Skocz do zawartości

Marc Gasol - DPOTY


Luki

Rekomendowane odpowiedzi

Mogli puscic bynuma i grac na 2 gasoli hi-low na zmiane :)

Goscie robiliby w trojkatach miazge.

 

Co do dpoy nigdzie nie widze zadnych przeciekow, ani na yahoo ktore zwykle pierwsze postuje takie rzeczy (wojnarowski) ani na espn.

Jakis link mozna prosic, byle nie z realgm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to przecież było wałkowane zdaje się w temacie o lejkersach. 5-6 lat temu marc był paczką chipsów, z nim w składzie lejkersi nie zdobyliby dwóch tytułów, a tytuły się wtedy rozchodziło. był fajnym prospektem i już. że wyrósł z niego taki a nie inny grajek to inna rzecz.

Taką samą paczką był KB w rookie season. Czyli jednak warto poczekać z oceną trade gdzie wchodzą picki/młodzi gracze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką samą paczką był KB w rookie season. Czyli jednak warto poczekać z oceną trade gdzie wchodzą picki/młodzi gracze

Naprawdę prześledź historię wejscia Kobe do NBA a później przytaczaj ten trade.

 

A co do Marc'a Gasola to w 100% zgadzam sie z wyborem. Bardzo inteligentny obrońca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę prześledź historię wejscia Kobe do NBA a później przytaczaj ten trade.

 

A co do Marc'a Gasola to w 100% zgadzam sie z wyborem. Bardzo inteligentny obrońca.

Naprawdę znam ją.

I naprawdę prześledź sobie minuty kobego w rookie season. Niektórym się wydaje, że kobe przyszedł nba ready, ale to chyba tylko tym, którzy jedyną styczność z latami 90 mają na nba.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem, dla mnie to jakis zart :D moze nie sledzilem ani Grizzlies, ani Marca i dlatego mam takie wrazenie. Ale w pierwszej 6 glosowania zabraklo Duncana, a Gasol zostaje najlepszym obronca mocno mi smierdza te wybory.

 

Z drugiej strony to chyba najciezej "wybieralna" nagroda, a ostatnio moim zdaniem w NBA nie ma jakiejsc czolowki wyrozniajace sie w obronie, takze wiele zalezy od wybierajacych. Dla mnie ani Chandler, ani Gasol z ostatnich lat nie zaslugiwali na ta nagrode.

 

Tak jak Chandler jest dla mnie przereklamowany i pojechal na fali, to Gasol mnie mocno zdziwil. Ale pewnie musze doksztalcic sie w jego temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.