Skocz do zawartości

East 1st round [2] Knicks - Celtics [7]


Chytruz

Kto gro dali?  

31 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto gro dali?

    • Knigz
      57
    • Celdeex
      33


Rekomendowane odpowiedzi

Jak Knicks pozwolą na G7, nie mówiąc już o przegraniu tego jakimś cudem, to to będzie frajerstwo for the ages. Był u mnie w podstawówce taki Grzesiek, najlepszy piłkarz przeciwko jakiemu kiedykolwiek grałem, w 5-6 klasie opierdalał na boisku tzw. "starszych", czyli już nie-uczniów jak pachołki. Grzesiek jednak nie nadużywał swoich umiejętności na WF-ie, trzymał się gdzieś z tyłu, podawał i nie gwiazdorzył, jak drużyna przeciwna odskakiwała na 2-3 bramki, to wtedy strzelał 3 gole w 3 podejścia. Ogólnie grając z nim w składzie nie dało się przegrać, ale wygrywało się np 9-6, choć spokojnie mogło być 20-2. Knicks to w tej serii powinna być właśnie taka drużyna Grześka, bo Celtics są outmatched, outplayed, outwszystkoed, nie mają PG, zbiórki, ataku i teoretycznie nie mają prawa grać z nimi jak równy z równym. Tymczasem jednak jest dupa end hałs dat iwen pasybul?

 

W ogóle to Felton jest serio dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ niesamowity run Celtics w 4kw, szkoda, że się nie udał. Te dwie niecelne trójki PP i Greena... ehh szkoda. Bardzo fajnie, że nie było blow outu, Celtics walczyli do końca i to cieszy. Celtic pride :)

 

To już koniec sezonu, ale chyba też i ery w Bostonie. Czas na bardzo trudne decyzje i przebudowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sadzisz, ze klub pozbedzie sie kg i pierce'a?

a cale to celtic pride?

imo dokoptuja cos z draftu, poczekaja na zdrowego rondo i zatancza jeszcze raz.

choc jak ray allen siegnie po tytul, to mysle, ze ta 2 bedzie chciala sie mocno odegrac tylko pytanie czy przy ich wieku i wysokosci kontraktow nie jest za pozno by zagrali w ekipie mogacej walczyc o tytul.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze.. szkoda..

Po trojce Shumperta pod koniec 3qw. myślałem, że jest po meczu, a później fantastyczny run Bostonu i doszli ich z -22 bodajże na -5. Dwie zmarnowane trójki o których wspominał kolega wyżej i odpowiedz Melo załatwiły sprawę.

 

Przebudowa w tym klubie trwa, ale etapami. W tym roku będzie pewnie podobnie. Ktoś za miniMLE, jakiś draft i może ktoś za okolice minimum wypali, ewentualnie trade Bassa, Terrego, czy Lee. Garnett i Pierce powinni kończyć kariery w Bostonie. Ich sprzedaż byłaby zaprzeczeniem Celtics Pride.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sadzisz, ze klub pozbedzie sie kg i pierce'a?

 

Mam przeczucie, że KG pójdzie na emeryturę, a w takim wypadku nie ma co trzymać Pierce'a - lepiej dać mu szanse na ostatni run gdzieś indziej.

 

A być może oboje zostaną i znowu za rok spróbują... Tylko czy jest sens? Jeśli Celtics znajdą jakiegoś świetnego centra, to może i tak, ale czy to możliwe? Chyba nie ma na to szans, nikt im nic nie odda za darmo, a handlować nie ma czym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy jedna kwarta wystarczy, aby niektórzy fani celtics uważali Bradley'a za dobrego zawodnika.

