Skocz do zawartości

Draft 2013


january

Rekomendowane odpowiedzi

Tak myślałem, że ktoś z dwójki Cavs-Magic wylosuje #1 pick. Na ich miejscu wziąłbym McLemore'a, a z Waitersa zrobić 6th mana. Noel po kontuzji oraz nie wiadomo czy potem nie będą mieli Deja Vu jak z Varejao. Co do Magic to wziąłbym Burke'a chyba, że chcą tankować ostro więc wezmą Noela i będą czekać na niego. Babcats znowu w tyłek, ale za to mają większe szanse za rok ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żałuję, ze Suns nie wpadł ten 16 pick Lakers, bo tam od kopa bym łowił Dienga gdyby to ode mnie zależało. Tego typu dłudzy i mobilni murzyni kojarzą się na pierwszy rzut oka z obroną, gdzie jest bardzo dobry, ale ma też zaskakująco dobry jumper i niezły przegląd pola. Jak dla mnie kozak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, jak sądzicie czy jest możliwośc, że Suns wytrejdują Dragica i w drafcie wybiorą Burke? Ponieważ uważam go za zawodnika, który w następnym sezonie może namieszac w NBA...

raczej nei Burke to prospect a Dragic ma wybioną markę i wiadomo ze nie bedzie nie wypałem

poza tym oni mają większe dziury niż zamiana zawodników na PG

no chyba ze chcą jeszcze tankować z dwa, trzy lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyglądał Oladipo cały sezon? bo widziałem go raz i atletycznie gość gra we własnej elitarnej lidze.

 

Ofensywnie coś tam wjechał, trochę gorzej z rzutem ale przecież tego w dobrej ekipie zawsze można się nauczyć czy poprawić.

 

NBA idzie teraz w tę stronę, Oladipo powinien być ready as hell, skoro Butler, Bradley, Shumpert z miejsca się wczuli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ofensywnie coś tam wjechał, trochę gorzej z rzutem ale przecież tego w dobrej ekipie zawsze można się nauczyć czy poprawić.

 

Jak nauczy się rzucać i poprawi swoje 64.4% za 2 i 44.1% za 3 to niezłym kozakiem będzie :). Ja mam nadzieję, że dotrwa do 8 picku, chociaż szanse strasznie małe są...

 

Byłby wyższy to w TOP 3 by poszedł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie prawdziwym wygranym poza Cavs są Wizz którzy przesunęli się w loterii wyżej i dostali szansę na wybór IMO ROTY 2014 ( z 1 zastrzeżeniem jak Ben Mc pójdzie do Cavs!!!) Bennetta

 

w sumie kluczowe PYTNIA to :

 

1) kogo chcą Suns #5

2) kto skusi się na kontuzjowanego Noela włączając tank mode 2013/2014.

 

Dla Magic zagrożeniem wyboru nie są - #1 cavs (Kylie), #3 wizz (Wall) i #4 bobs (Kemba)- bo Burke'a którego chcą Magic #2 nie wezmą..

 

z drugiej strony są 3 scenariusze z suns:

 

1)bierzemy co będzie bo i tak jest 6 grajków a my mamy pick #5;

2) jeżeli suns mimo pary Scola/Gortat (handelek?) chcą Noel lub Benneta to dzwonią do Magic i spokojnie mogą zamienić #2 z #5 bo zagrożeniem dla wyboru PG jest chyba dopiero NOLA #6...

3) scenariusz niżej

 

dla mnie na dziś poprzez kontuzję Noela powinno być

 

#1 Ben Mac

#2 Burke (ale z opcją trade down Orlando do Suns) chyba że tankują i biorą Noela

#3 Bennett (!)

#4 Oladipo ale wezmą pewnie Noela jak się Magic nie skusi plus tank mode

#5 Porter (jak będzie dostępny Oladipo to biorą raczej SG bo tu dziura największa w Suns).....

 

i tu uwaga taka, że to właśnie suns szukając wsparcia na SG powinni zapukać do Cavs ( 3 scenariusz) z wymianą picków bo Ben Mac choć uznawany za największy talent draftu nie pasuje Cavs tak jak suns.

 

Ben w Suns to spora szansa na ROTY, Ben w Cavs to raczej Bennett jak trafi do Wizz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko fajnie ale kilka spraw (pomijając czy ktoś będzie tak kombinował bo przecież tak samo było milion scenariuszy aporpo tamtego draftu):

NOLA ma Vasqueza więc po co im PG?

co mieli by dać Suns Cavs'om za zamianą picków? nie wspominając już o Magic

'Cats i tak będę tankować przynajmniej jeszcze 3 sezony więc co im za różnica, a Noel + Biyombo za parę sezonów to będzie przegięcie bo broniącej części boiska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko fajnie ale kilka spraw (pomijając czy ktoś będzie tak kombinował bo przecież tak samo było milion scenariuszy aporpo tamtego draftu):

NOLA ma Vasqueza więc po co im PG?

co mieli by dać Suns Cavs'om za zamianą picków? nie wspominając już o Magic

'Cats i tak będę tankować przynajmniej jeszcze 3 sezony więc co im za różnica, a Noel + Biyombo za parę sezonów to będzie przegięcie bo broniącej części boiska

tego własnie nie wiem :redface:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się plotka, że Cavs mogą wziąć Portera z jedynką. Jeśli to prawda to lepiej zrobić transfer pick + Varjeao i pozbyć się jego 9.5mln do Bobcats czy Suns za kogoś tam oraz 4 albo 5 pick wtedy spokojnie wybrać Portera. Z Cats mogą wyciągnąć Biyombo albo Hendersona w (snt) czy Dudleya, Morrisow czy nawet MG od Suns.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam właśnie measurements database na DX i muszę przyznać, że tylu athletic freaków w jednym drafcie to chyba jeszcze nie było. Chyba w sumie kilkunastu typa skacze na +40 inczy. RISPEKT...:nonchalance:

 

Ogólnie co zwraca moją uwagę w tegorocznym drafcie to spora liczba prawdopodobnie użytecznych bigmanów do wybrania praktycznie do końca pierwszej rundy, może dłużej. Cieszy mnie to, bo życzyłbym sobie i klubowi z mego avatara właśnie jakiegoś fajnego centra z 20 pickiem. Inna rzecz, która rzuciła mi się w oczy to na pierwszy rzut oka fajni i ciekawi seniorzy na pozycje SG/SF dostępni zapewne nawet pod koniec draftu... Szczególnie interesują mnie następujący gracze: Solomon Hill, James Ennis, Carrick Felix, Brandon Paul, Ricky Ledo i Michael Snear.

 

Ktoś może coś więcej o nich powiedzieć, ponad to co na youtubie, nbadraft i draftexpress...??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.