Skocz do zawartości

Ciekawostki...


danp

Rekomendowane odpowiedzi

Rw zjedz snickersa bo marudzisz. Gdzie ktokolwiek napisał, że Karl jest wybitnym analitykiem, żeby oczekiwać taktycznych elaboratów? Gość jest sympatycznym redneckiem, a myślałem, że kto jak kto, ale Karl mr universum Malone jest okropnym bucem. Wolę jego stylówę, niż czerwone gajery nowych gwiazd, albo szlafrok Barkleya. Poza tym strasznie rzeczowy argument, gość chodzi w polówce, no cham - nic tylko do lochu zamknąć.

 

Jeżeli ktoś propsował wywiad z Karlem to chyba chodziło o to, że gość fajnie i lekko potrafi coś skomentować. Nie są to głębokie analizy, ale kto w takim inside nba przemyca coś głębokiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywiad z Parishem:

http://espn.go.com/video/clip?id=espn:12334502

Dużo o KAJ, Celtics 86' i nie zabrakło też słowa o trash talku Birda. 

 

swietnie sie tego sluchalo, Simmons tam wywiady z kilkoma gwiazdami zrobil i kilka dni temu pojawil sie po prostu taki sklejony z tego podcast ok. 2 godzinny i wlasnie czesc z Parishem mi sie mega podobala, fajnie tez sie sluchalo Penny'ego. Polecam wszystkim

 

tutaj jak cos http://espn.go.com/espnradio/podcast/archive?id=2864045

4 od gory aktualnie, ten o ktorym napisalem. chyba ze ktos woli video sobie tez obejrzec, to wiadomo na stronie nie bedzie problem znalezc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Westbrook is on pace with Oscar Robertson to become the second player in NBA history to average 30 points, 10 assists and eight rebounds in a month. If you're under 40 years old, you've never seen this before.

 

Dziś jeszcze mecz z Blazers w ktorym musiałby się znów zakręcić koło td, by zachować te staty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka budowa trochę a`la P.J. Tucker. 

Biuletyn biuletyn:

Biyombo wraca do ćwiczenia, do gry ASAP

Paul George już regularnie ćwiczy z zespołem - powrót do gry prawdopodobny an przestrzeni miesiąca

o róży pisano obok, powrót w kwietniu

Allen powiedział że jeśli w  tym roku zagra-  to na 100% nie w Cavs

Butler powiedział, że są szanse na granie w przyszłym roku w NY

Spice Girls się rozpadły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biuletyn biuletyn:

Kolano + kostka i Westbro ma szansę na tygodniowy-dwutygodniowy odpoczynek, decyzja day2day

Greg Monroe chce do Knicks. Z Butlerem się umówili czy jak?

Nowy nabytek Pistons, Reggie J. chwali oficjalnie Rybę jak to od niego czerpał garściami mądrości. 2xPistons w kierunku NY?

Chleb mi się nie dopiekł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi babeczki czekoladowe nie wyszly, zapomnialem ze nie lubie gorzkiej.

 

PS. A butler to przypadkiem nie mial dostac maxa od Bulls?

PS2. A co z glowo Westbrooka? Wgnieciona mial jakby dostal z lokcja od Artesta #Harden

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.