Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2013/14


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Mar w ostatnich dwóch tygodniach przebija nawet Rogera. a u mnie tragedia...

 

	FPPG	+/-	2 WEEKS	MONTH	TEAM
	43,32	-0,34	42,94	42,27	Dallas Mavericks 
	40,68	0,48	40,10	40,53	Los Angeles Clippers 
	40,64	0,03	41,34	39,69	Boston Celtics 
	40,50	0,15	39,23	40,46	new york knicks 
	40,10	-0,25	41,03	40,53	Cleveland Cavaliers 
	38,10	0,99	44,44	39,12	Chicago Bulls 
	37,70	-0,14	38,76	39,21	Detroit Pistons 
	36,03	0,63	38,21	38,10	Sacramento Kings 
	35,85	0,33	38,69	37,37	Miami Heat 
	35,68	0,54	38,01	36,88	Phoenix Suns 
	35,57	0,42	37,17	36,26	Orlando Magic 
	34,47	0,58	35,63	34,75	Philadelphia 76ers 
	34,21	0,94	35,68	34,83	Los Angeles Lakers 
	33,95	-0,09	35,13	34,14	San Antonio Spurs 
	33,91	0,13	33,60	34,42	Seattle SuperSonics 
	32,02	0,16	32,24	33,62	Houston Rockets 
	31,14	0,18	29,56	31,12	Denver Nuggets 
	30,68	-0,25	31,77	31,50	Memphis Grizzlies 
	30,01	-0,29	32,11	32,54	Milwaukee Bucks 
	29,54	0,05	29,52	30,52	Indiana Pacers 
Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie słaby ostatni tydzień pozwolił i tak zrobić 2 średnią w lidze w przekroju dwóch tygodni. Z drugiej strony może moje oczekiwania są już za wysokie, bo jak luknąłem na średnie w mojej ekipie z ostatnich 14 dni, to wychodzi na to, że mam 9 zawodników na poziomie od 39 do 70.

 

btw czekamy lo na jakiś trejd z udziałem lopeza :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam na ten trejd z Brookiem

Sie doczekalismy, jakims cudem lorak kupil lepszego zawodnika niz oddal ;-)

Jak dla mnie dwoja z negocjacji... 

 

Poprzednim razem opuścił 8 tygodni.

Ale to drugi raz ta sama stopa... 

 

Sprzedam Lamarcusa Aldridgea za coś młodszego zdrowego i robiącego mniej FP.

Szybkie oferty.

Moglbys napisac cos wiecej? Bo nie wiem jak mniej proponowac ;-) 

 

Btw, jaki jest dokładnie proces ustalania kolejności, bo chyba nie ma tu nidgzie napisane.

IV.3. w regulaminie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie doczekalismy, jakims cudem lorak kupil lepszego zawodnika niz oddal ;-)

Jak dla mnie dwoja z negocjacji...

a gdzie jest ten deal, bo jakos go nie widze? na yahoo wisi inny deal: Aldridge za Favors, co znacznie wzmaniac Lo. więc będzie ciekawie u gory.

Edytowane przez GeDDo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roger, dzisiejszy dzień to taki prezent na święta dla całego peletonu 5 contenderów?

Prosimy o więcej, może tak jeszcze jakiś prezencik na sylwestra, potem w Nowy Rok, jakieś okazje kolejne też się znajdą i będzie ciekawa rozgrywka na koniec ;)

 

BTW Lorak po tych transferach z ekipy po zeszłym sezonie już chyba niewiele ma kolesi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojp takiej żenady na 9 graczy nie miałem odkąd jestem w fbx1. Spadek będzie spory.

 

Co do trejdu trochę go nie kumam, bo Aldridge to nie dziad po 30-tce bez perspektyw na granie +55 na lata. Z drugiej strony wzmacnia to pozycję Wiry w drodze po wysoki pick.

