Skocz do zawartości

Ciekawostki...


danp

Rekomendowane odpowiedzi

Ale on nie ma nic do gadania. Jest RFA.

No jedyne co może zrobić to odwalić Grega Monroe z zeszłego sezonu, z tym że on nie ma w tym absolutnie żadnego sensu. Pewny max od jakieś drużyny i myślę że CHI wyrówna to na pełnym lajcie. Analogiczna sytuacja z Leonardem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zara bo nie ogarniam. Panowie co Wy mi tu za s5 kleicie? Jackson-Butler-Melo-Monroe-Towns?

chyba nie..

Towns - Monroe w pytkę, tylko podział PF - C tu mocno symboliczny, w ataku bliżej kosza raczej będzie grać Greg.

 

Opcji jest sporo na lato i bardzo chciałbym zobaczyć sikacza w barwach NYK Jedynie w przypadku wybrania Okafora bym go odpuścił. Ale jak wybrać Townsa, Mundiaya, czy tego ciemniejszego Ginobliego to Greg jak znalazł. Myślę, że ani MGasol, ani PMillsap nie podpiszą z NYK, a rafasowe maxy to zostaną wyrównani w swoich klubach.

 

p.s lubisz serial przyjaciele? ja właśnie lecę z nim po raz drugi :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zara bo nie ogarniam. Panowie co Wy mi tu za s5 kleicie? Jackson-Butler-Melo-Monroe-Towns? 

Primo - to NY wypadnie poza 1 piątkę draftu, za dużo wygrywają i spagetti w formie :)

Secundo - sam wiesz, że będzie się działo. A to że ten czy tamten się wypowiada że iś libe niujork to tylko dobrze. I to nie jakieś papierowe obiawienia 10 meczy w sezonie jak Lin czy Dragic jakiś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Matt Devlin felt ill pregame and is being attended to by Knicks medical staff. Eric Smith takes over play-by-play duties.

 

 

Pierwszy raz jestem świadkiem zmiany komentatorów.

 

update:

Jest lepszy niż wielu etatowych komentatorów w lidze.

Edytowane przez SkoczekS1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna sprawa tylko szkoda, że twórca to fan OKC i nie pokusił się o szczegółową rozpiskę innych teamów. Oklahoma ostatnimi laty miała bardzo dużo "szczęścia" do unikania kontuzji.

 

OKCGames.jpg

 

Barca a co do Twojej grafiki to tak jak mówię pomysł porównywania opuszczonych meczów jest dla mnie jak najbardziej ok. Jednak uwzględnianie całego rostera nie ma sensu. Odejmij minuty McGarego, Jerretta (sic!) i PJ3 i nagle z 155 robi się wynik 85... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Barca Gucio Prawda. 

 

Po pierwsze nie ujmuję OKC przesranej sytuacji z kontuzjami. Posypanie się RW i KD to ogromny cios dla zespołu szczególnie, że długo obydwaj gracze stanowiący trzon Thunder byli out of game. 

 

Po drugie oczywiście, że jest zakłamanie. Popatrz na liczby z San Antonio. 

 

http://zapodaj.net/b345c39653134.png.html

 

110 > 85 C'Nie?

Edytowane przez havlicek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę na pierwszy rzut oka, to przynajmniej 9 absencji jest z powodu odpoczynku, więc też "zakłamujesz".

 

Z Twojej grafiki wychodzi na to, że Spurs opuścili 115 meczów z powodu kontuzji, a na tej, którą wrzuciłem aż 124 :smile:

Edytowane przez barcalover
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biuletyn, biuletyn:

Henry Walker dostał 2 kontrakt na 10 dni

Butler traci 3-4 tygodnie z racji kontuzji łokcia

Dragić mówi, że z Suns skończyło się źle, ale nie rozpamiętuje. Ciekawe co Houston, które go chciało przed końcem TD, a Dragić im pamiętał ostatnie rozstanie

Zwolniony McGee budzi zainteresowanie od ok 10 zespołów, głównie teamy z szansami na PO. Sam zainteresowany chce graćw tegorocznych PO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biuletyn, biuletyn:

Boston w przerwie letnie będzie polował - i to na grube ryby. Love oraz Monroe głównymi celami. Dla przypomnienia - sam Monroe wspominał o NY. Ponadto Celts będą zarzucać sieci na Leonarda

Skoro o NY mowa - chcą Gasola, którego również chce Lakers. Jeśli nie uda się z M - idą w kierunku Monroe, Butlera i Harrisa z Orlando

Sixers również mówią o Monroe, Butlerze oraz Harrisie

Earl Barron dostał 2 dziesięciodniowy kontrakt od Suns. O Lord...

Polska miszczem Polski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.