Skocz do zawartości

Ciekawostki...


danp

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ciekawe co na to jego plecy jak tak przypakował.

 

@edit

 

Patrzcie czym podjechał na camp :D.

 

DFQTlmi_Xk_AA17_Zf.jpg

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No maszyna promocyjna idzie pełna parą, jest już dużo filmików z gry, jutub jest tym zawalony. Ale daty premiery znalazlem 3 różne ☺

 

Znowu wydadzą zbugowaną chałę i zrobią sobie przerwę na pięć lat. Chociaż pozytyw jest jeden - zmusi to 2k do nowości w grze, bo nie będzie monopolu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to warto i to bardzo! Wiadomo jaką trasę po Europie wybiorą drużyny NBA w tym roku? Albo kiedy można się spodziewać pewniejszych informacji?

No na razie wygląda ,że ofiarą nowego CBA i sezonu zaczynającego sie wcześniej padły mecze w Europie.

Wszystkie kluby , które ogłosiły terminarze mają mecze tylko w USA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na razie wygląda ,że ofiarą nowego CBA i sezonu zaczynającego sie wcześniej padły mecze w Europie.Wszystkie kluby , które ogłosiły terminarze mają mecze tylko w USA
Wielka szkoda.. Myślę, że mimo wszystko z punktu finansowego Europa to wciąż dobry target dla koszykówki zza oceanu więc spora strata. Na meczach przed sezokowych w Europie pojawia się na pewno więcej osób niż w takowych w Stanach, bo Amerykanie mogą swobodnie wybrać się na mecz "ligowy".

 

oj tam, w styczniu w Londynie ma być najlepszy zespół NBA
A Ty ptak co masz na myśli? Zgadując Celtics wpadają do Londynu? Możesz opowiedzieć coś więcej? Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda.. Myślę, że mimo wszystko z punktu finansowego Europa to wciąż dobry target dla koszykówki zza oceanu więc spora strata. Na meczach przed sezokowych w Europie pojawia się na pewno więcej osób niż w takowych w Stanach, bo Amerykanie mogą swobodnie wybrać się na mecz "ligowy".

 

Sa w Honolulu i Kansas City

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa w Honolulu i Kansas City
W takim razie pozostaje nam obejść się smakiem i czekać do przyszłego roku.. Mam nadzieję, że wtedy coś drgnie i pojawi się realna możliwość obejrzenia meczu z udziałem drużyny NBA w Europie. Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.