-Willa;

Bobs: wystawiono na sprzedaż MKG co jest dla mnie mimo chęci brania Potera dziwnym i nerwowym ruchem Jordana

Jazz: Marv Williams potwierdził PO na sezon w Jazz za 7,5M$

Miami: Birdman potwierdził chęć pozostania, Allen kasując ostatni rok umowy może z miami podpisać nawet 4 letni non Birds rights kontrakt o 600k wyższy niż obecnie, Lewis i Jones potwierdzili PO na ostatni rok.

Clips: Buttler na wylocie aby zrobić miejsce w salary oraz dyskutuje się na linii LA Magic o trejdzie wokół Affalo-Bladsoe

Kings: Evans otrzymał QO więc staje się RFA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clips: Buttler na wylocie aby zrobić miejsce w salary oraz dyskutuje się na linii LA Magic o trejdzie wokół Affalo-Bladsoe

Ostatnia wersja to Afflalo + Nicholson + protected 1 round pick za Bledsoe + Butler. Moim zdaniem to za dużo za Bledsoe. Po pierwsze Clippers nie mają zbyt wielu klubów do których mogliby go sprzedać, bo praktycznie około 25 zespołów ma obsadzoną pozycję PG. Po drugie za rok prawdopodobnie trzeba mu będzie sporo zapłacić. I wreszcie po trzecie czy to jest rozgrywający? A podobno Clippers czekają na lepszą ofertę. Nie sądzę aby się doczekali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pelicans bardzo chcą się pozbyć Erica Gordona i jestem ciekaw jeśli non stop się leczy.

PTB oraz Wolves odrzucili oferty Cavs za swoich najlepszych graczy. Jordan jest zdolny do wszystkiego nie zdziwi mnie jak MKG w noc draftu gdzieś poleci, a chętnie powitam go w SacTown albo Wisconsin ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LMA chce odejść z Blazers! Wiec możliwe, że już dziś albo w lipcu Blazers go oddadzą. Cavs nie są na przegranej pozycji więc kto wie czy tam nie zawita, widziałbym go jeszcze w Rockets jednak oni będą czekać na Howarda.

 

- Nets i Cavs rozmawiają o wymianie picku #22 za CJ Miles'a. Miles to dobry kumpel D-Willa za czasów Utah więc myślę, że taki roles przyda się na ławce Nets niż brać kolejnego żółtodzioba.

- Rockets prowadzą osobne rozmowy z Bulls i Cavs o transferze z udziałem Robinsona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na co liczy Aldrige prosząc o transfer do Bulls- kogo niby Chicago ma zaoferować Blazers? Denga? Boozera? Żaden z nich nie jest zbyt specjalnie potrzebny drużynie z Portland. Skończy się na tym, ze zostanie wymieniony do Cavs za pick w drafcie przez co znajdzie sie w drużynie, która jest w jeszcze głębszym procesie przebudowy.

 

 

a chętnie powitam go w SacTown albo Wisconsin ;]

Już nie kibicujesz Pelicans?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na co liczy Aldrige prosząc o transfer do Bulls- kogo niby Chicago ma zaoferować Blazers? Denga? Boozera? Żaden z nich nie jest zbyt specjalnie potrzebny drużynie z Portland. Skończy się na tym, ze zostanie wymieniony do Cavs za pick w drafcie przez co znajdzie sie w drużynie, która jest w jeszcze głębszym procesie przebudowy.

Już nie kibicujesz Pelicans?

1) no PTB życzy sobie Noaha stąd przy odmowie bulls raczej szykuje się trejd trójstronny niż prosta one on one... Pekovic i Gortat to inne scenariusze stąd w obu klubach Boozer jest niepotrzebny. Z resztą gdzie by się przydał Boozer?

 

2) jeszcze takiego klubu nie widziałem jak gra ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.