W sumie to jestem ciekaw - co mówią o Avery'm zaawansowane statystyki? Bo według mnie zagrał fatalną serię.... Chociaż podobno miał jakąś kontuzje, ale przecież chyba nikt nie był w pełni zdrowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczyłam na lepszą serię, a wyszło słabo. Szacun dla Celtów, bo przy dużo słabszym składzie ładnie walczyli (gdyby Terry się nie obudził byłoby może szybciej). NYK sami są sobie winni i z taką grą nie wróżę im dobrze. Nie wiem też co wczoraj robił Woody, kiedy Celtics odrabiało 20 punktów. Może by tak czas, nope.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Celtics zdobyli te 20 pkt pod rząd, to miałem mieszane uczucia, zwłaszcza, że pomysłem Woodsona na przerwanie tego streaku było oddanie piłki w ręce Carmelo i jego cegły po izolacjach. Kompletnie tego nie rozumiem. Całą serię te izolacje przeciwko Bassowi nie działały, więc taka gra, gdy zespół potrzebuje punktów, to ostatni pomysł jaki powinien trenerowi przyjść do głowy. W dodatku w momencie, gdy Melo zaczynał grać w tej serii bez piłki - nagle trafiał przyzwoicie. Nawet ta trójka w końcówce była po pick'n popie z Feltonem. Z Indianą może być bardzo podobnie, zwłaszcza, że na rozsądniejszą grę z jego strony raczej nie ma co liczyć. Z drugiej strony te rzuty w każdej chwili mogą mu zacząć wpadać.

 

Moim zdaniem Celtics wcale nie byli tacy słabi jak się tutaj co niektórym wydaje. Grali naprawdę topową defensywę i Knicks mieli ogromne problemy ze złamaniem ich obrony, stąd ta masa izolacji i milion rzutów Carmelo przez ręce Bassa, który zrobił na nim świetną robotę. W ataku oczywiście Boston miał straszne problemy, które wynikały po części ze słabości przede wszystkim Paula Prawdy oraz braku drugiego ball handlera, ale Knicksom też należy oddać co Knicksowskie, bo zgodnie z przewidywaniami ich fanów - w playoffs ich obrona jest na całkiem innym poziomie niż w RS. Niesamowita intensywność i masa deflections.

 

Shumpert i Prigioni bohaterami. Przewidziałby to ktoś przed serią? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prigioni myślę mógłby zrobić dosyć spoko karierę w NBA, gdyby się wcześniej zainteresował tematem. Co do serii, to do bohaterów Karpika dorzuciłbym jeszcze Feltona, który zagrał naprawdę dobrą serię. Sporym problemem Knicks jest konsistensi i jeżeli czegoś z tym nie zrobią to nie dość, że sami będą się wkurwiać, to jeszcze napsują nerwów kibicom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebudowa w tym klubie trwa, ale etapami. W tym roku będzie pewnie podobnie. Ktoś za miniMLE, jakiś draft i może ktoś za okolice minimum wypali, ewentualnie trade Bassa, Terrego, czy Lee. Garnett i Pierce powinni kończyć kariery w Bostonie. Ich sprzedaż byłaby zaprzeczeniem Celtics Pride.

co ty

 

Ainge już się ślini na samą myśl o tankowaniu po Wigginsa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ty

 

Ainge już się ślini na samą myśl o tankowaniu po Wigginsa

Pewnie nie tylko on. A akurat Boston, jeśli nie będzie Garnetta i Pierce, to będzie chyba jeden z głównych kandydatów do zdobycia 1 picku. Ile wygranych może miec drużyna, której najlepszymi zawodnikami będą Rondo, Bradley i Green? 20? :/

Ciężki rok przed kibicami Celtics jeśli odejdzie Pierce i KG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prigioni myślę mógłby zrobić dosyć spoko karierę w NBA, gdyby się wcześniej zainteresował tematem. Co do serii, to do bohaterów Karpika dorzuciłbym jeszcze Feltona, który zagrał naprawdę dobrą serię. Sporym problemem Knicks jest konsistensi i jeżeli czegoś z tym nie zrobią to nie dość, że sami będą się wkurwiać, to jeszcze napsują nerwów kibicom.

Niech Cię nie zwiedzie to, że Prigioni gra w drużynie gdzie gra z gwiazdami i która ma wysokie cele i chce mieć dobry plejof run, jakby trafił do takiej Atlanty już kto wie czy wgl by parkiet wąchał jakby się od niego wymagało trochę więcej niż podanie do Carmelo i jebnięcie trójki

 

Celtics mnie zaskoczyli, jak można przy Feltonie i Prigionim (nawet jak trafił 2 tróje) przechodzić POD zasłoną, sick, Doc to musiał szału dostawać jak to widział

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prigioni gdyby miał grać w Atlancie to by się w ogóle do NBA nie fatygował.

 

już kto wie czy wgl by parkiet wąchał jakby się od niego wymagało trochę więcej niż podanie do Carmelo i jebnięcie trójki

Mhm, czyli nie widziałeś zbyt wielu meczów Knicks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.