 

lorak wraca do gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis wigilia wiec trzeba z kazdym oplatek

 

Roger - aby ci bozonarodzeniowa gwiazdka przyswiecala do konca sezonu

Lorak - bys nie musial tyle trejdowac z reniferami, aby sie wiecej cieszyc gra bys trejdowal z ludzmi na poziomie

Wilq - tobie zycze zdrowka i spokoju ducha na swieta abys byl cierpliwy w swojej cierpliwosci i wytrwale trzymal sie swojego skladu

Marcos - bysmy sie lepiej poznali anic nie poznaje tak jak moje trejd propsy

 

reszcie wesolych i dzis i w swieta specjalna promocja u mnie naprawde niskie ceny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś jeszcze o Mar'u, będzie czuł się niedoceniany i się zaweźmie, zaciśnie pośladki i objedzie wszystkich contenderów jak w książce pisze.

 

To ja dołożę życzenia dla niego w tym samym klimacie:

 

Mar - żebyś poczuł się usatysfakcjonowany wzrostem średniej ponad oczekiwania przedsezonowe i spoczął na laurach ;)

 

No i dla Ciebie ai3 też coś się znajdzie:

ai3 - żeby niskie ceny były w LAC przez cały sezon, a poczucie robienia super trejdów wbrew wszystkiemu Cię nie opuszczało

 

Ale tak generalnie to życzmy sobie wszyscy zaciętej rywalizacji do samego końca o takie cele jakie sam ktoś sobie założył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis wigilia wiec trzeba z kazdym oplatek

 

Roger - aby ci bozonarodzeniowa gwiazdka przyswiecala do konca sezonu

Lorak - bys nie musial tyle trejdowac z reniferami, aby sie wiecej cieszyc gra bys trejdowal z ludzmi na poziomie

Wilq - tobie zycze zdrowka i spokoju ducha na swieta abys byl cierpliwy w swojej cierpliwosci i wytrwale trzymal sie swojego skladu

Marcos - bysmy sie lepiej poznali anic nie poznaje tak jak moje trejd propsy

 

reszcie wesolych i dzis i w swieta specjalna promocja u mnie naprawde niskie ceny ;)

 

ja tobie ai3 życzę, abyś zaczął składać takie oferty, żeby ktoś ci chociaż odpisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roger, dzisiejszy dzień to taki prezent na święta dla całego peletonu 5 contenderów?

Prosimy o więcej, może tak jeszcze jakiś prezencik na sylwestra, potem w Nowy Rok, jakieś okazje kolejne też się znajdą i będzie ciekawa rozgrywka na koniec ;)

+1. A na dobicie najlepszy mecz dnia Rogera byl na jego lawce ;-)

 

BTW Lorak po tych transferach z ekipy po zeszłym sezonie już chyba niewiele ma kolesi ;)

Ale jest mocniejsza, wiec to dobrze ;-) 

 

Roger - aby ci bozonarodzeniowa gwiazdka przyswiecala do konca sezonu

Proponuje do konca tego roku ;-)

 

Lorak - bys nie musial tyle trejdowac z reniferami [...] bys trejdowal z ludzmi na poziomie

Wtedy nie moglby tak ograbiac ;-P

 

Wilq - tobie zycze zdrowka i spokoju ducha na swieta abys byl cierpliwy w swojej cierpliwosci i wytrwale trzymal sie swojego skladu

Tak raczej bedzie. Wpuscilem sie w rog gdzie wiekszosc moich graczy cenie najbardziej w lidze, wiec trudno bedzie nimi handlowac.

 

Marcos - bysmy sie lepiej poznali anic nie poznaje tak jak moje trejd propsy

Szybkie ich odrzucenie tez dziala? ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, nie przeszkadzajcie sobie. Pamiętajcie tylko, że u mnie wszystko jest na sprzedaż ale nie życzę sobie ofert takich, jakich nigdy od ai3 nie dostawałem, a nagle zacząłem. Generalnie to spadłem z prawie samego szczytu na samo dno. Jestem w takiej dupie, że aż mi się rzygać chce. Ale co tam. Raz się z bagna wydostałem, wydostane się po raz drugi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.