Skocz do zawartości

West 1st round [2] Spurs - Lakers [7]


matek

Lakers/Spurs?  

33 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Lakers/Spurs?

    • Lakers
      32
    • Spurs
      62


Rekomendowane odpowiedzi

Jak się rzekło mawiać na tym forum - "dlatego Ty jesteś tylko tutaj na forum, a Popovich jest wybitnym trenerem NBA". Bonner będąc na parkiecie wyciąga Gasola z trumny i daje więcej miejsca Duncanowi na post-up albo na wjazdy Manu lub Parkera. Akurat do serii z Lakersami Matt Bonner pasuje idealnie i jest kozakiem.

Ok, przypomnę Ci to jak Spurs będą grać z OKC a Bonner będzie obijał obręcz cegłami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luki ale co ma jedno z drugim wspólnego? Grają z Lakers, Bonner gra bardzo dobrze- to chyba dobry ruch trenera nie? Jak będzie z OKC to może zobaczymy ale narazie to trafione decyzje, więc o **** ci chodzi?

 

Czy twoim zdaniem nie można grać żadnym zawodnikiem, który kiedyś zawiódł w PO? Bo jak tak to Spo dalej gra Lebronem w PO. Nic się nie nauczył chłopaczyna. A w sumie każdy kiedyś zawiódł, włącznie z Parkerem, Duncanem, Bryantem, Wadem itd. Ale co to a do aktualnych wydarzeń w jakiejś serii to naprawdę pojęcia nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli wróci Diaw i bedzie w shape'ie to Pop go wystawi kosztem Bonnera i nie będzie sie zastanawiał wiele i nie bedzie to zadna roszada skladu. To samo tyczy sie pary Neal-Green.

 

To jest siła spurs że zawodnicy z tych samych pozycji są wbudowani w system wypełniajac podobne zadania, a to wszystko dzieki szerokiej rotacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mark Medina ‏@MarkG_Medina 5m

Steve Blake is out indefinitely with a moderate strain in

right hamstring

 

Steve Nash had two epidural injections in back & cortisone

shot in right hip. Considered doubtful for Game 3

 

Jodie Meeks is going to have an MRI later this afternoon

(I'm told around 3) for sprained left ankle. He's considered

doubtful for Game 2

 

The Lakers' backcourt for Game 3 may include plenty of

Darius Morris and Andrew Goudelock, their 2011 2nd round

draft picks

J.A. Adande ‏@jadande 8m

Geez. Nash took more shots than Tony Montana at the end of

Scarface

no to można już szykować miotły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienili trenera. Może nie mieli opcji do transferów przy tylu kontuzjach (za niska wartość graczy w stosunku do oczekiwań?) lub cały czas liczyli że zaskoczy, nie wiemy. Gdyby Mitch dostał satysfakcjonującą ofertę, to raczej by skorzystał. Chociaż oferta Williams+Pek za Gasola to była moim zdaniem dobra opcja, ciekawe na ile prawdziwa. Śmierć Jerry'ego akurat w tamtym momencie też nie pomogła.

 

Niestety, ten sezon to ciągłe pasmo większych lub mniejszych niepowodzeń. Na szczęście jestem prawie pewny, że Howard zostanie. To światełko w tunelu, nie chcę nawet myśleć co byłoby, gdyby AB dalej był u nas... został Nash.

 

Jest dobra wiadomość, mamy MVP! D-League...

Edytowane przez matek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że CDR'a odpuścili nie wiadomo dlaczego, wyglądał dobrze, a taki gość byłby skarbem w tej chwili. Zamiast niego zostawili Ebanksa. Kenyon też byłby dobry, można byłoby wtedy na luzie szukać wymiany Gasola za rolsów. Coś na bank by się znalazło. Nie ma co tego teraz roztrząsać, po herbacie.

 

Ale czy Lakers rzucali się ostatnio na jakiś weteranów w czasie sezonu? Nie. Nawet nie pojawiali się w spekulacjach, gdy jakiś spoko gracz zostawał wykupiony. Nie wiem dlaczego tak się dzieje, ale LAL nie wykonują tego typu ruchów. Wcześniej sobie to tłumaczyłem Philem i trójkątami, ale teraz nie widać przeciwwskazań do brania kogoś na drugą połowie sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był taki moment w meczu, że wpadł Manu zrobił sam w 2 minuty 7 punktów, rozdał dwie asysty, miał defelction w obronie i zamknął Jamisona, który wyglądał jakby się rozkręcał. Potem powtórzył sekwencję z rożnymi wariancjami na temat punktów/asyst tak ze trzy razy i nie było co zbierać.

 

Dobrze, że Parker wpadł w killer mode w 3q, bo ogólnie całą serię zamyka go Blake i siedzi na nim na centymetr i contestuje 90% rzutów, a taki zatrzyk pewności siebie będzie w sam raz po słabej końcówce sezonu.

 

Jendras, widziałeś teraz Bonnera na Howardzie? Bonner świetnie zajmuje pozycje przed Dwightem i odcina choć część entry passów do niego plus naprawdę nie daje dupy i nie daje się przepychać jak bokser wagi muszej vs waga superciężka. Sprawia, że D'Antoni w pewnym momencie musiał kryć go Nashem na ostatnie 25sekund w kwarcie, bo pomysł na dwie wieże przy Bonnerze jest ostro punktowany przez Spurs.

Wiem, że jego dobra passa skończy się im dalej będziemy w las, ale right here right now to jest naszym cichym x-factorem

 

Skoro Blake oddaje najwięcej rzutów w zespole to jednak coś jest nie tak.

 

Manu+Leonard są przepiękni w teamD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liczba kontuzji niespotykana w PO chyba od dawna choć powrot Jordana mnie zaskoczyl...mimo wynikow dalej S5 sobie 'jakos' radzila w LA ipodkrecic tempo musial Manu z sekend junitem...dalej jestem daleki od samozadowolenia z gry spurs a TPmimo zdobyczy punktowych IMO zagral kolejny raz TRAGICZNIE, 3 nietrafione latwe rzyty, 2 dwutakty,2 loby, opóźniał akcje i nawet stracil pilki na kozle....feeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że CDR'a odpuścili nie wiadomo dlaczego, wyglądał dobrze, a taki gość byłby skarbem w tej chwili. Zamiast niego zostawili Ebanksa. Kenyon też byłby dobry, można byłoby wtedy na luzie szukać wymiany Gasola za rolsów. Coś na bank by się znalazło. Nie ma co tego teraz roztrząsać, po herbacie.

CDR'a odpuścili, bo Ebanks miał gwarantowany kontrakt. Zresztą nie wiem, czy akurat on by wiele pomógł.

 

Dla Kenyona nie bardzo było miejsce, Gasola i tak byśmy nie oddali, bo nikt nic ciekawego za niego nie oferował.

 

Ale czy Lakers rzucali się ostatnio na jakiś weteranów w czasie sezonu? Nie. Nawet nie pojawiali się w spekulacjach, gdy jakiś spoko gracz zostawał wykupiony. Nie wiem dlaczego tak się dzieje, ale LAL nie wykonują tego typu ruchów. Wcześniej sobie to tłumaczyłem Philem i trójkątami, ale teraz nie widać przeciwwskazań do brania kogoś na drugą połowie sezonu.

Kasa. Gwiazdy za dużo kosztują, Lakers oszczędzają na czym się da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.