Skocz do zawartości

Ogłoszenie duszpasterskie


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem jeśli ktoś chce jakoś podsumować zakończenie sezonu, to powinien mieć szansę zrobić to jeszcze w starych tematach. Poza tym - po co teraz zakładać nowe tematy, tylko żeby zrobić podsumowanie zakończonego sezonu? Na zapowiedź i planowanie kolejnego będzie czas w okolicach draft lottery.

 

Jeśli ktoś otworzy temat teraz, po to żeby zrobić jakieś podumowania, to i tak spadnie on do czerwca.

 

Otwieram, może użytkownicy mają jakieś sugestie/pomysły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robicie problem tam gdzie go nie ma, zakładamy temat Knicks podsumowanie sezonu 2012/2013, co czeka nas w przyszłości i tyle, poza tym kto robi podsumowanie po RS? Chyba tylko fani Atlanty obecnie z drużyn które weszły do PO i mają fanów tutaj, choć chyba ATL nawet nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest taki, że Ty jako moderator wykorzystujesz swoją władzę na forum i ograniczasz wolność innych użytkowników, mówiąc im w jakim temacie im wolno pisać, a w jakim nie. Tematy za jakiś czas same staną się nieaktualne i ludzie zaczną zakładać nowe, ale niech się to stanie samoistnie, bez Twojej ingerencji, która jest zupełnie niepotrzebna.

 

Czyli jeśli mam ochotę napisać coś o Knicks, ale nie związanego z serią z Celtics (np. "O! Woodson został trenerem miesiąca, fajnie."), to muszę założyć nowy temat, bo moderator Kubbas zakazał pisania w starych, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie pojawił sie swietny filmik podsumowujący sezon 2012-13 orlando magic i chcialem go wrzucic i omówić moim zdaniem caly ten sezon a tu taki zonk. Troszke sie pospieszyłeś. Wiem że teraz kazdy zyje play off, ale dajmy cos fanom zespołów które nie weszły do play off , albo są w kompletnej przebudowie:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji, to czy przyklejone muszą zajmować cały monitor? Random shit czy tematy z typowaniem i tak będą się trzymać wysoko dopóki będzie na nie zapotrzebowanie.

Dobra uwaga, mnie też trochę to drażni i już chciałem coś z tym zrobić. Odkleiłem trzy tematy, możecie zgłaszać, które jeszcze nie powinny być przyklejone.

 

Kubbas, może twój temat z dokumentami przenieś do "Inne"? I tak nic w nim się nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.