Skocz do zawartości

heroes might and magic 3 a kupno kompa


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Hellllooo\

 

od lat jestem fanem tej kultowej strategii turowej i gram w nią bez końca chyba od poczatku ?1999 szerokim moczem omijajac numery 4 (znośne przez muzę) ,5,6 ...

 

 

zdarzało się ze przy" nagle "piwku wpadalismy na pomysl zagrania w HMM3 wiec kupowalo sie z browarem mimo posiadania oryginalu kolejna plytke i chyba mam ich ze 4 rozne ale te same gry..... ver3

 

raz wpadla mi jakas nawet scrackowana piracko możne nawet wersja która jak dobrze kojarzę działała bez użycia napędu i płytki

 

 

i stad pytanie...

 

kupuje laptopa i marzy mi się taki ultrabook bez napedu DVD ale bezwzględnym warunkiem jest możliwość gry w HMM3...

 

spotkaliscie sie z wersja instalowana np. z neta (najlepiej z dodatkami shadow i armagedon ofkors)? lub z taka która wrzuce na pena i sobie zainstaluje?

 

ulatwi mi to kupno sprzetu bo nie będę musiał kurczowo trzymać się bzdetu jakim jest napęd obecnie nie używany raczej ( na pewno w laptopach które nie służą do grana w gry najnowsze)

 

please!!!!!!

 

inaczej wezme chyba lenovo z 500 z napedem ale w miare ladny i udajacy wygladem to co chce

 

i tu kolejne pytanie warto wydac ok. 2599 za wersje z i5 3210 z 8G 1T i karta GF 645z 2G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pirat: http://www.gog.com/gamecard/heroes_of_might_and_magic_3_complete_edition

 

Pirata nie podam, ale większość powinna stykać. Gry z goga są kompatybilne z nowymi windowsami, a z piratami może różnie być.

 

Brak napędu jest oczywiście żadnym problemem, bo grę pobierasz z neta i może co najwyżej będziesz musiał skorzystać z wirtualnego napędu (np. daemon tools).

 

//edit

Dobrze rozumiem, że masz herosy na płytce? Jeśli tak, to instalujesz program pod tytułem CloneCD, robisz obraz tej płyty i obraz wrzucasz na pena czy kartę pamięci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie jak kolega powiedział wirtualny naped i tyle, demon to jedno, ja używam jeszcze popularnych poweriso i alcohola 120%, plus kto bogatemu zabroni ale będziesz kupował taki sprzęt dla heroes3 ;) podono ten lenovo ideapad to całkiem dobra opcja

Edytowane przez elwariato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to w 4 śmigam z kumplem online oglądając nba np, wyjebana sprawa siedzisz sobie na kompie robisz codzienne rzeczy, przychodzi tura robisz a potem dalej swoje, wypas

zazdroszcze!!!! robisz normalne rzeczy=ogladanie NBA

El - ustawilibysmy sie w Wawie abys mi to jakos zainstalowal (lacznie z HMM3 a nie tylko program tlo)bo z tematyki kompow to znam sie jak zepsuc dyskietke Verbatima

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam katuje raczej Zamek i lecę szybko na rozwój Kapitolu a potem Aniolkow. Zaczynam od goscia z kapturem ( Loynis ) z psalmem mocy coby łucznikom dać + szybkosc i sile obrony pierwszym czarem..

 

majac pozniej DROGIE kuzwa archanioly mozna juz bez strat wlasnych sporo namieszac

 

dobre tez sa szkielety z nekropolis z bohaterem z umiejetnoscia nekromancji na maxa ale i czarem i poczatkowa umiejetnoscia wskrzeszania umarlaków (taki szarobury brzydal w kapturze Thant chyba lub Sandro) fajnie sie gra jak nie odrzucajac zadnej walki z neytralnymi jedziesz na trupach w setkach......upgrade Wampirow tez jest milusi....rycerze sa wg wielu najlepsi na 6 poziomie co lagodzi slabe niesamowicie potwory poziomu 7 - ktore przy mega szybkiej zabawie sa niepotrzebne wcale....

 

z nudow popykam forteca z Solmyrem rozwijajac sile lancucha piorunow.....mozna wtedy szybko zaskoczyc niewielka ale zroznicowana armie przeciwnika........

 

mapa jeszcze Polska nie zginela kultowa z kosciuszko i wymagajaca

 

no i rosjanie zrobili dodatek na razie nieprzetlumaczony niestety wiec czekam...

 

HMM4 ladna muza ale walki duzo slabsze jezeli chodzi o tatyke i odchodza od strategii podobnej do szachow...

jest tez sporo bledow choc fabula ladna.....

 

- - - Updated - - -

 

W twierdzy denerwujący jest koszt budowy siedziska cyklopów, jest dylemat czy nie lepiej ulepszyć Behemotów.

Dobrymi herosami są jeszcze Jabarkas i Dessa.

 

Ja w Bastionie Kyrre

no i bolesny jest brak krysztalow bo niestety sa miejsca czy mapy gdzie tak 40 krysztalow szybko nie zbierzez a brak wyzszych poziomow gildii majac na uwadze znaczenia czarow: lot, portal miasta wskrzeszenie i skok dyskwalifikuje to miasto gdy szybko nie zdobedziesz sasiedniego innego.....po prostu bohater tego miasta nie poznal jeszcze the secret

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też bardziej wolę trójkę, prosta, przejrzysta a jednocześnie wciągająca. pomimo oczywistych schematów gry istnieją elementy losowe, które mogą diametralnie zmienić rozgrywkę i wtedy czacha dymi.

 

najfajniej mi się grało podczas pracy za granicą ( sprzątaliśmy strych chaty w której mieszkaliśmy) , we trzech robiliśmy scenariusz bodajże na mapie Wojna. zajęło nam to dobre dwa dni pełnych dyplomacji, sojuszy, rozmów i ciosów plecy. Wojna jest chyba najfajniejszą do takich rzeczy mapą - symetryczna mapka z 4 polaczonymi ladem wyspami, po 2 graczy na jednej wyspie, plus jedna wyspa jako miejsce nieustannych starć, super sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Też chętnie zagram.

Wychowałem się na II, potem dorwałem III w dzień po premierze na 2h (jeden ziomek miał, każdemu przez cały dzień na 2h równo pozyczał i na wieczór wróciła do niego, i tak pare dni, takie czasy były słodkie, tęsknie ;( ) i spędziłem wiele godzin ale dopiero jak dorwałem IV to naprawdę pokochałem Herosa.

1. Bohater wreszcie ma ISTOTNY wpływ na taktykę. Można mieć dwóch bohaterów, co ma swoje zalety i wady ale daje gigantyczne możliwości łączenia elementów innych strategii. 

2. Nie trzeba ulepszać jednostek ! TAK JEST !!!

3. Można wybierać jednostki kosztem innych, co zakłada elementy niepewności w grze multi. 

4. Każdy zamek jest naprawdę inny. Natura najlepsza, portal daje armię nowych jednostek ale sam w sobie jest drogi.

5. Muzyka jest niedościgniona w skali all-time. 

Ale chętnie w 3 zagram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.